Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Męska bielizna

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie Panie :) Czy wśród kobiet występuje zjawisko fetyszu noszonej męskiej bielizny? Może są tu kobiety, które lubią taki fetysz? Pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooter77
ja raczej bym założył poończochy to mnie kręci bardzo ale bje się powiedzieć by stara szału nie dostała hehehehe mam plan taki ----żeby wyjąć z teczki by wszystko widziała będę jej wszystko mówil i nagle przerwę powiem że muszę lecieć w pierwszej kolejności do bankomatu zobaczyć czy mam premię i jak przyję to dokończymy zabawę na kasę kobiety są chętne powiem żeby kupiła sobie perfumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty koleś gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fetysz na taką męską bieliznę, że tyłek faceta jest z tyłu cały odsłonięty. Nie są to stringi, nie wiem jak się nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem na myśli bardziej klasyczną bieliznę noszoną przez faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzedni facet nie chciał ubierać takiej bielizny, bo mówił, że to dobre dla geja, ale obecny z radością zakłada. Jak jest w nich to daję mu wtedy z chęcią klapsy i jestem bardzo podniecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest wycięcie na tyłeczek by wsadzać wibrator ja bym nie zalozył lub bym wykrecał wszystko by nie założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bardzo kreci
ludzie-kiedy wy wreszcie zrozumiecie jedna wazna rzecz-nic co sie dzieje miedzy dwojgiem ludzi nie ma niczego wspolnego z pedalstwem.Wierzcie mi-ja uwielbiam zabawy typu nawet strap-on-wylacznie z kobieta a brzydze sie pedalstwem-nawet gdy na takiego patrze.To samo z ciuszkami damskimi-wibratorem itd.Pedaly mysla ze taki ktos to jak oni to mowia"kryptopedal",Tak jak oni sa "kryptohetero."Pedal mysli ze jak narmalny facet pozwoli sobie wkladac w tyleczek cokolwiek to jest pedal.Nie potrafia zrozumiec jednego-ze bardziej tu chodzi o to-kto to wklada niz o samo wkladanie.Tego nie moga zakumac za chiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suma sumarum-wiem jedno i nikt nie powie ze tak nie jest jezeli facet wklada sobie cokolwiek w tylek lub wklada mu kobieta,to jest to pedalstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i moze sobie to tlumaczyc jak chcecie kry********lki ,wykrecac kota ogonem,to nie jest normalne panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze kobiety bardzo lubia wachac,nosic meska bielizne czy w ogole ciuchy ale sie do tego nie przyznaja.Tak one juz maja.Moze jak jakas pierwsza napisze to ruszy lawina....moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrzec lubie,nosic chyba jednak sie nie skusze,ale takie slodkie bokserki i ladnie zaokraglone posladki,hmmm slodko i mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwymiotowałabym jakbym zobaczyla faceta w stringach, albo pończochach , przeciez to zboczenstwo, facet to facet i ma wyglądać, ubierać się i zachowywać jak facet a nie c***a. Ja najbardziej lubie obcisłe bokserki mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiscie ze kobiety bardzo lubia wachac,nosic meska bielizne czy w ogole ciuchy ale sie do tego nie przyznaja.Tak one juz maja.Moze jak jakas pierwsza napisze to ruszy lawina....moze." to chyba jakieś lumpiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lumpiary? :) Może po prostu mają taki fetysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie bardzo kreci
suma sumarum-koles nie masz pojecia jak bardzo sie mylisz.Nie bede z toba dyskutowal bo jak widze nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie bardzo kreci
to czy facet nosi stringi czy nie nie czyni z niego c***y-kobieto.Ja czasmi nosze latem jak sa upaly a pedalem jak juz pisalem nie jestem i brzydze sie tym.Natomiast lubie zabawy strap-on,bb,cbt,cfnm-bo to wszystko zalicza sie do femdom i o to tu chodzi a nie o zadne pedalstwo-ludzie.Trudno zakumac-nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tematu-natknalem sie gdzies w necie na YT jak facet nakryl swoja wlasna siostre na tym jak mu zwinela przepocona koszule i ja wachala onanizujac sie...wiec nie piszcie facetki ze"lumpiara"bo ona nie byla lumpiara.Po prostu nie jest tego duzo tak jak facetow wachaczy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A któraś z Pań chciałaby otrzymać taką bieliznę? Są takie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja żona lubi bardzo mnie oglądać zaczęła nawet mnie sama przebierać w ponczochy ale straponu nie urzywa --ja i ona się brzydzimy zabaw w kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×