Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość gość
Hłehłehłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zz
A szkoda bo chętnie tu zaglądałam... Maluszki coraz bardziej wymagające to mamusie nie mają czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna2209
Hej dziewczyny:) Wybieram sie w tym roku z mała nad morze:) szukam czegoś sprawdzonego:) Najlepiej domku:) Moga byc pokoje w pensjonacie:) Co polecacie:) Tanie i sprawdzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten sam problem chcemy pojechac nad morze, zawsze jezdzimy w ciemno bo to nie problem zawsze sie cos znajdzie, ale z dzieckiem to lepiej zarezerwowac tylko jeszcze nie wiemy dokladnie kiedy, bo to zależy od meza pracy, ale jak macie cos sprawdzonego to poprosze o namiary:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOPS sponsoruje wczasy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOPS sponsoruje burakom cebulakom wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu pomysle o tobie na plazy jak bede sie smazyc na sloneczku:-) a ty stoj pod mopsem moze ci fundna jakies wczasy w psychiatryku:-) hahahahaha ale spokojnie jak wyleczysz glowke to tez masz szanse na normalna rodzinke;-) to wspaniala rzecz byc normalna i kochana osoba :-) zobaczysz :-) wszystko przed toba:-) hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jest tu jeszcze ktoś?? Jak u Was wygląda rozszerzanie diety? Czy Wasze maluchy mają w ciągu dnia jakiś posiłek bezmleczny? Chodzi mi o to czy dajecie np. zupkę jako pełny posiłek? Ja na razie daje warzywka jako przekąski między posiłkami i w sumie nie wiem kiedy i jak zacząć traktować to jako posiłek?? Używacie jeszcze gondoli czy już spacerówki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam juz spacerowki(ale dzicko ma juz 6,5 m). daje mojej papke warzywna pomiedzy posilkami(karmie piersia), daje tez jabko,banna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesraj się tymi warzywkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
poczytajcie odpowiedzi wrednego gościa i będziecie wiedzieć dlaczego forum upadło a właściwie przeniosło się na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli daliscie gosciowi satyswakcje brawo. Jezeli tu jeszcze zagladacie to napiszcie jak wasze pociechy. Moj synek skonczyl 9 miesiecy, ma 4zeby, piaty juz sie wyzyna, nie raczkuje tylko pelza po panelach, gdzie dojdzie tam staje, choc nozki trzesa mu sie:-) kochany jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej:) moj synek niedługo skończy 9 miesiąc. raczkować zacząl jak miał 6,5 m-c, teraz staje i chodzi przy meblach ale tyłeczek mu się przy tym chwieje mega :) ma 2 ząbki i trzeci w drodze :) pieknie przesypia całe noce! jest cudowny :) a i mowi mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Moj maly 13stego skonczyl 9 miesiecy. Raczkuje, chodzi przy meblach ale narazie dosc malo i spodobalo mu sie stanie bez trzymanki chociaz z utrzymaniem rownowagi to jest mocno na bakier. Nie ma jeszcze zebow i nie mowi ale jak powie to swoje jakies EEEE to gleboko z brzucha. Jest dosyc trudny w obsludze ...nie lubi przewijania, usypiania, przebierania, do jedzenia to trzeba go czyms zabawiac , ale jak ja jem to by mi z ust wyjal. W dzien malo spi 2 razy po pol godz chociaz jest senny -wiecej usypiania niz to warte tego spania. A dziewczyny na fbbardzo sa aktywne? Ja konta nie mam ... Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dałyśmy satysfakcji gościowi - po prostu mamy grupę na fb i tam się stale kontaktujemy, wrzucamy zdjęcia dzieciaków, możemy prywatnie pogadać i bardziej się poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda bo nie wszystki maja fb a nie jedna chcialaby poczytac, porownac dzieciaczki. Mam pytanie czy wasze dzieci kreca glowka jakos??? bo moj ciagle kreci glowka na nie czasami troche dziwnie to wyglada, nie wiem czy powinnam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 14:41 chyba te "stałe" dziewczyny są wszystkie w tej grupie. Gości i tak nie przyjmujemy ;) Tutaj ciągle musiałyśmy znosić wredne wypowiedzi jednego gościa, a tak mamy spokój. Poza tym nie jesteśmy dla siebie już anonimowe i nasze dzieci również, a to jest super! Nie wiem co Ci doradzić z główką - ja czegoś takiego nie zaobserwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelincia86
Jesteście tu jeszcze,)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×