Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uci You

szukam mężczyzny

Polecane posty

Gość Uci You

który pragnie spędzić przyjemne upojne chwile... otwarty, wie czego chce, zdecydowany... erotomanom i bajkopisarzom dziękuję:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uci You
do Ciebie takie małolaty się zwracają? nie, nie, szukam przynajmniej po 30-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uci You
30 - mój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem kobieta , jestem facetem i to po 30stce , chcialem tylko dac znac ze zaraz zacznie sie wirtualn eprezeni emuskulow, ja sam odpadam , nikogo tu nie szukam, ale lubi epopisac bo bywa zabawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam sobie reke obciac a nawet dwie, ze jestes brzydka a uwazasz sie za miss wszechswiata. Wiec zapytaj osob trzecich dlaczego nikt z ulicy cie nie podrywa.. Juz przerabialem tutaj "atrakcyjne" panienki, phii..brak slow i szkoda czasu na takie pasztety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uci You
nic prostszego jak olewanie niechcianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uci You
widzisz gościu, mnie tacy "przerobnicy" wszystkich forumowych dam nie kręcą:-D nie uważam siebie za najcudniejsze bóstwo, ale podrywają mnie faceci w realu... tu może znajdę, może nie... jeśli znajdę, to nieznajomego, bo to moja fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem czego chce, i jak na razie tego tutaj nie znalazlem. Choc nie specjalnie szukam. Z tego co widzialem nie skorzystam. A nie mam zamiary robic teg z kims kto jest dla mnie wizualnei nie atrakcyjny. Robisz przysiady na silowni ze sztanga? dupa Ci stoi czy stoi tylko jak wisisz do gory nogami ? wieskzosc kobiet slyszala tylko o silowni i cialo kolo 30 mi sflaczale, szukam kogos ktos wiec co to dbanie o sibie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uci You
tak się składa, że bywam na siłowni 3x w tygodni... ale nie jestem kąskiem dla pakerów, więc bywaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bywanie na silowni w celach towarzyskich nie jest tym samym co dbanie o sibie o podnosznie sztangi na wyrobinei nog i tylka, niestety. pewnie skaczesz jak reszta wariatek na jakis tam zumbach, ktore gowno daja. Widac ze nie masz pojecia o fitness i dbaniu o sibie, nie wiesz co oznacza slowo paker. bywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uci You z kąd jesteś?ja szukam takiej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 moze byc czy za stary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intrygujący
Witam , zgłaszam się na ochotnika, po 30 niewiele bo kilka miesięcy :) , wysoki, szczupły ale nie chudy , zadbany i pachnący :p , żonaty ale to chyba nie problem , i co najważniejsze nieznajomy ... Zapomniałem dodać że z katowic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas napisac w jakich rejonach polski szukasz napisz do mnie 186cm, 80kg, brunet, piwne oczy 34 lata slask, malopolska francesco-deluca@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×