Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Czy syn fubu jest opętany czy to narkoman pytajnik

Polecane posty

Mój kolega z roboty opowiadał, że szedł pijany, wchodzi w krzaki, a tam rumuni koczują w szałasach. Opowiadał, że jak zaczęli go straszyć ogniem, to od razu otrzeźwiał. Jeszcze parę fajek im dał, żeby się odczepili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z numerem jeden - Wszystko. Osobnicy o wyjątkowo niepożądanym genotypie. Wyjątkowo brzydcy i nachalni. Typowi szkodnicy migrujący tam, gdzie ich nie chcą... Ja byłbym za humanitarnym pozbyciu się cyganów. Albo poprzez wywiezieni ich skąd przyjechali - Bangladeszu, czy Indii. Albo poprzez przymusową sterylizację cyganów obojga płci w każdym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyganie są z***biści, nie mam pojęcia po co ich tępić. Tępić należy religie, beznadziejny system polityczny i policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn fubu został poczety przez cyganów o małpich ryjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z numerem jeden - Gust masz zatem spaczony. Cygan to karykatura człowieka i nie widzisz tego. A Megan Fox to pospolita sztuczna brunetka, ze sztywno zarysowaną szczęką. Nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej urodziwe są pół cyganki. Tępić kogoś ze względu na urodę? No cóż, zawsze to jakiś argument, że nie za nic. Kaligula kazał zabijać gości na przyjęciu bo nie spodobały mu się ich suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn fubu - Nie za urodę, a za całokształt. Cygan ma w swojej filozofii życia oszukiwać i okradać niecyganów. Jak kogoś takiego tolerować obok siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałem paru z nich. W robocie jednego i na dzielnicy. Jeden (ten z roboty) oświadczył mi, że pała go swędzi i ****** mu się chce. Inny (ten z dzielnicy), zaczepił mnie kiedyś na ulicy i bredził, że włoskiego uczy w szkole językowej (podczas gdy ja doskonale wiem, że nie umie czytać i pisać) Słowem - Same zjeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi ciebie. A okradać i przejmować potrafili i potrafią właśnie ludzie najsilniejsi i najbardziej władczy, jak twoi Aryjczycy do których nie należysz, jak cyganie, Rzymianie, Grecy, Persowie, Macedończycy każda nacja jaka istniała. Dziś objawia się to w ludziach zdeprawowanych nazywanych gangsterami lub bandziorami bo nikt nie zajmuje już państw i nie prowadzi wojen. Oni są najsilniejsi nie tacy jak ty. A lubić czy nie lubić to sobie możesz kogo to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z numerem jeden - cyganie to obca rasa (drawidyjska krew). Ja jestem Sarmatą/ Kszatrijem/ potomkiem Ariów... To naturalne, że traktuję ich, jak intruzów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dla mnie to jest chore nie lubić kogoś tak dla zasady. Tak jak mój p**********y brat ma wiecznie jakieś sapy do czarnoskórych, sam nie wie o co. Nie możemy się wszyscy wzajemnie szanować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyganiał kocioł garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z numerem jeden - murzyna tak długo szanuję, jak długo zna swoje miejsce w szeregu i nie dąży do związków międzyrasowych. Murzyn nie jest winien, że urodził się negrem. Ale odrobinę kindersztuby wykazywać powinien . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Æðelgast-Czyli chwila, twój kolega dał cyganom fajki bo się ich bał i nadal jest twoim kolegą? Zadam c**proste pytanie, po co bóg Aryjski dał c***ięści? Po co Aryjski człowiek wymyślił broń wszelką. Zadam co inne pytanie, czy umiesz komuś połamać kości, czy umiesz kogoś zabić, czy umiesz być agresywny, czy łamałeś komuś kości, czy wybjałeś komuś zęby, czy ktoś błagał cię o litość z połamaną nogą. rozstrzaskanem kolanem, albo z pocięciami. Czy wiesz co to walka? Czy walczyłeś z kimś? Wolisz pisać na kafe o cyganach, wiedząc że żyją na twojej ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cyganie to ludzie chorzy genetycznie z zasady - takich trzeba izolować. Sterylizować, aby nie przekazywali swoich wadliwych genów dalej. Jak społeczeństwo Ariów było podzielone na warny, tak dzisiaj udzie powinni być podzieleni na warny i powinien być zakaz międzyrasowych kontaktów seksualnych między warnami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z numerem jeden-Widać że nie znasz życia i niczego nie przeszedłaś w życiu. To tak jak by labradora porównać z pitbulem, to pies i to pies, który wygra w walce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitbul - sprytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA - aryjski człowiek udomowił konia i wynalazł rydwan. ;) Dobra. Nie łamałem kości, nie wybijałem zębów, ale parę razy jak się biłem, polała się krew. A ty ile zębów wybiłeś i kośc***ołamałeś? Zliczyłeś kiedyś. A ten znajomy to pijany był i wszedł na minę. A po pijaku ludzie różne głupie rzeczy robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J**** siłę fizyczną. Liczy się tylko uzbrojenie, masz broń jesteś górą komu by się chciało bić? To już zaściankowe zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×