Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość Rozalka31
alma a znajdziesz chwilke by zalozyc taka grupe, tez jestem za tym, to swietna sprawa, tylko czlonkowie grupy widza co piszemy, mozna sie radzic, pisac itd jestem mocno za, bo wtedy to naprawde tylko nasze :) ps. fajne wasze dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Nie wiem o co chodzi z tą grupą, ale też wolałabym być bardziej anonimowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Dzieciaczki super, ale trochę tam galimatias, przynajmniej na tablecie mi się tak dziwnie wyświetla. A teraz się zalogować nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prześle ktoś namiary na fb? O krem pytam i taki codzienny i taki na spacery na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Ewentualnie jak nie chcecie korzystać z FB to możecie sobie założyć prywatne forum na mjakmama24.pl :) Wtedy nie trzeba podawać swoich danych i nadal jest się anonimowym, ale nikt obcy nie może czytać postów i oglądać zdjęć maluchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Ja mam na dwór taki z filtrem chicco, ale mało go jeszcze używałam, więc nie wiem jak się sprawdzi, ale w aptece mi polecono, że niby dobry 0+. A w domu smaruję czasem bepantenem dla dzieci. Bepanten super się sprawdza do wszystikiego, bynajmniej u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma2800
Na facebooku my będziemy znać swoje imię i nazwisko ale tylko my, ewentualnie rzeczywiście można założyć jakieś prywatne forum. Jak będę miała chwile to zrobie na facebooku, najwyzej ją usunę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Alma nie ma problemu :-) tylko ja nie umiem za bardzo to zrób Ty a ta usuniemy najwyżej i po problemie. Pytalam wczoraj kto zakłada to nie było chętnych :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroteczka
Hej Mamuśki ☺ Pare razy pisalam na forum ale moja córeczka jest bardzo absorbujaca i nie mam kiedy hehe W nocy z nia spie bo przeciez ksiezniczka nie usnie bez piersi. No czasem zdarza sie jej przysnac jak sie ja nosi. I uwielbia spacery. Drze sie jak ja ubieram a jak tylko poczuje ze jest na dworzu to zamyka oczy i spi. Ale najgorsze jest to ze nie moge jej z nikim na dluzsza chwile zostawic bo nie chce ani smoczka ani pic z butelki. Próbowałam rozne rodzaje smoczkow uspokajaczy i smoczkow do butelek. Nawet mojego mleka nie chce z butelki. A piersc moment i zasysa cwaniarka. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lahaha maciory wypierdalają na pejsbooka, tylko takie ciemne, ze nie potrafia utworzyć super tajnej grupy hahaha. Won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyślijcie mi na maila wasze imię i nazwisko utworze grupę i was do niej zaprosze tylko nie obiecuje że zrobię to jutro bo mam lekarza z synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Usunelam tamto konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Gościu poprawnej pisowni się naucz głąbie, bo mi zwracałeś uwagę, a sam niedouczony. Dziewczyny słyszała któraś o czymś takim jak pejsbook czy coś takiego?:) Jutro wyślę swoje dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Alma, wysłałam Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam wysłałam link do grupy:) tam poprosić. Trzeba o dołączenie a ja zaakceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Alma przeslij mi jeszcze raz, bo ten link co mi przesyłałaś nie działa, wyskakuje komunikat, ż fb, strona wygasła itp. calineczka2409@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Doroteczka jak widzisz forum się rozsypuje bo dziewczyny swoja paczka postanowiły się ewakulowac i dac gościowi satyswakcje,no cóż słabszy przegrywa,wiec nikogo nie interesuje juz twoj wpis:-( chyba ze kocur cie przygarnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Alma, dostałaś maila ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gościu ale my nigdzie nie idziemy mam zamiar dalej tu zaglądać bo będę ciekawa co u Ciebie. Dziewczyny wysłałam inny link:) jak coś piszcie bo nie mam teraz jak siedzieć przy komputerze. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Ja też zamierzam tu cały czas zaglądać i nie daję absolutnie satysfakcji gościowi. Grupa jest po to żebyśmy mogły oglądać anonimowo zdjęcia naszych maluszków. Bynajmniej ja to tak traktuję:) Także spokojnie ja też zostaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
nie działa mi ten co dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawzny_kocur
A dlaczego ja miałabym kogokolwiek przygarniac?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma2800
Kalina podaj jeszcze raz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
kalina31071986@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaanulka
Mi tez ten link nie dziala on tak szybko wygasa czy o co chodzi anulka1325@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×