Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet gentleman

Polecane posty

Gość gość

jak powinien zachowywać się taki mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepuszcza zawsze kobiete pierwsza do lozka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby kobiety na takich leciały to powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy faceci istnieją ale muszą się ukrywać bo nie są uznani za "męskich" dziś męski wg kobiet to macho, bad boy, drań, d**ek, bawidamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z klasa to trzeba sie urodzić , i byc wychowanym przez kulturalnych rodziców niestety nie ma ich tak wielu .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwy, uprzejmy,honorowy, godny zaufania,pomocny, nienaganny pod względem etycznym w kapitalizmie w współczesnej Polsce jeden na ile ??? z tym ukrywaniem się zgodzę " jabłko pada niedaleko od jabłoni" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżentelmeństwo trzeba mieć to w genach ! + wychowanie (zgadzam się całkowicie) Tylko kogo tacy ludzie w naszej Polsce interesują ! Ludzi nie poznaje się po tym ile ma PRZYJACIÓŁ tylko ile WROGÓW. Człowieka nie ocenia się po tym ile dobrego zrobił tylko ile złego uczynił. To samo dotyczy Dżentelmena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby kobiety w tym kraju na prawdę chciały gentelmen'ów to by same o nich się starały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starać się mogą ? ile takich jest, tylko czy znajdą oto jest pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są ale jak widzę kobiety takich nie chcą. Większość z was rzadko kiedy powie dziękuję jak się wam drzwi otworzy bo zaraz lecicie to jakiś buraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gentlena nie potrzebuje ja szkam faceta z jajami i z duzym i twardym instrumentem zeby moja p**diunia zawsze zadowolona z niego byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszym wzorem jest ruc/hacz znaczy dziś to się mówi doświadczony seksualnie mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastoletni egoistyczny mózg przeżarty sexem,pieniędzmi. czarną masz tylko do ruch/ania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruch/ acz to wartościowy mężczyzna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsza kobiete jak paru samcow dobrze nie W/Y/J/E/B/I/E to nie bedzie w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruch/acz to 21wieczny gentelmen HA HA HA Panie co wy kur..... aż takimi egoistycznymi kobitkami jesteście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To facet, który szanuje kobietę i traktuję jak kobietę! Gesty takie jak: przepuszczanie w drzwiach, odsuwanie krzesła, pomoc w dźwiganiu ciężkich zakupów, okrycie parasolem gdy pada ... same gesty to jednak za mało, trzeba to robić ze zwyklej życzliwości a nie w celu osiągnięcia korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruch/acz - Gentelmen + dzidziuś + dom na kredyt + bisneswomen(awaryjnie) + waciki + portfel ! Obraz współczesnej kochającej się rodziny, chodzącej do kościoła tylko aby pokazać swoje AUTO,lakierki,garnitur i zapręzętować swoją panią i jej noą kreację/ciuszki HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gentelmen to c**a a nie mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiku miku ale dzisiaj nawet tych gestów nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gentelmen to c**a a nie mężczyzna Zapwewne jesteś MACHO ha ha ha lub laska bezmózgowiec hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta co najwyżej podziękuje za te gesty ale nie pokaże w żaden sposób, że chciała by takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem macho zgadłaś i jestem z tego dumny. Takich leszczy co są gentelmenami to laski mają gdzieś i lecą do takich jak ja. Nie gadajcie, że ich nie ma bo są ale i tak macho wygra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
James Bond był gentelmenem do lat 90 tych a teraz miałby przes rane u tak zwanych kobiet, bo teraz juz kobiet nie ma dlatego tez wizerunek agenta musiał się zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżentelmen może (to wskazane) być przy tym bardzo męski. vvvvv Takie gesty zdarzają się (no właśnie tylko zdarzają), to tylko pojedyncze przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiku mikuuu-- ja nie chce byc szanowana,ja chce dziennie byc przez dobrego ogra wyrypana i przy tym jak d***** traktowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy nawet tych pojedynczych przypadków nie potraficie docenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem macho zgadłaś i jestem z tego dumny. Takich leszczy co są gentelmenami to laski mają gdzieś i lecą do takich jak ja. Nie gadajcie, że ich nie ma bo są ale i tak macho wygra. Dla mnie jesteś WALkonikiem dumny z pustego mózgu Leszcz to ty jesteś jak wielkość swoją pokazujesz przez długość walrurki i ilości zaliczonych kóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×