Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Jestem po pierwszej wizycie :) serduszko bije! Malenstwo ma 6 mm. Z @ to 7t1dz a z usg 6t3dz, ale lekarz powiedział że taka różnica jest w normie i wszystko wygląda dobrze. Co do bólu krzyrza to mnie właśnie na wizycie lekarz ostrzegł że będę miała takie bole, a to dlatego że mam tylozgiecie macicy. KKKK nie martw sie na zapas jeśli ty też masz tylozgiecie. Lekarz twierdził że w takim przypadku to normalne bo macica rozrasta sie nie do frontu a w kierunku kręgosłupa i ten ucisk powoduje ból. Idź do lekarza i skonsultuj ale może właśnie w tym tkwi powód twojego bólu. A powiedział że to powinno minąć do końca 1 trymestru bo wtedy macica powinna zacząć już rosnąć w kierunku frontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_K_K_K ja wyznaje jedną zasadę. jestem w pierwszej ciąży i mam prawo się pieścić i panikować. lepiej tak niż coś przeoczyć. a Ty może faktycznie jeśli tylko Cię pobolewa od stania to poleż, odpocznij i zobacz co będzie rano. no chyba, że zacznie boleć bardziej to ja bym leciała na pogotowie. w końcu po coś płacimy te składki ;) Kasik świetne wiadomości :) tona kiedy wstępny termin? najlepiej dopisz się do tabelki! dziewczyny, czy Wam też wszystko tak masakrycznie śmierdzi? ja marzę o świecie bez zapachów bo drażni mnie wszystko od zapac****edzenia przez kosmetyki do zapachu ludzi włącznie. dziś cały dzień chodzi za mną jajecznica. taka na zrumienionej na złoto cebulce, ze szczypiorkiem. a nie mogę bo kamienie w woreczku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Catherine_ mi w pierwszej ciazy strasznie smierdzialo mieso..ojej do dziś pamiętam jak mi dawało padliną;)))) Teraz tak nie mam...tylko raz zaśmierdział mi barszcz (który dzień wczesniej zajadałam ze smakiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine_......26...............06.09.................? .... .............Warszawa Paula 123 ......32...............08.09..................?............. ...Rzeszów k.k.k.................23............10/11.09............. ..?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ? ..................wrocław biedronka..........29...............14.09............ ....?....................z. góra kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ............ ..niemcy evvvve...............33...............19.09.............. ...?....................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .....?.....................Opole patkaa22............21...............07.09............... ..?........................Kalisz zielony błękit......23..............15.09....................?.... ..................Kraków magda_r...........30...............28.09................. ?.................. ok. Wawy Kasik177..........29................30.09.................?..........................Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbiedronka2223 mi też śmierdzi mięso tak jak tobie w 1 ciąży. Jakiej płci dziecko urodziłaś??? Może się sprawdzi :) _Catherine_ dopisałam się do tabeli, chociaż z tym moim terminem to do końca sama nie wiem. Z miesiączki wyliczył 25 września, a z USG 30 września. Mąż był ze mną na wizycie i jak zobaczył bijące serduszko to go zatkało i nic już się nie odzywał :) w takim był szoku. To będzie nasze pierwsze dziecko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi śmierdzi wszystko ale takie "skondensowane" mięso (miałam ryż z kurczakiem w pudełku i uderzył mnie zapach) w szczególności. ale jeść mogę wszystko, tylko marchew nie smakuje. Kasik ten termin to się zmienia. inny jest z okresu, inny z USG i to temu ostatniemu trzeba ufać. K_K_K_K_ jak te bóle, przeszło trochę? dziś ostatecznie porzucam moje ulubione jeansy. są nadal dobre, elegancko się zapinają jak zawsze ale jakoś mi w nich ciasno. zakładam, że to macica się powiększyła i nie mam już tak elastycznego wnętrza ;) poza tym postanowiłam sobie kupić poduszkę ciążową bo jakimś cudem codziennie budzę się na plecach i wstaję wymięta i potłuczona. poducha przynajmniej przytrzyma mnie we właściwej pozycji a i ponoć jest wygodna i przydatna jak brzuszek urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik w pierwszej ciąży to była dziewczynka:Smierdziało mi to mieso a chciałam jesc tylko słodycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Catherine_ ja tym razem tez mam zamiar zakupic ta poduszke (rogala). mysle ze nie beda to wyrzuconie pieniadze.potem przyda sie do karmienia.ja zapewne bede na niej spac nawet po ciazy;) Miałam dzois masakryczna noc...rozbolala mnie głowa ale do tego stopnia ze sie obudziłam - nie mam w domu cisnieniom.ale chyba cos z ciśnieniem miałam. Nie moglam lezec, przechodziłyu m,nie dreszcze, z bolu zwymiotowalam. znalazlam pozycje na siedząco na łożku w której było w miare ok i jakos dalam rade zasnac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
