Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy Hania to ładne imię dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gość
Nieszczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3828
Bardzo ładne imie! Hania brzmi dumnie... uwielbiam to imie i kobiety które je noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na imie Hanna i nienawidze tego imienia, jest koszmarnie brzydkie i dziwie sie ze tak ludzie nazywaja obecnie swoje dzieci. Ja bym tak dziecka nie skrzywdzila :/ ale teraz same Hanie, Hele i Leny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej: w mieście paniusia to Anna a na wsiach Hanka czyli Hanka to wiejski odpowiednik imienia Anna Jak w 21 wieku można dać dziecku takie imię może od razu Jozefina albo Zdzisława. Coś okropnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.36 Hania brzmi dumnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam małą Hankę, ale ma paskudny charakter. Mąż uparł się na to imię, a z małą to ja już muszę wojować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANNA TO PIĘKNE IMIĘ
Ja mam na imię Hania i myślę że to bardzo ładne imię ☺olewam tych co mówią że Hanka to brzydkie imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hania, Hanka, Hanna kojarzy mi się zawsze ze starą babą w wieku Haliny, Krystyny, Danuty czy Teresy. Nie podoba mi się. Jeszcze mała dziewczynka Hania ujdzie, ale nastolatka Hanka? Okropne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniacorn

Ja mam na imię Hania i szczerze nie lubię swojego imienia ja wolała bym się nazywać Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bliźniaczki z czego jedna ma na imię Hanna. Prowadziłam z mężem ostry bój o imiona dla córek. I tylko z tym imieniem nie mieliśmy problemu i ono nas pogodziło przy wyborze. Choć nie było tym wymarzonym dla mnie i dla męża ale podobało się obojgu. Spodobało mi się wieki temu jak byłam nastolatką i w szoku jestem że w ostatnich latach zrobiło się tak bardzo popularne. Choć nie mam tej schizy że moje dziecko musi mieć oryginalne imię. A do tych co tak najeżdżają na Hankę i wychwalają Annę radzę doczytać, że to tak naprawdę jedno i to samo imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ta Anna tu wychwalana a ja nie wiem czemu. Poza tym Anna to chyba tylko na papierze bo nikt tak do mnie nie mówi. Nigdy nie wiedziałam jak się przedstawić  Anna, Anka czy Ania. (Moim zdaniem lepiej brzmią imiona mające jedna formę typu Martyna, Kamila, Justyna itp.) Z Hanna wydaje mi się będzie podobnie. W dodatku jestem z tego pokolenia kiedy imię Anna było bardzo modne. Kiedys jak się przedstawiłam usłyszałam coś takiego: No nie znowu Anka, moja siostra to Anka, szwagierka to Anka moja była to Anka ileż można. Chamskie to było ale prawdziwe. U mnie w pracy same Goski i też nigdy nie wiadomo o którą chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, blue_danube napisał:

To imie jest ladne, ale za przeproszeniem, obtrzaskane jak klapa w klozecie. Jak dorosna te Hanie to beda sie czuc jak kiedys Kaski i Anki w naszym pokoleniu. Tego było zatrzesienie. 

A jak się czują niby te Kaski i Anki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, blue_danube napisał:

Jak z jednej taśmy. Pospolicie. W doroslym zyciu to jest tak, że kazdy lubi swoje imię ale w latach szkolnych pamietam jak osoby o tych imionach narzekaly na swoje imie. 

To nie chodzi o to czy te imiona sa ladne czy brzydkie bo to kwestia gustu, choc ja uwazam ze ladne tylko o ta "tasmowosc" wlasnie. 

To widocznie na takie osoby trafiłaś. Bo ja też mam popularne imię które od zawsze mi się podobało i podoba nadal i nigdy pospolicie się nie czułam. Wręcz przeciwnie, uważałam, że skoro ma je więcej osób to znaczy, że jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×