Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lilinna

kurtki zimowe

Polecane posty

Gość lilinna

gdzie mogę kupić fajną kurtkę zimowa z wyprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinna
wcale nie są takie ładne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie dokładnie lubisz kurtki zimowe? kurtko-płaszcze? Puchówki? Parki? Ja pokochałam w tym roku te ostatnie. Są bardzo ciepłe i fajnie wyglądają. Pasują do wszystkiego. Swoje kurtki kupuje na przecenach głównie online, ostatni zakup był z porównywarki cenowej CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ Zajrzyj koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniGość
ja kupiłam w tym sezonie na denley.pl mają niskie ceny i jakościowo bardzo dobre produkty, więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Wam się podobają takie kożuchy damskie http://luman.pl/pl/4-kozuchy-damskie ? Nosicie takie zimą? Na pewno są cieplutkie :) A prezentują się wg mnie baaardzo kobieco i elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, jeżeli poszukujecie męskich kurtek zimowych to koniecznie zajrzyjcie do nas! :) Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Dodatkowo, natraficie teraz na szokująco wysokie rabaty! Nie czekajcie, śmiało zaglądajcie -> www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Teraz po świętach wyprzedaże, są wszędzie. Ja polecam zajrzeć na stronę Outhorn.com, gdzie można znaleźć bardzo fajne kurtki. Jakość jest świetna i zdecydowanie się w niej nie zmarzniesz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 15:03, Gość lilinna napisał:

gdzie mogę kupić fajną kurtkę zimowa z wyprzedaży?

Na limango.pl w produktach Cross Jeansu są fajne kurtki, ciepłe, trwałe i mocne. Ja sobie je chwalę, już w zeszłym roku kupiłam i do tej pory nic złego się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×