moge tez sie dopisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam to samo tylko glowa wieczorem zaczęła mnie boleć i całą noc sie meczylam. W końcu rano zdecydowałam sie na paracetamol i właśnie ból zaczyna ustępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety nie mialam nic przeciwbolowego w domu;/ból był tak silny ze bym sie nie zastanawiała nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
widze ze nie jestem tu mile widziana:(szkoda myslalam ze moge do was dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosiunia dopisuj się i tyle forum jest dla każdego. dziewczyny tu was rozczaruje,w pierwszej ciąży bardzo śmierdziało mięso., na kwaśne nawet patrzec nie mogłam ., słodycze jadłam i urodziłam chłopca. także się nie sprawdza. mi śmierdzi tylko jak mam mdłości, cytrusy bardzo bym chciała jeść ale boję się na żołądek. ta ciąża jest po prostu inna. jedyne co się sprawdziło to migreny na chłopca bo podobno płeć męska wytwarza jakieś hormony które powodują migreny. do końca 3 miesiąca miałam codziennie nawet w nocy się budziłam. dziś byłam na zakupach., sprzątanie w domu i trochę brzuch zaczął boleć. teraz sobie leżę. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Gosiunia dopisuj sie :-) Wstałam dziś wypoczęta bez bólu pleców ale pozniej zaczęłam sprzątać gotować i ból znowu wrócił:-/ wiec robię wszystko na raty troche robię troche leżę na zmianę. Jestem pewna, ze mam słabe plecy dodatkowo mam krzywy kręgosłup i jedno biodro i łopatek wyżej chyba od noszenia torby z książkami cały czas na jednym ramieniu oczywiście to wszystko nie jest widoczne dla innych ludzi ale na pewno o tym skrzywieniu kręgosłupa muszę powiedzieć lekarzowi. Mi rożne rzeczy śmierdzą ale np. Teraz śmierdzą a za 4 godziny już bym zjadła także to u mnie rożnie :-) Dziś muszę udawać przed znajomymi ze pije a nie pije :-) mój chłopak bedzie upijal tez moje drinki wiec mam nadzieje ze nikt nie zauważy tego małego czary mary:-) Aaa i rogala na pewno tez kupie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Hej dziewczyny! Dawno mnie tutaj nie bylo a widze ze sie rozpisalyscie. Ja obecnie jestem w 11tyg i dzisiaj mialam wizyte. Na razie wszystko jest ok - male machalo do nas raczkami i fikalo koziolki. Piekny widok! Za 2 tyg. mam badania prenatalne, oby wszystko bylo ok. czy moglby ktos dopisac mnie do tabelki? Pisze z telefonu i mam problem. Limfa12.........27.......3.09.........?...........Katowice Dzisiaj kupilam sobie balsam przeciw rozstepom i mam zamiar zaczac smarowac brzuszek. Musze tez zainwestowac w spodnie ciezowe i nowy stanik ;) na razie przytylam niecale 0,5kg wiec ok, ale ze jestem szczupla to brzuszek zaczyna juz byc widoczny. Dziewczyny, a czy ktoras z was ma tylozgiecie macicy? Czy to jest wskazanie do cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Patrze na tabelke i widze ze bede rodzic jako pierwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
Catherine_......26...............06.09.................? .... .............Warszawa Paula 123 ......32...............08.09..................?............. ...Rzeszów k.k.k.................23............10/11.09............. ..?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ? ..................wrocław biedronka..........29...............14.09............ ....?....................z. góra kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ............ ..niemcy evvvve...............33...............19.09.............. ...?....................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .....?.....................Opole patkaa22............21...............07.09............... ..?........................Kalisz zielony błękit......23..............15.09....................?.... ..................Kraków magda_r...........30...............28.09................. ?.................. ok. Wawy Kasik177..........29................30.09................ .?......................... Gosiunia1234...30................25.09..................?.......................wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa, cześc :) Ja cie wpisze w ramach lokalnego patriotyzmu :) Limfa12............27..............3.09..................?..................Katowice Catherine_......26...............06.09.................? .... .............Warszawa Paula 123 ......32...............08.09..................?............. ...Rzeszów k.k.k.................23............10/11.09............. ..?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ? ..................wrocław biedronka..........29...............14.09............ ....?....................z. góra kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ............ ..niemcy evvvve...............33...............19.09.............. ...?....................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .....?.....................Opole patkaa22............21...............07.09............... ..?........................Kalisz zielony błękit......23..............15.09....................?.... ..................Kraków magda_r...........30...............28.09................. ?.................. ok. Wawy Kasik177..........29................30.09................ .?......................... Gosiunia1234...30................25.09..................? .......................wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś miałam zamotany dzień. Odebrałam wczoraj wynik bety - wyszło ponad 20tys co sie w ogóle nie zgadza z wiekiem ciązy wg usg. Zadzwoniłam do lekarza - przestraszyl sie i kazał dzis rano na dyżur do szpitala do niego podjechac. Stwierdził że taki wynik bety przy takim obrazie usg jest możliwy tylko gdybym była równoczesnie w dwóch ciążach!! Tzn. jednej młodszej w macicy i jednej starszej - pozamacicznej. Ostro sie naszukał tej drugiej ciąży - az mnie do tej pory jajniki bolą. ALe nie znalazł. Po czym zrobili mi na cito betę w szpitalu. Okazało się ze musieli jedno zero dopisac omyłkowo do wyniku i dwa dni temy były 2 tys a dzis wyszły 4. TO jest poprawnie przysrastająca beta dla 5-6 tc. To naturalnie nie rozwiewa wszystkich obaw bo jednak powinnam byc w 8-9 tc a nie w 5-6. ALe teraz nic wiecej nie zrobie. Nastepne usg 17tego, oby jednak ciąża urosła do tego czasu. Ale jesli jestem w późniejszej ciązy to moze sie powinnam przepisac do pażdziernikówek? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_K - mnie napiernicza w okolicy krzyża za każdym razem po zmywaniu podłogi. Też mam od dawna problemy w kręgosłupem, ale ten krzyż to teraz jak jestem w ciązy mnie zaczął boleć. Ciekawe czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
hej.mnie dopadlo przeziebienie moja coreczka jest chora a ja od niej podlapalam...do tegomecza mnie okropne zaparcia i takie lekkie bole w brzuchu kłucia.mam pytania do mam nosicie swoje dzieci na rekach? bo moja malenka tak chce a ja sie boje i nie nosze jej tylko wtedy kiedy trzeba:( boje sie bo jestem juz po poronieniu i teraz biore duphaston lekarz kazal takze zrezygnowac ze wspolzycia a jak u was jest w tych sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja młodej nie nosze na rękach..zreszta ma prawie 5 lat;)Tłumacze jej ze jest dużą dziewczynka;)A z tymi sprawami to się zobaczy...mojego poki co nie ma w domu;)jest srednio raz w msc...ale zobaczymy jak bedzie.w poprzedniej ciazy miałam zakaz od 19tc. teraz tez juz krwawilam i jestem na duphastonie ....swoja droga to nie pogardziłabym teraz "przytulańcami";))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
ja wlasnie boje sie tych przytulanek bo w poprzedniej ciazy po nich zaczelam krwawic i trafilam do szpitala cale szczescie ze skonczylo sie dobrze ale powtarzaly sie juz pozniej krwawienia i lezenie w szpitalu.dlateggo teraz nie wiem kiedy zaczne i czy w ogole...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam niestety zakaz poprzednią ciąże i w tej póki co sie wstrzymuje i pewnie tez bede miala. Jakos tam dawaliśmy rade inaczej... ale wiadomo "prawie robi wielka róznice" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A córka moja tez aktualnie chora - ma zapalenie ucha. Ciężko jej przetłumaczyc ze nie moge nosić, czasem nawet sama chce ją gdzies zanieśc jak widze że sie źle czuje. Trochę noszę. Ale w sumie pranie z pralni w piwnicy na 1 pietro też noszę a pewnie koło 10kg takie mokre waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine_......26...............06.09.................? .... .............Warszawa Paula 123 ......32...............08.09..................?............. ...Rzeszów k.k.k.................23............10/11.09............. ..?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ? ..................wrocław biedronka..........29...............14.09............ ....?....................z. góra kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ............ ..niemcy evvvve...............33...............19.09.............. ...?....................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .....?.....................Opole patkaa22............21...............07.09............... ..?........................Kalisz zielony błękit......23..............15.09....................?.... ..................Kraków magda_r...........30...............28.09................. ?.................. ok. Wawy Kasik177..........29................30.09................ .?..........................Olsztyn wierna 29.....................15.09....................... Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi śmierdzi dokładnie wszystko , jeść się nic nie d :( koszmar jakis bo zawsze rdzo lubiłam jeść :D Bóli krzyża nie mam jak narazie , z to bóle brzucha i owszem ale nospa pomaga :) oby do drugiego trymestru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zauważacie , że powiększa wam się powoli brzuszek?Jakieś problemy z dopięciem spodni czy coś?Ja w pierwszej ciąży miałam szybko brzuszek a teraz nic...płasko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×