Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupie nieoklepane sukienki na disco i imprezy

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie Impress Me.pl Sukienki są nietypowe i wyjątkowe ! Naprawdę można zaskoczyć wszystkich swoją kreacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paseenia
Ja uwielbiam wyrózniać się z tłumu, znalazłam ekstra sklep z ekskluzywną , limitowaną odzieza. Piękne suknie z włoskich materiałów, jedwabne, z falbankami co tylko chcę.Niespotykane, pieknie uszyte, warto bo nie spotkałam u nas w stacjonarnych sklepach takich https://angell.pl/pl/13/sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna77

Polecam, bo jedna z modniejszych ...enek teraz dostępnych na rynku lejdi.pl/index.php?szukaj=leila&d=szukaj&szukaj_opis=1. W białej byłam na wakacjach i naprawdę dobrze się bawiłam. Im bardziej jesteś opalona, tym lepiej wyglądasz. Na większość imprez w niej chodzę, a przez koronkę nie bój się, nic nie widać 🙂 Moja przyjaciółka zastanawia się, czy nie wziąć takiej kreacji na własny ślub, więc tym bardziej klasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam ...enki ze sklepu CosmoModa.pl Są świetnie wykonane, bardzo wygodne a do tego w niskich cenach. Ubieram się w tym sklepie na różne okazje. Ostatnio znalazłam rewelacyjną ...enkę na wesele.

https://cosmosmoda.pl/...enki-z-koronki/19640-produkt-polski-...enka-koronka-dekolt-cmk140-czerwona.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzedniczką. Tylko, że ja wole robić zakupy w sklepie internetowym crossjeans.pl. Szczególnie jedna wpadła mi w oko. Dopasowana, przed kolano, okrągły dekolt, bez rękawków. I co najbardziej mnie w niej urzekło to materiał, z którego jest wykonana- prążkowana dzianina. Bardzo fajnie układa się na ciele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie znajoma z pracy poleciła sklep Lejdi ( lejdi.pl) w sieci i powiem szczerze, że ten wybór ubrań jaki tam jest dość mocno mnie zaskoczył. Sporo ciekawych propozycji na różne okazje, a przy tym sensowne ceny. Zamawiałam chyba 3 razy od nich i ubrania ładnie wyglądają, szybko je przysyłają więc naprawdę sklep pod tym kątem na duży plus. Pewnie będę wracać na kolejne zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×