Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drobnajestem

Od dzisiaj strat do studniówki

Polecane posty

Gość drobnajestem

Mam 158 cm wzrostu i ważę 46 kg, 25 stycznia mam studniówkę do tego czasu chciałabym schudnąć 4-5 kg :) Będę tu opisywała moje zmagania z dodatkowym kg (może nie dodatkowymi ale tymi których chciałabym się pozbyć) Myślę że 27dni na 4-5 kg to jest w sam raz. Zasady wprowadzam standardowe: zero chleba, po nowym roku koniec ze słodyczami, ograniczam węgle które nie pochodzą z warzyw, 2 litry wody dziennie i 3 czerwone herbaty, 30 minut orbitreka dziennie Do tej pory zjadłam: Porcja sałatki gryos light ~ 150 kcal kawałek ciasta biszkoptowego ~ 200 kcal czerwona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienkowaaaa
Nie wiem czy to fake czy nie, ale ja nie o tym. Mam do sprzedania piękną sukienkę na studniówkę, raz użyta w zeszłym roku, czarna, do kolan, bardzo elegancka i klasyczna. Ktoś może zainteresowany? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobnabede
hej sukienkę już mam, to nie fake ;p o 15 zjadłam 100g pieczonej wołowiny i surówkę + kawałek strucli makowej i tym zakończyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobnajestem
sorka nie zapamiętałam nicku i napisałam "drobnabede' hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie boisz się jojo lepiej częściej moge Ci napisać co ja jadłam i spadłam 16 kg w niecałe trzy miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobnajestem nie sadzisz ze troche przesadzasz ze swoja waga?? ja mam tyle wzrostu co ty i waze 56kg wiec ja mam z czego sie odchudzic i wlasnie chce zrzucic te 5-6kg i jestem po dwojce dzieci a ty chyba z kosci na osci. sorki ale troche bym sie przerazila jakbym tyle wazyla co ty. oczywiscie to jest twoja decyzja i nie chcialabym w jakis sposob cie urazic ale chyba niezbyt ladnie bedziesz wygladala jak jeszcze schudniesz. ja zle nie wygladam ale denerwuje mnie strasznie ta opona na brzuchu bo przez nia nie widze swojej malej:):):)jezeli uda ci sie osiagnac swoj cel to trzymam kciuki ale zastanow sie jeszcze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobnajestem
Wróciłam właśnie od chłopaka i zjadłam mandarynke i napiłam sie herbatki owocowej z sagi (mmm serio są pyszne!) Spoko jak ma się więcej nadwagi to spokojnie można tyle zrzucić jedząc często i malo, jednak ja bede jedla tylko sniadanie i obiady + orbi i czasami hula hop :) ale dzięki ze nie jesteście zlośliwe :) i mam nadzieję że osiągniecie swoje cele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobnajestem
Hej! Dzisiaj zaczęłam dzień łyżką sałatki i kawałkiem strucli makowej mojej mamy i szklanką czerwonej herbaty :) Na obiad wczorajsza sałatka z gyrosa (oczywiście light bez majonezu i kukurydzy z opuszki i indyk zamiast kurczaka) Dziewczyny co sądzicie o piciu siemia lnianego ? Chciałam spróbowac octu jabłkowego ale trochę się boję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryyssiiaa
wejdź sobie na ranking środków wspomagających odchudzanie, ja polecam ten z pierwszego miejsca rankingtableteknaodchudzanie(kropka)pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobnajestem
hej, nie zamierzam stosować jakiś debilnych tabletek które nic nie dają :) Dzisiaj zjadłam jeszcze: 2 paski czekolady porcja sałatki gyros light z razową ciabatą I to wszystko na dzisiaj :) Jak myślicie jakie ćwiczenia najlepsze na spalanie tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobnajestem
tak dla jasności stosuje się troche do zasad diety 8 h :) ale ograniczam kalorie do 800 dziennie Tylko w sumie jem krócej, dzisiaj jadłam od 9-15 :) A potem aż do rana post, brzuch od razu bardziej płaski. Od nowego roku natomiast nie będę już jadła żadnych słodyczy dodatkowo, i na śniadanie będę jadła jakieś sałatki (warzywne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobnajestem
Ok dzisiaj zjadłam 4 kruche cisteczka mojej mamy na śniadanie i pół suchej bulki. wiem, że słabo ale nic innego nie było. Dzisiaj planuje nie zjeśc już nic, ewentualnie na sylwestrze troche sałatki, bo zrobiłam żeby zabrać do znajomych, ale szczerze? Nie mam ochoty, pokłociłam się z chłopakiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobnajestem
Mała przerwa na sylwestra i Nowy Rok :) Nie przejadam się ale zjadłam rodzinny obiad i nie zamierzam odmówić sobie słodkiego podwieczorku. Prawdziwa zabawa zacznie się od jutra ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobnajestem
Nie wiem czy ktoś zagląda ale jakos mi łatwiej jak tu pisze :) Sniadanie: (nie nie było w domu :/) pół starej bułki pszennej plaster jabłka kostka czekolady suma: ok150 kcal Obiad: łyżka kalafiora pół kotleta schabowego (smażonego na teflonie) kawałek trucli makowej suma: ok. 450 kcal SUMA: 600 kcal Teraz popijam sobie zieloną herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobnajestem
Ok, zjadlam jeszcze o 18 kanapke: kromka chleba orkiszowego z chuda wedlina i ogorka kiszonego, do tego zielona herbata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobnajestem
Ok dzisiaj następująco: 1) Kromka chleba orkiszowego z chudą wędliną i ogórkiem kawałek strucli makowej (cieniutki) ok. 250 kcal 2) 1 mini pyza + 2 łyżki gotowanych pieczarek ~ 100 kcal jabłko ~ 50 kcal ~ 150 kcal I dzisiaj chyba pozwolę sobie na coś słodkiego tylko jeszcze nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobnajestem
Nie,nie odpuściłam :) Śn. banan + porcja sałatki gyros light + kromka chleba orkiszowego, duza herbata owocowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×