Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FatalnieeeZauroczona

Toksycznie

Polecane posty

Gość lisa30
Satynowa piżama nie ma za co dziękować, odpowiedziałam obiektywnie z mojego punktu widzenia. A jak posiadasz czerwone światełko to jednak bądź ostrożna. Dobranoc i spokojnych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_p
Dziewczyny, proponuję przenieść się na prywatny teren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ? Bo dalej chcesz jęczeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,że kobiety też bywaja niezle zaburzone i trudniej odbywa sie ich terapia.Ta co tu tak "szczeka"chyba właśnie taka jest. Zakładam,że próba przemilczania wypowiedzi nie w temacie "Toksycznie"trzeba pomijać/nie reagować.Może jej/im sie znudzi klepać w klawiaturę? Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Szczekasz" to ty stara raszplo 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahahahaha :D :D :D Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa30
Akurat się z tym zgodzę, że jest prawdopodobnie kobieta bardzo zaburzona emocjonalnie, ma niską samoocenę, bardzo jest agresywna, wulgarna, zero empatii czysty przykład toksycznej osoby. Dlatego nie dziwię się, że faceci uciekają gdzie pieprz rośnie z takimi ludźmi nie da się stworzyć czegoś sensownego, strata czasu. Mówisz swoje a osoba dalej swoje, już nie wspomnę jakie ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Tak to jest musi być uszczypliwa, bo w końcu dopieszcza swoje zaburzone ego :-) Nie przejmujcie się nią, olać jej głoopotę. Wiecie choroba nie wybiera- być może zgłosi się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa30
" Szczekasz" to ty stara raszplo wsciekly.gif ***** Czysty przykład osoby toksycznej, nic ująć nic dodać. A jednak Gościu boli Cię prawda, wiem tacy ludzie waszego pokroju strasznie nie lubią gdy się o nich mówi w sposób krytyczny, strasznie reagują agresją i atakują wyzwiskami drugą osobę. Nie masz godności, honoru jesteś zwyczajnie słabą istotką. Szanująca się normalna kobieta nie jest wulgarna, nie ma odzywek patologicznych wręcz przeciwnie jest taktowna, delikatna a przy tym nie wulgarna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tu Panie wchodzicie?chcecie dowalić Agacie to idzcie na rozwdnicy,tam jest jej wątek. Co co treści stamtad,to nick jest bez przerwy po imieniu a takiego używała wcześniej Agata.Ale jesli nawet to Ona,to jej sprawa co robi ze swoim życiem-jej wybory i konsekwencje. Dobrego dnia dziewczynom z Toksycznie i tym z kurnika,ktore tu gdaczą hihi. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tu Panie wchodzicie?chcecie dowalić Agacie to idzcie na rozwdnicy,tam jest jej wątek. Co co treści stamtad,to nick jest bez przerwy po imieniu a takiego używała wcześniej Agata.Ale jesli nawet to Ona,to jej sprawa co robi ze swoim życiem-jej wybory i konsekwencje. Dobrego dnia dziewczynom z Toksycznie i tym z kurnika,ktore tu gdaczą hihi. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Satynowa, wg mnie facet nie jest przypadkowo po dwóch rozwodach, bo to niemożliwe, żeby az tak dwa razy zle trafil... No chyba, ze mial wyjątkowego pech i trafialy mu się zony - alkoholiczki albo narkomanki. Daj sobie z nim spokoj. Nie stać cie na wolnego faceta? Chyba nie jesteś az tak zdesperowana, żeby lapac kogos takiego jak on :-) To samo dotyczy kobiet. Gdy ktoras jest podwojna rozwodka, to znaczy, ze nie nadaje się na zone i powinna dac sobie spokoj z kolejnymi małżeństwami. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdaczą to te toksyczne panie od początku tego wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sami widzicie, ze nie ma reguły. Są toksyczni panowie i toksyczne panie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyczni rodzice, rodzeństwo, teściowie, bratowe, szwagierki, kuzynostwo, sąsiadka itp itd :-p Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz nie wchodzcie tu.Niech sobie na Toksycznie gdacza nadal a Wam co do tego? I proszę się nie wypowiadac w moim imieniu:( Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10'58 tak,racja,jest wiele toksycznych relacji,one nie tyczą tylko mężczyzn. Ale tu mowi się o psychopatach,to w zdecydowanej liczbie dotyczy mężczyzn. Ten wątek jest wspierającym kobiety,które odeszły od narcyzow/psychopatów.Dajcie im spokojnie pisać i nadal się wspierać a nie komentować jednym zdaniem,jakby nieco na złość a nie w temacie. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak Agata nie dala rady i wrocila do swojego mena, przykre :-( Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisza kobiety, wiec topik dotyczy toksycznych mężczyzn. Gdyby pisali mężczyźni byłoby o toksycznych kobietach, proste :classic_cool: ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oznacza wg WAS, gdy to mąż odchodzi od żony? Czy to znaczy, że miał TOKSYCZNĄ JEDZOWATA KOBIETE W DOMU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jak po swoje rzeczy poszła następnego dnia to wskoczyła mu do wyra z nadzieją ze tym razem zaciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oznacza wg WAS, gdy to mąż odchodzi od żony? Czy to znaczy, że miał TOKSYCZNĄ JEDZOWATA KOBIETE W DOMU? xxx Śpij spokojnie od ciebie nie odejdzie, bo 1 ze nie ma gdzie, a 2 słabo chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'19, wpisuję to "pzdr",bo nie chcę zadnego nicku.Proszę nie podpisuj się tym "Pzdr.",żeby mogły mnie odrózniać,ja już jakiś czas tak tu piszę. Do ost.zapytania:nie mozna wrzucać wszystkich do jednego worka i mówić,że to toksyczna żona na przykład.To jest b.powazny problem,poczytajcie trochę,zeby nie nadużywac pojęcia "toksyczny,(-a). Tu mówi się głównie o psychopatach,to trudny tematycznie wątek,gdzie aby zrozumieć trzeba poznać typowe we wszystkich przypadkach,niemal identyczne przejawy psychopatycznych mężczyzn. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nadszedł czas na jakiś nick, koleżanko wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 11'27 jest straaaaasznie toksyczna :-( pewnie została sama bidulka , bez faceta, dzieci, rodziny i pluje w monitor bo już nikt jej nie chce słuchać :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc super ktoś
Agata !!! Odezwij się !!! Co tam u Ciebie ??? Napisz !!! Czekamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc super ktoś
Do gościa z 11:31 dlaczego nie chcesz żadnego nicku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie :-) Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tą Agatą? Wróciła do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 11'27 jest straaaaasznie toksyczna smutas.gif pewnie została sama bidulka , bez faceta, dzieci, rodziny i pluje w monitor bo już nikt jej nie chce słuchać smiech.gifsmiech.gif xxx Uważaj, bo jak kupi sobie kule to pokuśtyka w siną dal i tyle go zobaczysz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata080706
Ku zaskoczeniu co niektórym "gościom" nie wrocilam do swojego toksyka, zabrałam rzeczy i jestem u rodziców teraz, nie czytam wiadomości od niego, kasuje od razu, nie odpowiadam w koncu da sobie i mi spokoj. Wypełniam sobie czas maksymalnie czym sie tylko da, wieczorami czytam, albo robie cokolwiek zeby tylko nie myslec. Dzisiaj obudzilam sie bez doła chociaz miewam swoje huśtawki nastrojów. Ciesze sie ze to sie wreszcie skończyło. Po świętach zabieram sie za remont mieszkania i mam nadzieje ze w ciagu miesiąca juz sie tam przeprowadze i zacznę zyc sama na nowo. A co u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×