Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Czy syn fubu jest opętany czy to narkoman pytajnik

Polecane posty

gość z numerem jeden-Ale oni nie szanują ciebie, w tym jest problem. Ty ich możesz tolerować, ale oni nigdy nie będą tolerować ciebie, chyba że będą mieć z tego korzyść, czyli będą chcieć cię w******** to wtedy będą świetnie udawać tolerancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z nr 1 jest zakochany, trzeba mu wybaczyć to ludzkie podejście do ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA ale grono ludzi którzy chcą cię w******* nie musi ograniczać się wyłącznie do cyganów, czy jak nie cygan zechce cię w******* to będziesz całować go po rękach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn fubu-Zdobyć broń palną, to nie problem, problemem jest jej użyć. Jak zastrzelisz cygana, to telewizja będzie cię szukać, najlepszych ludzi z policji będzie cię szukać, a jak roztrzaskasz mu łeb pieścią, to policja cię oleje, bo w głebi duszy cię popiera, szukać cię będą co najwyżej krawężniki, a jak byś do nich strzelił, to już jest inna waga. Przykład z pobliskiego miasteczka, ktoś strzelał do polki i murzyna, nic o tym nie wiedziałem a wezwali mnie na przesłuchanie i pytali mnie o alibi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli odnosimy się do siebie przyjaźnie przy zwykłych czynnościach, np. zakupach, to chyba wystarczy? Nie muszę od razu podejrzewać że chcą mi z****** portfel,a oni nie kombinują jak mi po cichu wyrwać torebkę. Nie popadajmy w paranoje. Będę prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z numerem jeden- A jak kobieta cygańska idzie do ciebie żebrać, to co robisz? Jak walę jej z pięści i odchodzi, a ty dajesz jej kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z numerem jeden-No widzisz, a ja im daję, zawsze o mordzie dostają ode mnie,jak jednej jebnąłem, to jej ten dzieciak z rąk wyleciał :D Więcej już się nie pojawiła na targowisku :D gdyby ludzie się sprzeciwiali tak jak ja, to takiego żebrania by nie było, ale ludzie mają to gdzieś i jest syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też BSA jesteś żebrakiem. Wchodzisz na uczuciowe i żebrzesz o uczucie. I pewnie nie chcesz zarobić po mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z numerem jeden-Nikt w polsce normalny nie żebra, bo to poniżenie maksymalne. Można wynająć się do prac dorywczych, zbierać złom, ewentualnie iść do Mopsu, fundacji charytatywnych, kościelnych itp, nikt normalny nie żebra. Co ty myślisz, że ja żyję na złocie? Też żyję z prac dorywczych, też szanuję każdy grosz, pracuję, kombinuję i na życie starcza, jedyny warunek, to trzeba pracować i chcieć pracować. Nie wyobrażam sobie żebrać albi nawet iść do MOPSu, dla mnie to poniżenie, a pracę zarobkową zawsze sobie zorganizują, szło by mi lepiej gdyby nie socjalizm, który hamuje mnie ile wlezie i dzięki socjalizmowi, nie mogę się wzbogacić, bo od razu rzesza urzędasów, strażników miejskich itp mnie zaatakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z numerem jeden-Jestem Ślonzakiem, nie polakiem, tym samym nie umiem kraść i oszukiwać, taka moja polska wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA dam ci dobrą radę, skoro chcesz pracować wyjedz za granicę, zarób spore pieniądze, przyjedz tu i zainwestuj w coś. Zatrudnij jakąś dziwaczna pracownicę i zbliżcie się bo gadaniem że jesteś ślonzakiem to niczego nie osiągniesz. Ślonzactwo to zabytkowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z numerem jeden-Jakim lokalnym? Ślonsk to osobny naród baranico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn fubu-Zabytkowość? Czy wiesz że w moim miasteczku nie mógł byś być polakiem? Oatstanio taki jeden powiedział w barze że jest dumny z tego że jest polakiem, tak go tłukłem że publicznie się wyrzekł polskości i powiedział że jest mu wstyd że jest polakiem i mieszka na ślońsku. Żeby nie było, nie mam nic do polaków, pod warunkiem że nie żyją na ślońsku, a jak żyją, to mają zakaz przyznawania się do polski. U mnie w miasteczku jednemu to dom spłonął, a wystawiał flagi polskie. Akceptowane są jedynie flagi ślońskie, bo ślońsk to naród, goroli się tu tępi tak samo jak żydów w III rzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z numerem jeden-Datego że jesteśmy innym narododem, dlatego że nie lubimy polski, dlatego że w latach 30 to głosowaliśmy na Hitlera, dlatego że w latach 1939 to na autonimicznym górnym ślońsku to wojsko Wehrmachtu wchodziło 3 września z karabinami na plecach a ślązacy witali ich kwiatami, a potem dołączyli z nimi do walki z polską, dlatego też że ślońzacy walczyli przeciwko powstaniu Warszawskiemu w mundurach Wehrmachtu, ty nas nadal uważasz za polaków? Wiesz co mój dziadek sądził o polakach i co z nimi robił podczas wojny? Naprawdę macie takie kompleksy, że nawet żołnierzy z UPA uznali byście za polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salut niezalogowany-Poczułem się Aryjczykiem, poczułem się obrońcą Aryjczyków, którzy nie umieli się sprzeciwić agresywnej i nachalnej żebraczce cygańskiej Jakoś ludzie się do mnie potem uśmiechali, nie widziałem w nich sprzeciwu. To nie była kobieta, bo to nie są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kim sa jak nie ludzmi ,rece maja? maja ,nogi maja ,maja to kim sa kuzwa co ,je.bni kogos podobnych gabarytow do swoich wtedy mozesz poczuc cos na miare stysfakcji ,a nie cyganska kobiete z dzieckiem faktycznie powod do dumy ,mam bic ci brawo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/Śląsk jest teraz zamieszkały głównie przez goroli. Nawet gwary śląskiej się już nie słyszy, może tylko w jakichś ścisłych kręgach. A takie niecywilizowane i zakompleksione jednostki jak BSA zdarzają się, jak wszędzie. Dlatego nie miejcie Drodzy Państwo złego zdania o społeczności Śląska. 2/ Cyganka podeszła akurat do BSA, czyli do łysola z piorunami w oczach, żeby go poprosić o pieniądze - śmiech. "Jakoś ludzie się do mnie potem uśmiechali, nie widziałem w nich sprzeciwu". - śmiech. Mitoman, normalnie mitoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×