Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorciaaa84

Wydepilowany facet

Polecane posty

Gość Dorciaaa84

Nie wiem jak wy kobietki ale ja mam dość zarośniętych facetów na dole i już tego nie toleruje. Jak dla mnie facet musi być wygolony zarówno na twarzy jak i w miejscach intymnych. A u was jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Facet powinien być apetyczny, a nie zarośnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lizania futra wzięłabym ze schroniska kota. Facet ma być tam gładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteena
mój misiek , okolice penisa i jajeczka goli regularnie, ale w życiu nie chciałabym, żeby golił nogi czy klatę. To już zakrawa na gejostwo albo metroseksualizm - blee. Nie toleruję także włosów w nosie i uszach, dostał do tego trymer. Podsumowując: gładki i ogolony ptaszek i jajeczka - obowiązkowo, ale klata, nogi i reszta ma być jak na mężczyznę przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydepilowany facet może być tylko językowym oksymoronem - w rzeczywistości znanej człowiekowi takie stworzenie nie występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma być wygolony i koniec :) Ewentualny kilkudniowy odrost nie przeszkadza, a nawet podniecająco łaskocze i drapie. Zarośniętym kłakami mówimy zdecydowane NIE! Ale klata, pachy, nogi - niech pozostaną owłosione. W końcu to facet, niech sie różni od nas, gładziutkich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brahmin za to golenie jest rzeczą męską, a kobiety odgapiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pasuje też kiedy facet jest cały ogolony. Przyzwyczaiłam się do mojego kulturysty i na innego bym nie zamieniła. Po mięśniach widać, że kobietą to on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jasne - jeszcze upudrowany, z błyszczykiem u nasady i z cieniami pod moszną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie mam problemu z byciem gladkim, ale widzac po facetach w szatni na basenie, jestem w mniejszosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogr77
A wacek mu się nie kurczy od sterydów? Niedługo całkiem mu zniknie i tylko mięśniami będzie się różnił. I wtedy co ? Przestanie się golić żebyś widziała faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozśmieszyłeś mnie. Przede wszystkim ciężka praca, a poza tym, dieta, odżywki, suplementy, a nie żadne sterydy. W genach też trzeba mieć. Nie każdy może mieć ładne mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogr77
I nie każdy może mieć rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sam tak twierdzisz. Nie znam cię, więc nie ocenię twoich braków umysłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znacie sie , ja tam nigdy sie nie gole tylko lekko czasami a kobiety nie narzekaja , to tak jak kobiety pisza ze ich facet ma byc przystojnym brunetem z usmiechem a ***** je lysy facet 170 cm wzrostu w kapeluszu i z tatuazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×