Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość Mandarynka84
Dziewczyny, coś z tymi mdłościami przy pełni było, bo ja też miałam mega mdłośc*****erwszy raz od 12 tygodnia ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Nas nadal męczy żółtaczka, wczoraj kontroli niby jest poprawa ale nadal jest żółta i w piątek robimy badania... Krew, mocz. Az Mnie chce potargac jak sobie pomyśle ze mi ja będą kluc :-\ na wadze przybiera skocznie wazy 3900 :-) mam nadzieje ZE wszystko się ułoży. Xxxxx Jest mega trudno z noworodkiem i dwulatkiem :-) ale daje rade. Xxxx Mnie się tam nikt nie pytał czy chce lewatywe tylko mi zrobili. I jestem jak najbardziej za! A po CC u nas trzeba iść kupkę na drugi dzień i pilnują tego. Jak nie to czopek, jeśli nie po skutkuje znów lewatywa.... Mnie się udało po czopku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki. Miałam dzisiaj ostatnią wizytę (bo lekarka idzie na urlop) i siedzę i ryczę po niej :( moja lekarka znowu miała dzień focha i nic mi nie powiedziała. Nie zmierzyła ani nie zważyła Małego, tylko wystawiła skierowanie do szpitala a ja termin mam na 30 dopiero ! :( dwa tygodnie temu było to samo i od miesiąca nie wiem ile Maluszek urósł :( nie wiem czy szyjka się skraca i nic w ogóle nie wiem :(:(:(:( powiedziała tylko że za tydzień mam przyjść na ktg do przychodni ale i tak niewiele mi to da bo ona już go nie sprawdzi. Ogarnia mnie panika, że coś się stanie a mi nie będzie miał kto pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
Anika jeśli coś mogę Cię pocieszyć to powiem, że ja w ogóle nie wiem ile maleństwo waż i mierzy od początku ciąży, bo mój lekarz od usg nic mi nie chciał powiedzieć. Nie znam nawet płci dziecka... Też bym chciała wiedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
anika - moim zdaniem powinnas pójść jeszcze do innego lekarza, bo stres który odczuwasz z pewnością nie jest dobry dla dziecka a do 30 jest jeszcze sporo czasu. A ta lekarka, no cóż... bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna - tylko dopilnuj zeby pielegniary nie pobraly krwi z główki! Ja miałam wczoraj taka sytuacje - byliśmy w przyszpitalnej przychodni i lekarz kazal zrobil badanie krwi. A babsko w laboratorium od razu z igla do główki! Na szczęście zareagowalam i z wielką laska pobrala z raczki! Im jest łatwiej z główki a nie mysla ze dla dziecka to srednio przyjemne (dla rodziców tym bardziej :\ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Anika, myślę, że nie masz co się stresować, bo jeśli coś byłoby nie tak, to lekarka by Cię wysłała już teraz do szpitala. Ja w całej ciąży miałam wizyty co 4, a raz mi się zdarzyło i co 6 tygodni. Jeśli ciąża jest fizjologiczna, to nie ma potrzebny biegać do lekarza co 2 tygodnie. A jeśli Cię coś będzie niepokoić, to można od razu jechać na izbę przyjęć i tam badają na miejscu. xx u mnie zgaga, brzuch na ziemi. I nic. Taki urok końcówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Chce wkleić uzupełnioną tabelkę i wychodzi mi spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Szczęśliwe mamy: limfa12__________________Franek___27.06.14r.__ 1880/48/sn Magdawciąży_____________Synek____25.08.14r.__ 2900/52/cc Samotna szczęśliwa mama _ Liliana ___27.08.14r. __3700/56/cc Sjena____________________Paweł____30.08.14r.__3030/53/sn Rozalka31________________Rozalka__ 31.08.14r.__ 3050/54/sn blondasek86_____________Dominik____01.09.14r.__3570/57/sn edka12__________________Michałek__01.09.14r.__ 3100/56/cc Inesskaa_________________Oliwier___01.09.14r.___3150/56/sn alma2800________________córeczka_ 05.09.14r.__________/sn Aga41____________________Mikołak__5.09.14r.__________/cc Natusiaa________________Synek____6.09.14r.