Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Dopisałam się do tabelki, jeszcze raz witam wszystkich. Ja siedzę w domu do końca tygodnia mam jeszcze ferie i nie wiem jak dam rade w pracy, wymiotuje przeważnie rano ale cały dzień mam nudnośc****ewnie czeka mnie L4 przynajmniej do końca objawów tych najgorszych. Jak Wy sobie radzicie w pracy z tymi nudnościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie dalej brak objawów więc nie wytrzymałam i zrobiłam 3 test :P i też pozytywny ;) jutro wizyta u gina :) jak potwierdzi to powiemy rodzince ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine_......26...............06.09.................? .... .............Warszawa Paula 123 ......32...............08.09..................?............. ...Rzeszów k.k.k.................23............10/11.09............. ..?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ? ..................wrocław biedronka..........29...............14.09............ ....?....................z. góra kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ............ ..niemcy evvvve...............33...............19.09.............. ...?....................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .....?.....................Opole patkaa22............21...............07.09............... ..?........................Kalisz zielony błękit......23..............15.09....................?.... ..................Kraków magda_r...........30...............28.09.................?.................. ok. Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula ja miałam straszne mdłości wręcz całodobowe budziłam się w nocy bo mnie nudziło żołądek strasznie bolał. Nawet nie miałam czym wymiotować bo nic nie jadłam. Gin przepisał mi czopki Torecan i na szczęście pomogły. Teraz też mnie mdli ale jest to do wytrzymania. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik177
Czesc dziewczyny. Dziś jestem w 43dc. Tydzień temu dwa testy pozytywne. Do lekarza idę dopiero 7 stycznia. Z wyliczeń wychodzi termin 28 wrzesień. Stresuje sie bo na przełomie sierpień/wrzesień miałam pusty pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy też nie możecie spać w nocy ? bo ja męczę się strasznie. Dziś wizyta u gina :O stres mam :P Kasik, trzymam kciuki, żeby tym razem się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia77
Hej, Chetnie dołącze do was kolezanki.... Termin na 22 wrzesnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki. Ja mam ciąże niemal bezobjawową, tylko węch wyczulony i lekka niechęc do jedzenia. SPać mi sie chce w dzien ale nie mam czasu a moje dziecko robi mi pobudkę 4-5 rano.. . wiec siła rzeczy padam w nocy. W poprzedniej ciązy sypiałam w dzien i w nocy nie umiałam spać. Sporo wtedy ebooków przeczytałam. Jak tam u was z wagą? ja mam póki co o 2 kg mniej. Oby mi sie jeszcze troche taka tendencja utrzymała, Póki co wszystko opieram na zdrowym odżywianiu. Jestem na siebie wściekła że przed ciążą nie umiałam sie do tego zmobilizowac. No ale teraz jest to nie tylko kwestia mojego zdorwia ale też maluszka wiec motywacja wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik177, kingusia77 witam Alma 2800 u mnie aż tak strasznie z tymi wymiotami nie jest, jeść mogę - więc już nie narzekam :) Ja ze spaniem nie mam problemu, ale sny to mam mega realistyczne i w dodatku często erotyczne:) magda_r koniecznie napisz co u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula uśmiałam się jak przeczytałam o snach bo ja też takie mam ha ha czyżby ciąża tak wpływała. Ogólnie na seks nie mam ochoty ale to pewnie przez te mdłości i bóle głowy. Ja również witam nowe dziewczyny. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evvvve u mnie jak narazie waga stoi ale muszę uważać bo w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg i długo zrzucałam teraz wprawdzie od większości rzeczy mnie odrzuca, ale słodkie to bym mogła jeść cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie. Lekarz powiedział ze na USG jeszcze nie widać nic i jest za wczesnie w opisie mi zrobił "pecherzyk ciążowy jeszcze nie widoczny" ja mam długie i nieregularne cykle. Powiedział ze prawdopodobnie się ikplantuje teraz :p nie wiem jak wytrzymam tyle czasu jeszcze :-( powiedział ze swiezyzna i naklejek żebym 2 tygodnie się wstrzymała z wizytą bo wtedy juz i serduszko było by widać pewnie:-) ogólnie bardzo miły lekarz i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
