Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość ewelajna2209
Hej:) moja mala ma 3mce i 7dni:) glowke trzyma bardzo mocno, wszystko wklada do buzi i mega sie slini:) spacerujemy kazdego dnia:) na szczescie choroby nas omijaja:) mam nadzieje ze forum ozyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam problem. Moj synek prawie 4miesiace ladnie wydawal dzwieki "rozmawial" teraz sie zaciol :-\nie wiem czy to chwilowy jakis etap czy mam sie zaczac martwic. Poradzcie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia tez strasznie dużo gugala a teraz prawie wcale tego nie robi za to zaczęła strasznie piszczec i krzyczeć. ..śmieszne to momentami:)Malutka skończyła 4 miesiace 4sty i właśnie tego dnia przekrecila sie pierwszy raz z brzuszka na plecy:)nie wiedziałam,ze da mi to az taką radoche:)zaczęłam jej też dawać pierwsze warzywa...marchewke zjadła pięknie, pomyślałam że będzie szło łatwo ale marchewka plus ziemniak juz jej chyba tak nie smakuje, bo pluje strasznie:/no cóż zobaczę co będzie dalej. A jak u Was rozszerzenie diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zz
Moja córeczka 6 stycznia skończyła 4 miesiące, na brzuszku utrzymuje główkę wysoko - jeśli widzi TV to już nawet nie marudzi że za długo ;) W pozycji pół leżącej rwie się do siadania, piszczy, krzyczy guga, wszystko wkłada do buzi, sięga po zabawki, smoczka etc... Diety jeszcze nie rozszerzałam, muszę się zaopatrzyć w łyżeczki :P Ile śpią w dzień Wasze maluchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn chodzi spac ok 10 -11rano spi ok godz a potem ok 14-15 i lubi pospac ze trzy godz. Czasem klade sie z nim :-) uwielbiamy razem spac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna2209
Nadia w ciagu dnia ucina sobie drzemki na 15min okolo 3 4 razy, ale za to spi cala noc bez przerwy na karmienie a ma 3msce i 11dni:)) jest tylko na piersi. Urodzila sie z waga 3050 teraz wazy 5800 a jak wasze maluszki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope20
Cześć dziewczyny !! :) Może już niedługo do was dołączę. Ale muszę zaczekać jeszcze dwa tygodnie. Albo dostanę okres, albo nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ur sie 14 wrzesnia4,5kg teraz 14-go skonczy 4miesiace warzy 8kg ciagnie tylko cyca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zz
A podajecie swoim maluchom jakieś nowe jedzonko? Jabłuszka, marchewki itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna2209
Ja od 3 dni codziennie daje po 20 30 ml soku:) za 3 tyg zaczne podawac papki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ktore karmia piersia czy dostalyscie juz okres po porodzie? moj syn skonczyl 4m. I zastanawiam sie kiedy dostane@jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam juz 2:) a tylko na piersi:) a moja kolezanka dostala po roku a tez tylko piersia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jeszcze nie a karmię tylko piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie ze jeszcze ktos tu jest na tym nieszczesnym forum! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zz
Jesteśmy, jesteśmy :) Aczkolwiek już chyba coraz mniej nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajęte dzieciaczkami :), urodziłam w październiku ale chętnie Was czytałam. Październik niestety przeszedł do grupy zamkniętej na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodzilam w sierpniu i tez chetnie was czytam, szkoda tylko,ze topik upada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maluszek jak widzi cos co mu sie spodoba to strasznie sie do tego trzesie, wiem, ze dziecko tak ma ale on az caly drzy... Wasze maluszki tez tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam chetnie odkupie luteine lub duphaston kowalskaanna72@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez się trzesie i cieszy szczególnie gdy jest to cos nowego..a marchewkę jakoś jadł, natomiast brokuły wypluwal.. A wasze jak z jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja niunia wcina już marchewkę, ziemniaka, pietruszkę , dynię , jabłko i banana, dziś inauguracja kalafiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zz
kurcze moja na razie tylko jabłko i marchewkę ale ciężko nam to idzie... Słabo jest zainteresowana jedzeniem - zastanawiam się czy nie odłożyć tego na później? Jak jest u Was? Chętnie jedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale karmicie nowym sposobem czyli podajecie w calosci czy tradycyjnie papki -zupki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w calosci to chyba jak pol roku skoncza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja boję sie ze w calosci dziecko moze zaksztusic sie zbyt duzym kawalkiem ugryzionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sierpniowaaaa
w calosci to jak dziecko stabilnie juz siedzi na kolanach u mamy(nie samo)czyli ok pol roku, moja tylko na cycu ma 5miesiecy, ale chyba zaczne papki wprowadzac,bo strasznie ja ciagnie do jedzenia,czasem jej daje jablko do lizania, kilka razy dalam jej pieetke chleba - bardzo lubi mamlac. a jak skonczy pol roku to zaczne kawalki jej dawac wd metdody BLW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Piszę do Was ponieważ już przez to przechodziłyście. Według kalendarza od ostatniej miesiączki mija 6 tyg. Więc jestem w 6 tyg. Natomiast w pt(tj.16.01.15) zrobilam badanie beta hcg. wyszło mi 69 mlU,według interpretacji labolatorium w ktorym robiłam badanie jestem w 4 tyg. Jutro chce powtórzyć badanie,boję się że ciąża żle sie rozwija bądz oznacza to coś innego. Koleżanki z forum będąc w 6 tyg. mają 2400 mlU. Co o tym sądzicie? Proszę o odpowiedż ponieważ bardzo się martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,nigdy bety nie robilam... Moj na razie za jabłkiem tez średnio...hm, najlepiej mu wychodzi picie mleka , dodaje mu raz dziennie kleik ryzowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam wczoraj u pediatry moj synek wazy 8.250kg (4m. i 7dni) lekarz powiedzial zeby wprowadzac zupki :marchew, ziemniak i pietruszka w formie papki, po tygodniu deserek:jabłko pasteryzowane, a po nastepnym tyg soczek i zaczac od 5ml, codziennie zwiekszac o 5ml i mieszac z woda. Oprocz tego cyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzy ten twoj synek, ladnie rosnie na cycu. a te deserki to jak podawac tz. w jakich odstepach czasowych po zupkach? a wasze te zupki robicie takie geste? ja dopiero zaczynam i tak np.gotuje marchewke,rozgniatam wiedlecem i daje jesc. narazie zje 1-2lyzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×