Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

A co to dzisiaj taka cisza na forum? Rodzicie wszystkie? U mnie malenstwo bardzo *****iwe juz 3-ci dzień. Byłam w szpitalu w którym planuje rodzic i zwiedzilam porodowke, wrażenia pozytywne :) A tak to u mnie nic kompletnie sie nie dzieje a do terminu równo 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
No i trafiłam do szpitala na patologie ciąży :( Bylam rano na ktg i w zapisie praktycznie nie było ruchów. Lekarz stwierdził że lepiej jak zostane na obserwacji już do porodu. Jak będzie ok to zrobią cesarke zgodnie z planem 18 a jak coś będzie nie tak to będą reagować na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Biedronka gratulacje! Jestem pełna podziwu jaka z Ciebie dzielna kobieta. Tak szybko wyszlas po cesarce i do tego sama radzisz sobie z dwójką dzieci. Supermama z Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Dziewczyny musicie przejąć prowadzenie listy szczesliwych rozpakowanych mam bo mi z telefonu już się to nie uda. Koniecznie dopiszcie do listy Biedronke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe mamy: limfa12__________________Franek___27.06.14r.__ 1880/48/sn Magdawciąży_____________Synek____25.08.14r.__ 2900/52/cc Samotna szczęśliwa mama _ Liliana ___27.08.14r. __3700/56/cc Sjena____________________Paweł____30.08.14r.__3030/53/sn   Rozalka31________________Rozalka__ 31.08.14r.__ 3050/54/sn blondasek86_____________Dominik____01.09.14r.__3570/57/sn edka12__________________Michałek__01.09.14r.__ 3100/56/cc Inesskaa_________________Oliwier___01.09.14r.___3150/56/s n alma2800________________córeczka_ 05.09.14r.__________/sn Aga41____________________Mikołak__5.09.14r.__________/cc   Natusiaa________________Nikodem____6.09.14r.____3500/58/s n  kurkaaaa_________________Filip____6.09.14r._____3380/54/c c celina2004_______________Synek___7.09.14r._____3120/52/cc biedronka2223___________synek____8.09.14r._____3500/57/cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
pylasia- lepiej ze u Ciebie nic się nie dzieje niz mialoby sie dziać cos złego. Jesli czujesz się dobrze to najważniejsze. xxx U mnie teraz zapis ktg wzorcowy, może jednak mnie wypuszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie liczylabym na to ze cię wypuszcza Mandarynka. Pewnie zostawia na obserwacje skoro juz lezysz na oddziale. Teraz zapis ktg może być ok a rano skurcze, ja tak miałam jak lezalam w szpitalu w 30 tygodniu. Dobrze ze nic sie nie dzieje z jednej strony a z drugiej chciałabym mieć to juz za sobą i synka obok mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 5 dni do terminu. Dziś cały dzień byłam senna, zle się czułam, do tego zgaga wróciła...A trace cierpliwość i energie zyciowa :) A maleństwo bardzo *****iwe, boleśnie *****iwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Ja 4 dni po terminie, moja cierpliwość sięga zenitu...... Jutro bede na kontroli i zapisie i chyba będę już naciskać, żeby coś zaczeli działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być juz bardzo uciążliwe bycie po terminie. Ja też mam bardzo bolesne ruchy. Jak mały sie przeciąga to momentami aż mnie skręca z bólu. Czasem mam wrażenie ze on jak śróbka wkreca sie tam gdzieś na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek w domu jest bardzo dzielny ala dziś był u mnie w szpitalu i zapytał czy jeszcze kiedyś do niego przyjadę np na urodziny., serce mi pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alma widzę że ty też spać nie możesz :) Twój synek musi być dzielny, juz niedługo. Mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz, to musi być okropne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
A u mnie cisza. Do naszego szpitala na położniczy dzieci do 7 roku wogóle nie wpuszczają. Poprzednio byłam dwie doby tylko, więc mały się nie zdążył stęsknić za bardzo. Alma, wierzę, że po takim tekście to serce może pękać. No ale unormuje się wszystko niedługo. Wczoraj cały czas latałam do toalety, myślałam, że może w nocy się zacznie, ale nic. Nadal nie mogę porządnie oddychać, już niedotleniona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej czekam. Dziecko *****iwe bardzo - chyba w kolejnych ciazach sie tak czuje, mam wrazenie, ze wierci sie tuz pod skora. Az sie boje karmienia poersia po porodzie, bo podobno w kolejnych ciazach mocniej odczuwa sie skurcze macicy przy karmieniu i to bolesne - po pierwszym porodzie nic nie czulam. Dzis w nocy zgaga okrutna, az maz mi rennie donosil, bo tak mna wznosilo. Myslalam, ze rana nie doczekam. Kto tam zostal na placu boju? Nika, pylasia... Kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostały jeszcze borsuczek, karina i straszny kocur. A reszta nie mam pojęcia. U nas po cc zostawiają na 4 doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Szczęśliwe mamy: limfa12__________________Franek___27.06.14r.