Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ag07

Ryzyko ciąży bez wytrysku i z negatywnym testem a skąpy okres i ból podbrzusza

Polecane posty

Gość Ag07

Witajcie! Mam nadzieje, że mi pomożecie, bo trochę się stresuję. 20 października próbowałam uprawiać seks z moim chłopakiem jednak bardzo mnie bolało, więc po jakichś 10 minutach przestaliśmy. Dodam, że był to 9 dzień cyklu. Chłopak nie dostał wytrysku. W następnym miesiącu spóźniał mi się okres. Nie wiem, zmieniłam ostatnio miejsce zamieszkania, miałam dużo stresów i doszedł stres o ciążę. dokładnie 16 listopada zrobiłam test, który wyszedł negatywnie. Przez te dni nie miałam objawów ciąży, byłam jedynie zmęczona no i ten okres. Miesiączkę dostałam po wypiciu czarnej malwy, trwała ona 3 dni. W tym miesiącu też piłam malwę, dostałam okres 20 grudnia, pierwsze dwa dni były obfite, a potem prawie nie krwawiłam. Od kilku miesięcy bolał mnie brzuch z lewej strony pod żebrem, teraz natomiast boli mnie od czasu do czasu podbrzusze. W poniedziałek byłam u lekarza rodzinnego, on jednak nie wspomniał nic o ciąży, ale ja nadal się martwię. Wiem, że zostaje mi ginekolog, ale troszkę się tej wizyty obawiam. Czy uważacie, że jestem w ciąży? Czy ten test mógł wyjść wiarygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag07
chodziło mi o prawdopodobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag07
pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag07
proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorośnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×