Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość K_K_K_K
Fakt z tymi serami i surowymi rybami to tez w tej książce każą unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
K_K_K_K 23 10/11 wrzesien Legnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Co do terminu to nie byłam na sto procent pewna dnia w którym dostałam miesiączke wiec u mnie wacha sie od 10-12.09.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na sprzedaż spodnie ciążowe w rozmiarze 40, jak nowe może któraś z was by chciała oczko.gif http ://allegro.pl/rurki-slim-hm-mama-ciazowe-40-l-i3895784562.ht ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............wiek............poród..........płeć.......... ..miasto k.k.k...............23.................10/11.09...........?.................legnica alma2800.......29.................12.09.................? ...............wrocław biedronka..............................14.09................?..............z. góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Alma będziesz ta tabelki aktualizować? I chyba czytelniej bedzie bez tych kropeczek, tak mi sie przynajmniej wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK............PORÓD..........PŁEĆ..........MIASTO _Catherine_...26...............06.09................?...................Warszawa k.k.k...............23.................10/11.09......... ..?.................legnica alma2800.......29.................12.09................. ? ...............wrocław biedronka..............................14.09............ ....?..............z. góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Wyglada na to, ze jak narazie wszystkie mamy początek września:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do diety to już przekopałam internet (pluję sobie w brodę, że wczoraj nie zapytałam się mojego gina, ale z koleżanką rozmawiałam dopiero dziś). I faktycznie, żadnych produktów z mleka niepasteryzowanego (sery pleśniowe kanapkowe itd.), surowych mięs, wędzonych wędlin i ryb, wątróbki, ograniczyć czarną herbatę i jeszcze kilka pozycji było. Ale ani słowa o truskawkach, orzechach i cytrusach (dopytam się gina na wizycie za 2tyg). Dla mnie te cytrusy to szczególne udziwnienie bo moja przystojniejsza połowa jest z kraju, gdzie cytrusy są podstawą codziennej diety, orzeszki tak samo choć mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_K_K_K bo reszta jeszcze czeka na okres albo w napięciu na wynik testu ;) taki apteczny jeszcze w 5tc twierdził, że nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Ja będę u mojego we wtorek to sie go zapytam o te jedzenie ale watpię żeby to była prawda z tymi cytrusami. Już sie tego wtorku doczekać nie moge ciągnie mi sie i ciągnie. Wyglada na to, ze jestem na tym forum najmłodsza co tylko potęguje we mnie uczucie, ze chyba faktycznie za młoda na dzieciaczka jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_K_K_K gadasz jak potłuczona :P 23 to dobry wiek na dziecko, z pewnością lepszy niż 40+. na pierwszym roku studiów zajmowałam się córką mojej wykładowczyni. ja miałam 19 lat, dzieciak chodził do 1 klasy. w praniu wyszło, że moja mama i wykładowczyni są z tego samego roku... ja nie mogę się doczekać wystającego brzuszka choć wiem, że to oznacza początek problemów ze schylaniem się ale co tam, wolę baletki niż wiązane buty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizować tabelkę musimy wszystkie :-) lepiej z kropkami bo inaczej wszystko się zleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NICK ............WIEK............PORÓD..........PŁEĆ.......... MIASTO _Catherine_...26...............06.09................?.................Warszawa k.k.k...............23.................10/11.09......... ..?.................legnica alma2800.......29.................12.09................. ? ...............wrocław biedronka........29...................14.09............ ....?..............z. góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ciezarowki rowniez mam termin na wrzesien choc mozliwe ze urodze w sierpniu ale dopisze sie do waszej tabelki NICK ............WIEK............PORÓD..........PŁEĆ.......... MIASTO _Catherine_...26...............06.09................?.... .............Warszawa k.k.k...............23.................10/11.09......... ..?.................legnica alma2800.......29.................12.09................. ? ...............wrocław biedronka........29...................14.09............ ....?..............z. góra kamawrzesien2014...31.....09.09..............?.............niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie do gina bede wybierac w przyszłym tygodniu albo jeszcze nastepnym - chce miec pewnosc ze juz bedzie widac serce. Pozatym chce zeby jak najpóźniej potwierdzil ciąże bo tak długo zwlekałam w formalizowaniem swojego zatrudnienia ze teraz sie boje. Choc praca fikcyjna nie jest. NICK ............WIEK............PORÓD............PŁEĆ.............. MIASTO _Catherine_......26...............06.09.................?.... .............Warszawa k.k.k.................23............10/11.09........ .......?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ? ..................wrocław biedronka..........29...............14.09............ ....?....................z. góra kamawrzesien2014...31........09.09.................?................. ..niemcy evvvve...............33...............19.09.................?....................orzesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiał dopisze cie odrazu. Żebyś sie nie zgubiła. NICK ............WIEK............PORÓD............PŁEĆ........ ...... MIASTO _Catherine_......26...............06.09.................? .... .............Warszawa k.k.k.................23............10/11.09...............?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ? ..................wrocław biedronka..........29...............14.09............ ....?....................z. góra kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ............ ..niemcy evvvve...............33...............19.09.................?....................orzesze asiał..................20...............23/24.09.............?.....................Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Eve Powiedz cos wiecej na temat tego formalizowania pracy bo ja rownież zrobiłam to dopiero w momencie kiedy dowiedziałam sie o ciazy mimo ze wcześniej tez pracowałam jestem udziałowcem w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaa22