__ 1880/48/sn Magdawciąży_____________Synek____25.08.14r.__ 2900/52/cc Samotna szczęśliwa mama _ Liliana ___27.08.14r. __3700/56/cc Sjena____________________Paweł____30.08.14r.__3030/53/sn Rozalka31________________Rozalka__ 31.08.14r.__ 3050/54/sn blondasek86_____________Dominik____01.09.14r.__3570/57/sn edka12__________________Michałek__01.09.14r.__ 3100/56/cc Inesskaa_________________Oliwier___01.09.14r.___3150/56/s n alma2800________________córeczka_ 05.09.14r.__________/sn Aga41____________________Mikołaj__5.09.14r._4100/60/cc Natusiaa________________Nikodem____6.09.14r.____3500/58/s n kurkaaaa_________________Filip____6.09.14r._____3380/54/c c celina2004_______________Synek___7.09.14r._____3120/52/cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija, ja też wczoraj biegałam ciągle do ubikacji, mdłości miałam, zgagę i ogólnie nieprzytomna chodziłam, wiec w tym wszystkim też miałam nadzieje,ze coś się ruszy...no ale nadal cisza. Co rano jak idę z synem do przedszkola to mi teść wylicza ile jeszcze dni zostało co mnie bardzo irytuje. Nonpocieszyc się można,ze to juz naprawdę niewiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj był chyba jakiś dzień zgagi jak widzę ;) u mnie nic nie pomagało i zaczęło mnie w końcu mdlić niemiłosiernie. Mały też tak szalał, że łzy mi się lały, bo cały brzuch był twardy a podbrzusze kuło przeokropnie. nie wiem czy to przez te liście malin bo zaczęłam pić czy to tak już ma być ? 17 dni do terminu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Właśnie się dowiedziałam że dziś a najpóźniej jutro będę miała cc. Przeplywy są odwrocone, jak zapytałam co to znaczy to powiedzieli mi ze Mała nie czuje się dobrze w macicy... kurcze a przyszlam wczoraj tylko na ktg do przychodni... jak wszystkio może się zmienić z chwili na chwilę... trzymajcie kciuki bo bardzo się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynka, spokojnie, tylko przed cc nie jedz i nie pij tal dlugo jak beda kazac, bo bedziesz wymiotowac jak ja :-) cc ze wszystkim trwa mniej niz godzine i potem popros o maluszka do karmienia jak bedziesz na pooperacyjnej, niech ci polozna przystawi - zobaczysz jakie to mile i sie pocieszysz dzieckiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja0526
Ja jestem 5dni po terminie. Jestem w szpitalu rozwarcie mam na trzy cm dostalam kroplowke i bol robi sie niedozniesienia, tak bardzo chce byc juz po, okropnie sie boje. Gratulacje dla wszystkich mam i powodzenia dla przyszlych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Maja- trzymam kciuki... cc będzie dziś. Właśnie mnie przygotowuja. Dostalam zastrzyk na rozwój płuc. Nie wiem jak to będzie bo jadlam godzine temu. Nie wiem też jak będzie z karmieniem bo mam mieć znieczulenie ogóle. Póki co jestem przestraszona i wzruszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniecxulenie ogolne pewnie dlatego, ze juz jadlas, wiec wszyatko robia zgodnie z zaleceniami ptg - To dobrze. Jak sie obudzisz to mozesz poprosic o przystawienie malca,cnarloza jest bezpieczna. Powodzenia i do sklikania :-) bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Trzymajcie się dziewczyny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka88987
Witajcie! Wiele z Was zastanawia się pewnie nad porodem z mężem czy tam osobą towarzyszącą. Mój mąż był przy mnie i nawet spisał swoje przemyślenia. Gdybyście miały chęć poczytać i dokonać słusznej decyzji, zapraszam serdecznie: http://dumnamama.pl/porod-oczyma-taty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Mnie dziś zostawili w szpitalu, miałam wody mało i za wysokie ciśnienie. Jutro mając coś mi podawać do szyjki a jak to nie podziała to oxc, ale już chyba wolę być w tym szpitalu i żeby coś zaczęło się dziać, niż przeżywać w domu. A u Was jak samopoczucie? Mnie tez zgaga męczy strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Maja, Mandarynka trzymam kciuki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×