oooo sny erotyczne to ja tez mam i to chwilami takie, ze aż rumience wyskakuja jak sobie przypomne. O dziwo na seks mam wieksza ochote niz przed ciaza;-D tyle, ze trudniejsze to dla mnie, bo piersi mnie bolą wiec wszelki dotyk albo opieranie sie o nie sprawia mi ból;-/ moja waga stoi a naprawde chce cos zrzucic, bo pozostałosci jeszcze ze swiat mam i jak doliczyc do tego jeszcze dziecko to nie wiem ile ostatecznie bede wazyc ale musze sie wam przyznac wczoraj przeszłam sama siebie ;-( nie wiem jak to mozliwe ale wcisnełam az 7 kromek chleba maczanego w jajku!!! Koszmar, tak sie pilnowałam i ograniczałam tzn. jadłam poprostu mniej niz zwykle i najadałam sie a wczoraj nie wiem co to bylo i jak ja to wcisnełam, oczywiscie pozniej bolał mnie brzuch i miałam moralniaka strasznego ;-/ jedzenie dalej mi smierdzi ale te 7 kromek wczoraj jakos nie smierdziało cholercia;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja już przytyłam 1kg. najpierw schudłam 1.5kg a 1 już wrócił. nie mam ochoty na obiady tylko większości jem chleb. teraz postanowiłam zrobić pizzę na kolację, będę miała też do pracy. ja też muszę się pilnować bo w pierwszej przytyłam aż 22kg. tyję przez to że jem nieregularnie zamiast często i małymi porcjami. bo najpierw nie mogę nic zjeść a później dostaje gastrofazy. ogólnie schudłam wszystko po ciąży ale nie chciałabym tego powtórzyć. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja w pierwszej ciąży przytyłam 30 kg;)))Ale od 19 tyg leżała w domu i objadałam się wieć troszkę to na własne zyczenie...dużo zachcianek na słodkosci. TYm razem mam zamiar sie pilnować. Póki co schudłam ok 2 kg ale zaczynam nadrabiac co wynika z pomiaru wagi z ostatniej wizyty u gina. Wstałam przed chwila - wyrodna matlka spała a dziecko ogladało bajki od godziny 15tej. Boże jakie ja mam wyrzuty że ją tak zaniedbuje ale poprostu nie mam siły...a ona kochana taka, mój cukiereczek taki wyrozumiały - teraz zgrzałam jej pierogi a ona mówi "ty sobie pośpij jeszcze mamusiu"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Alma ale smaka ta pizza narobilas :-) u mnie najgorsze jest to ze warzywa mi nie podchodzą bo w głowie mam, ze narazie sztuczne w sensie nie polskie ale za to węglowodany nie przeszkadzają mi :-) dobrze, ze przynajmniej owoce jem i chyba zacznę codziennie na zupach latać a na weekend jakiś konkretniejszy obiad bo marnie sie widzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Biedronka Jak dobrze wiedzieć, ze sa takie kochane dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana nie da sie ukryć- i taka dojrzała się zrobiła a ma zadewie 4,5 roku...az ryczeć mi się zachciało...;)Ale pizza tez za mną chodzi...może się skuszę i zamówię. Dziewczyny a ser feta można czy nie?Bo ja bym zjadła taką saładkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fete można bo jest z mleka pasteryzowanego, ostatnio oglądałam program w którym mówili że sery pleśniowe też można. żeby zarazić się listeriozą trzeba by było spożyć drogą rodną że tak powiem. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
W tej książce o diecie przyszłej matki pisali żeby serów plesniowych unikać ze względu na jakieś bakterie ale dokładnie co i jak to sie nie zaglebialam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez gin mowil zeby nie jesc ale ja jestem mega zjadaczka takich serów i chyba się skuszę jutro i kupię (chociaż wolę jak mąż mi przywozi bo są zdecydowanie lepsze w PL takich nie ma) Ja zamówiłam pizze i sałatkę z fetą (zawsze robię sama wiec obawiam sie jaki sos mi tam wcisneli). Młoda jeszcze nie spi...pozwoliłam jej dziś dłużej ze względu na to że jutro nie wstajemy do przedszkola....najgorsze ze od poniedziałku ferie nie wiem jak ja sobie poradze sama bo poprostu jestem nie do zycia...miałam jechac na tydzien do mamy ale mam mnostwo spraw do zalatwienia i nie dam rady...a zmłodą będzie jeszcze trudniej wszystko szybko ogarnąć...moze chociaz na dwa dni uda mi sie wyskoczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
A może sprzedaj mała do babci chociaż na dwa trzy dni i wtedy pozałatwiaj sobie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamusie ;), w poniedziałek mam iść do ginekologa to byłby 7 tydzień i 6 dzień jak myślicie będę już widziała zarodek ? , bo byłam w 4 tygodniu i nic jeszcze nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście serduszko czy będzie widoczne.? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_k
Jak ja byłam u ginekologa to według usg był to 7 tydzien i 4 dzien ale lekarz powiedział żeby sie tak dokładnie nie sugerować usg i wpisał 7/8 tydzien natomiast serduszko było widać ze bije ale nie mogłam posłuchać bo on nie miał takiego sprzętu:-/ Co do sprzętu to jak jest ze sprzętem u waszych lekarzy? Mój ma tylko usg 2d i tak sie zastanawiałam czy zostać u tego lekarza a na dokładniejsze badania chodzić do kogoś innego czy całkiem zmienic lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKK mój gin przy pierwszej ciąży tez miał tylko 2d ale tłumaczył mi ze wszystko sprawdza sie właśnie na takim USG. 3D i 4D jest czysto komercyjne i dla rodziców, żeby i oni mogli obejrzeć dzidziusia, a dla lekarza wystarczy 2 D. Mój gin widzę, ze teraz ma też i 3D (zdjęcie płatne 30zł ) i 4D i nagrywa płytę za 150zł ale ja raczej skusze się tylko na zdjęcie przy połówkowym USG. Dziś z rana czułąm sie fatalnie a cały weekend w pracy, nie obyło się bez czopka przeciw wymiotom, ale teraz jest ok :-)Byle do środy już nie mogę sie doczekać a zarazem trochę się denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie serduszko biło w 6 tygodniu, mój lekarz ma usg 2d, dziewczyny bierzecie jakieś witaminy? ja zakupiłam prenatal compleks dzisiaj i zobaczę czy coś pomaga ; ponoć ma przeciwdziałać nudnościom (w składzie ma imbir) no i oczywiście witaminy bo nie wiem jak Wy ale ja mam bardzo ograniczone menu (ze względu na odrzut do większości rzeczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×