Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ADRIAN35

Nagosc na plazy saunie basenie

Polecane posty

Gość ADRIAN35

Czy zdarzylo sie wam przebywac zupelnie nago w obecnosci waszych znajomych,kolegach lub kolezankach zpracy w miejscach takich jak plaza sauna,basen. Moje doswiadczenie z taka forma odpoczynku zaczelo sie 15 lat temu w Niemczech. Mialem wtedy 30 lat , pewnego dnia moja znajoma z pracy powiedziala mi ze jej mama chce sie wybrac w sobote rano nad pobliskie jezioro Bodenskie,a ja jeszcze tam nie bylem . Gdy tam dotarlismy bylem zaskoczony wspaniale jezioro .I nietylko -czesc ludzi chodzila tam zupelnie nago bez znaczenia na plec i wiek. Biegali , grali w pilke. A co mnie zupelnie zaskoczylo to to ze moja koleznka i jej mama ktore poszly do pobliskiego kiosku wracaly zupelnie nago .Stanalem jak wryty !!!! ....Jej mama ( wiek 48) bardzo stanowczo zasugerowala zebym sie rozebdral do gola , chyba ze mam cos do ukrycia , wtedy delikatnie zaczela sie smiac jej corka , miala na imie Justyna .Odpowiedzialem ze nie , i po chwili stalem juz calkiem nago. Na poczatku czulem sie troche zkrepowany. Bo wtym miejscu przebywalo bardzo duzo ludzi.Lecz po okolo20 minut zaczolem odczuwac przyjemnosc z bycia nago, to bylo naprawde przyjemne . Po tym zaczolem tam przyjezdzac regularnie . Nawet zaczolem biegac kilka razy w tygodniu , bo nago jest lepiej. Wielu ludzi ktorych znam bo jest to male miasteczko widywalo mnie calkiem nago i wcale sie nie wstydze. Naprawde super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa pokusy szatana poczytaj sobie wywiad z melidem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×