____3500/58//sn kurkaaaa_________________Filip____6.09.14r._____3380/54/cc celina2004_______________Synek___7.09.14r._____3120/52/cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Udało się :) mamy jak dotychczas 3 dziewczynki i aż 10 chłopców. Jak możecie to ucupełnijcie brakujące dane i wpiszcie imionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie Dziewczyny, fajnie, że mamy miejsce gdzie można się wyżalić. tanio, nie wiem skąd w Tobie takie pokłady cierpliwości do tego lekarza, ja bym chyba oszalała gdyby mi nic nie mówili. moja lekarka była w porządku do ostatniego miesiąca kiedy zaczęła fochać... Mandarynka84, posłuchałam rady i zapisałam się do innej przychodni i lekarki, mam nadzieję, że okaże się bardziej kompetentna. Mamawrzesinka2014, u nas tylko w jednym szpitalu badają bez problemu na izbie przyjęć (nie licząc prywatnego). W innych od razu na oddział przyjmują bo jak się dowiedziałam kiedyś, "szpital to nie poradnia ginekologiczna". Mam wrażenie, że jeśli kiedyś znowu zdecyduję się na Maluszka to od razu zacznę chodzić do tego prywatnego szpitala na wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ella_
Hej:) Na mnie pelnia podziala tyle, ze w nocy pierwszy raz poczulam bole okresowe i do tego zaczelam czuc sie jak nie przymierzajac baba w ciazy stekam, kwekam i sapie. Myslalam zeby troche mojego W postraszyc ale nie chcialo mi sie po tel siegac bo juz lezalam prawie ululana;). Mam tez wrazenie jakby maluch byl troche nizej. W poniedzialek wizyta u lekarza i ciekawa jestem czy moje odczucia sie sprawdza. Dzisiaj jednak pojechalam kupic sobie koszule do porodu bo nie moglam sie do tej pory przemoc...nie znosze takich koszul do spania i fatalnie sie z tym na grzbiecie czuje. Anika faktycznie beznadziejna masz ta lekarke , tanio u ciebie tez jakis buc...powiedziec im sie nie chce 2 zdan przeciez wiadomo ze kazda z nas jest ciekawa. A jeszcze jak sie czyta fora i kazda pisze relacje po wizytach to ciezko nie popasc w jakis dolek. Ale nie ma co sie nakrecac i tak jak pisze Mamawrzesinka jakby bylo cos zlego to szybko byscie wiedzialy. W pierwszej ciazy mialam 2 usg w tym 1 pryw i wcale sie tym nie przejmowalam. Pepson czekamy na wiesci:) Ladna mamy juz liste maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Dziewczyny, mam pytanie jak długo czeka się na wyniki hcv i hiv? mam zrobić przed cesarką i nie wiem czy spieszyć się z nimi czy zrobić razem z morfologią, układem krzepnięcia i elektrolitami 2 dni przed cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
Anika nie miałam już cierpliwości i dlatego go zbluzgałam i więcej do niego nie poszłam, bo mój ginekolog nie dawał już więcej skierowania na usg:) Jakby mi dał to poszłabym gdzieś indziej, ale tak to stwierdziłam, że już nie będę biegać. Powiedział, że wszystko jest w normie i dzidziuś prawidłowo się rozwija, więc uznałam, że reszta może być przy porodzie niespodzianką:) Mam tylko nadzieję, że nie będzie maleństwo zbyt duże... Ale póki co wmawiam sobie, że będę miała lekki poród:) Obym tylko nie urodziła na końcu naszej listy he he bo coś się moje maleństwo nie spieszy... Jutro zobaczę co tam i jak tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
No i kolejny dzionek nam zleciał, kochane. Ja dziś miałam taką zadyszkę , jakoś mały mi na przeponę naciskał. Teraz już lepiej. Już dziś miałam kilka telefonów z pytaniem czy nie już przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
Szczęśliwe mamy: limfa12__________________Franek___27.06.14r.__ 1880/48/sn Magdawciąży_____________Synek____25.08.14r.__ 2900/52/cc Samotna szczęśliwa mama _ Liliana ___27.08.14r. __3700/56/cc Sjena____________________Paweł____30.08.14r.__3030/53/sn  Rozalka31________________Rozalka__ 31.08.14r.__ 3050/54/sn blondasek86_____________Dominik____01.09.14r.__3570/57/sn edka12__________________Michałek__01.09.14r.__ 3100/56/cc Inesskaa_________________Oliwier___01.09.14r.___3150/56/s n alma2800________________córeczka_ 05.09.14r.__________/sn Aga41____________________Mikołak__5.09.14r.__________/cc  Natusiaa________________Nikodem____6.09.14r.