ja w sumie też możliwe, że załapię się na końcówkę sierpnia, ale co tam;) NICK ............WIEK............PORÓD............PŁEĆ........ ...... MIASTO _Catherine_......26...............06.09.................? .... .............Warszawa k.k.k.................23............10/11.09............. ..?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ? ..................wrocław biedronka..........29...............14.09............ ....?....................z. góra kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ............ ..niemcy evvvve...............33...............19.09.............. ...?....................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .....?.....................Opole patkaa22............21...............07.09.................?........................Kalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_K - to jest tak ze od paru lat prowadzimy z partnerem firme, tylko -oczywiscie ze wzgledu na zus - najpierw była na mnie a teraz od lipca na niego. . JA mu fizycznie cały czas pomagam -moge przedstawic korespondencje z klientami, mamy sporo stałych klientów ktorzy bez problemu potwierdza że koordynowałam ich zlecenia, jestem nawet uwidoczniona na oklejce firmowego samochodu :). Córka poszła od poczatku roku do przedszkola i doszliśmy do wniosku ze nie bede przeciez pracowac nigdzie indziej a skoro mam duzo wiecej czasu na sprawy firmy i rozwazamy dziecko to powinnam u niego byc zatrudniona. Tylko że nie wiedzieliśmy że nasze rozważania na temat drugiego dziecka juz sie bardziej skonkretyzowały :) Strasznie mnie to wkurza bo do lipca mialam nieprzerwane zatrudnienie przez 18 lat z pelnymi składkami i nigdy poza porodem i operacją nie korzystałam z państwowej służby zdrowia a na l4 byłam tylko podczas ciąży chociaz negocjowałam z lekarzem ale był neiugięty. A teraz moge miec problemy z macierzyńskim z powodu 5 mcy- ale takie składki u nas że sie nie opłaca zatrudniac pracownika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część dziewczyny jutro idę na kontrolna wizytę do gina. mam nadzieję że przepisze mi receptę na kolejna odawkę czopków bo póki biorę jest super aż się boję co będzie bez. w poniedziałek wracam do pracy. teraz żałuję że wzięłam l 4 nie wiedziałam że te czopki pomogą. boże aż mnie żołądek na samą myśl boli jak sobie pomyśle że muszę w pracy powiedzieć o ciąży. pierwsza ciążą nie była zbyt miło przyjęta. a wy które pracujecie u kogoś też macie obawy jak zareaguje szef,? Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam obawy, tym bardziej, że na rozmowie kwalifikacyjnej zarzekałam się, że zależy mi na powrocie do aktywności zawodowej a nie na powiekszaniu rodziny (chociaz takie pytanie nie powinno nawet paść) dlatego też poczekałam do końca umowy. i teraz nie wiem co będzie. bede zgoszona u męża w firmie.ale nie wiem jak bedzie policzone chorobowe w takim przypadku.podpowiedzcie cos dziewczyny...któraś się zna na przepisach. umowe skonczylam koniec grudnia. podobno do chorobowego wliczy mi sie poprzednie zatrudnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Ja jak w styczniu mówiłam księgowej żeby umowę mi zrobiła i pytałam jak jest z macierzyńskim to mówiła ze normalnie na rok moge pójść a zatrudniona oficjalnie jestem dopiero teraz i do zusu zgłoszona wcześniej tego nie robiliśmy tez ze względu na składki jakie trzeba płacić. Tylko mówiła, ze 100% wypłaty to jak na l4 jesteś podczas trwania umowy a macierzyński to jak dobrze pamietam pierwsze pół roku masz 80% wypłaty jak pozniej bierzesz drugie pół roku to już mniej % no chyba ze nie bierzesz w ogóle. Stad moje pytanie dlaczego sie tych 5 miesięcy obawiasz gdzie nie pracowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyskakuje spam tylko jak naciśnie kilka razy żeby wysłało wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, zazdroszczę Wam jak nie wiem tej pracy. ja ledwo się ubiorę i jestem zmachana a co dopiero chodzenie do pracy... dziś mam do d**y humor. niby fizycznie czuję się lepiej ale zrobiły mi się wieczorem w buzi dwa mini ropnie, dziś widzę rośnie trzeci. dostałam od laryngologa coś do smarowania i tak siedzę jak staruszka ze wszystkimi możliwymi schorzeniami. nie wiem od czego mi się to zrobiło bo nie jem niepaczkowanej wędliny, nic surowego a pomidory sparzone, bez skórki a co chwila jakieś dziadostwo się przyplącze. mam też jakąś dziwną fazę na myśli, że po badaniach okaże się, że z dzieckiem jest coś nie tak bo na początku ciąży dwa razy leciałam samolotem, brałam tabletki zapobiegające malarii, na Sylwestra wypiłam szampana i dwa drinki bo dzień wcześnie test pokazał, że w ciąży nie jestem. no i mam wizję, że nie powinnam się przez to do maleństwa przyzwyczajać. na dodatek stwierdziłam, że mój narzeczony nie może przylecieć w taką pogodę bo dla niego +14 to mróz i zaraz dostanie zapalenia płuc a w najlepszym wypadku przeziębi siebie i mnie. no taki mam podły nastrój, że tylko usiąść i płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×