Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tazlasiostra

Chyba przesadziłam

Polecane posty

Gość gość
tylko,że i ojciec i matka tej ani są winni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie chyba tylko na pewno przesadziłaś.Powiem Ci tak-moja ciotka dobrych lat wstecz była podpita i będą z Nią i wraz z Jej dziećmi pod namiotami uderzyła mnie w twarz.Pomijam epitety jakie padły z Jej ust tego wieczoru a miałam lat wówczas 15 . I do dnia dzisiejszego to pamiętam i jak mi Bóg świadkiem dostanie jeszcze za ten policzek zapłatę... Także idź i przeproś dziecko.Są rany,które zostają w dzieciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko gdzie jestes, no chyba ze nie masz czasu bo bijesz czyjes dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, ojciec też winny bo pewnie w ogóle dzieciaka nie wychowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
winni sa obydwoje ze nie wychowali dobrze dziecka, ale to matka jest idiotka bo uderzyla osmiolatke gdy ta sie bronila przed rozkapryszonym bachorem, jak mnie wkurzaja takie matki wariatki, nie widzialas ze twoja smarkata dokuczala Gosi ale ta Gosie to umiala uderzyc i zrzucic z lozka, no rece opadaja na takie zachowanie matek,mialas czas na doprowadzenie swojej corki do pionu gdy zaczela dokuczac ale nie ty sie chyba cieszylas ze masz takie madre dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popchnęłaś dziecko mimo że to twoje zawiniło nie no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoją winą w tej sytuacji było najbardziej to, że popchnęłaś siostrzenicę. Dziewczynka była chora, miała prawo być rozdrażniona, jakie jest Twoje dziecko jak jest chore? A to, że razem z mężem macie rozwydrzone i niewychowane dziecko i w dodatku nie reagujecie na jej zachowanie to już inna historia... Kup siostrzenicy prezent, dla siostry jakieś słodycze, jedź i przeproś obie. Jak ja nie lubię takich właśnie dzieci zwracających na siebie uwagę za wszelką cenę. Ale dziecko też ma ojca oprócz matki i szanowny mąż też mógł reagować. A skoro Twoje dziecko nie słuchało i cały czas szło do kuzynki to może faktycznie powinnas ją przywiązać do tego krzesła skoro tylko to na nią skutkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzilas. bylo wyjsc z upierdliwą anią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co ja kiedys zrobilam. prosilam 30razy zeby nie odbijał pilki w domu moj bratanek, siedzial z nianią:( po 30razie otworzylam okno i w******am pilke z 3 pietra. oczywiscie on za pilka na dwor a nianai za nim. ale byla niania zla. to czemu go nie pilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tazlasiostra
Wczoraj już nie wchodziłam na komputer bo szwagier przyjechał w odwiedziny. Męża z nami nie było ponieważ mamy od kilku dni popsuty zamek w drzwiach i nie było czasu kupic nowego więc cały czas ktoś musi siedzieć w domu. Awanturę zrobił po tym jak powiedziałam mu co się stało. Przecież pisałam już, że upominałam córeczkę by nie dokuczała kuzynce ale to działało tylko na kilka minut Wiadomo, że na placu zabaw małych dzieci nie biję bo bójki między maluchami o zabawki się zdarzają ale zwykle nie kończą się one walnięciem w głowę książką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze ze Twoja corka oberwala ta ksiazke, bedzie miala nauczke. Ty sama powinnas jej wlac za takie zachowanie w gosciach, albo chociaz wziac na bok i wytlumaczyc dosadniej ze ma sie zachowywac. Boze, jak Ty wychowujesz to dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona889
to nie córeczka tylko rozwydrzony upierdliwy bachor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tez nie zaczynają się od tego, że jedno dziecko rzuca się na drugie, w dodatku chore. Już pominę, że trzymające szklankę - mogły się pokaleczyć obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszarpalasdziecko ktore spadlo na podloge uderzylo sie w glowe ,zaczela plakac, mogla sie pokaleczyc o to szklo, ona byla chora a twoj bachor ja bil ciagnal szarpal, i ty masz jeszcze pretensje ze gosia ja uderzyla ksiazka, no moglas wczesniej zareagowac jak twoj bachor dokuczal chorej, jestes nienormalna i ty masz jeszcze pretensje, dziw ze matka gosi nie zareagowala wczesniej zebys swoja uspokoila, a szwagier tobie powinien p**********ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko gdzie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko i jak sie skonczyla ta historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tazlasiostra
Siostra nadal sie nie odzywa a prawie 30 lat doświadczenia w obcowaniu z nią mnie nauczyło, że lepiej jest nie kontaktować się z nią dopóki ona nie wyrazi na to chęci więc czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie twoje brzmialo-----chyba przesadziłam, po czasie to jak teraz myslisz, wiesz juz ze zle zrobiłaś, przepros te małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fatalnie się zachowałaś i masz rozwydrzoną dziewuchę, nie cierpię takich bachorów , powinnaś siostrę na kolanach przepraszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier z nk

Mam nadzieje ze ta twoj 4 letni MOP sie zarazi. Na mejscu tej 8 latki bym wycałował twoj4 letni MOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×