____3500/58/sn  kurkaaaa_________________Filip____6.09.14r._____3380/54/c c celina2004_______________Synek___7.09.14r._____3120/52/cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Ja już mam dosyć ciągłych telefonów czy już, czy rodze.... I 100 dobrych rad... Buuuu jakbym sama się nie martwila.... U mnie 4 dzień po terminie... I nic.. Na ktg nawet jeden skurcz nie wyszedł... Tętno dziecka ok, chodzę po schodach, sex, gorące kąpiele i nic.... 7 dni po terminie dopiero będą coś radzić... A ja mam już takiego stresa, że sama się zablokuje na ten poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki trzymam za Was wszystkie kciuki :):):) damy rade musimy :) ja jutro ide rano do szpitala proszę Was trzymajcie za mnie kciuki ..... :) bo się trochę boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2223
witajcie.probowałam napisać z telefonu ale nie dodawało mi posta. Młody urodził się w poniedziałek przed 17tą. 3500 i 57 cm.ostatecznie miałam cc.właśnie wrocilismy do domku - jakoś daje rade chociaz meczy mnie bol głowy bardziej niz rany.było cięzko nie powiem.przy rozwarciu na 5 cm rzygałam jak kot i chciałam umrzeć;)pozdrawiam was i zyczę szczesliwych rozwiazań;)ide odpoczywać bo poki co jestem sama i musze miec sily dla 2 maluszkow moich.teraz jedno i drugie słodko spi;)nawet dałam rade sama wykąpać małego i jeszcze ugotować rosołek na jutro;)karmienie piersią idzie kiepsko ale mam nadzieje ze sie rozkreci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak wyglądają skurcze te pierwsze bo łapie mnie co jakiś czas taki ból jak bym miała wzdęcia aż nogi bolą i puszcza. Ale nie trwa zbyt długo kilka sekund i za kilka minut znowu. Może się coś zaczynać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Limfa dzięki wielkie. Na pewno tego dopilnuje, bo u mnie w szpitalu na pewno zrobią to samo... :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alma2800
hej my dalej w szpitalu., żółtaczka wysoka schodzi pomału. na pewno jeszcze w 2 dni będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka31
Biedronka, gratuluje malenstwa :) A pozostalym w dwupaku powodzenia dziewczyny. Mój świat teraz od karmienia do karmienia, od płaczu do płaczu, od przytulaska do przytulaska. Wczoraj wyszłam na godzine dokupic ciuszków bo malutka jest naprawdę malutka i drobniutka i myslalam, ze padnę ze stresu, że ją zostawiłam z tatą :D A w poniedziałek byłam u dentysty, musiałam w końcu zrobić zęba i słuchajcie zasnęłam na fotelu i robiłam zeba w minimalnym znieczuleniu :) Czyli widac jaki poziom zmęczenia skoro wizyte u dentysty potraktowałam jak relaks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka31
A i jeszcze cos, ja ważę już mniej o 1kg niz przed ciąża, niesamowite, brzuszek tez sie ładnie skurczył, więc dziewczyny nierozpakowane, w tych ostatnich dniach zjedzcie wszystko co uwielbiacie i tak zgubicie po porodzie, a potem je sie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
U mnie przy wypisie było 9 a lekarka mega panikuje bo mała jest żółta, a jaka ma być? Jak karnie tylko piersią co przedłuża żółtaczkę... Xxx Okropnie się martwie tymi badaniami jutro... Jeszcze CRP, potas, sód, mocz itp nie wiem po co tak kloc mi to dzieciątko. Syn był o wiele bardziej żółty i nikt go nie tykal. Xxxx Ma może któraś z was jakieś doświadczenia z herbatka z kopru włoskiego. ? Chciałam kupić malej, ale podobno wycofali z produkcji... Wiec kupilam dla siebie, wypilam a mała zaczeła robić mi kupki ze śluzem które tak snierdza ze szok... Dodam ze mnie rano tez"przelecialo" czy to możliwe ze to po tej herbatce tak reagujemy? Umrę ze strachu o tego bombla małego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ella_
Biedronka wielkie gratulacje!:) Borsuczek kciuki zaciśnięte, wszystko będzie dobrze:):) a jaki finał cię czeka :))) Rozalka to prawda, że po narodzinach dziecka trafia si e jakby do innego świata;) tez miałam coś takiego ...jak dziś pamietam jak bratowa mnie pocieszała, ze po 2 latach wszystko wróci do normy;) Alma współczuję że dalej jesteście w szpitalu i trzymam kciuki żebyście szybko uporali się z ta żółtaczką. A jak starszak...tęskni za mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×