Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa podróżniczka

taksówkarze i przygody erotyczne czy kogoś z was panowie spotkało cos ciekawego

Polecane posty

Gość ciekawa podróżniczka

temat kieruje do kierowców taxi może ktoś chce się podzielić tym co zobaczył lub spotkało go w czasie kursu :-) a może ktoś przeżył cos ciekawego namiętnego na tylnim siedzeniu taxi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys gadalem na takie tematy z taksowkarzem jak mi zaczol opowiadac to mi wlosy stanely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się bzyknęłam z taksówkarzem,jakoś tak spontanicznie wyszło,do tego byłam lekko pijana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolege taksowkarza w UK, mowil ze zawsze jezdzi w sobotnie noce, wrecz nie moze sie doczekac powrotow podpitych lasek z dyskotek, najbardziej lubi jak mlode nastolatki przebieraja sie w taxi przed wejsciem do domu lub poprostu zakladaja dopiero majtki, zeby wpadki przed rodzicami nie bylo, ale mowil ze czesto ich wogole nie nosza, widzial to wielokrotnie kiedy wsiadaj czy wysiadaja, sa takie co i rozchylaja nogi a nawt sie masuja po c*pce, propozycji sexu tez kilka mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te same dziewczyny wymiotuja jak koty w aucie :( I jak myslicie ? Kto to sprzatac musi ? Zadna atrakcja ot ciezka praca zwlaszcza na nockach uzeranie sie z pijaczkami! Poza tym po pewnym czasie przychodzi zobojetnienie;) I czlowiek zaglada na kafe hehe- pozdrawiam tych co za kolkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×