Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FatalnieeeZauroczona

Toksycznie

Polecane posty

Gość FatalnieeeZauroczona
gość_p - dokładnie... tak to szybko zleciało... u mnie ostatnio taki przełom, tzn ostatnio czuje się znacznie lepiej z tym wszystkim, nawet zaczynam powoli myslec czy nie dac by szansy komus z osob które się kreca kolo mnie, bo już wcale nie ciagnie mnie do odmawiania, do zbywania, w końcu mam ochote wyjść do ludzi no i może nawet kogos poznac, szczególnie ze spotykam same mile, zyczliwe mi osoby, albo może tak mi się wydaje ze to jakiś wyczyn, w porównaniu do bylego toksycznego.. po prostu on był takim przypadkiem który tak traktowal ludzi ze to było nie do pomyślenia i teraz bardziej doceniam normalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalnie zauroczona sama sobie odpowiada :) słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FatalnieeeZauroczona
A no i trzeba się nauczyć, żeby fascynowali nas tez ci "nudni" faceci :) dla naszego dobra ;) No i ważne, ze wiemy, czego się mamy wystrzegać... wiemy jakie cechy wskazują na psychopatów... ja to znam doskonale wszystkie te cechy z doświadczenia wiec drugi raz na pewno tego bledu nie będę chciała popelnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naucz się, przecież ty nie masz mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_p
Zauroczona, pewnie że się umawiaj! Ty sama wiesz, kiedy jesteś gotowa. jeśli nie będzie Ci coś odpowiadać, szanuj to nad czym dotychczas pracowałaś, i nie pozwalaj niszczyć tej pracy. baw się życiem i na spokojnie poznawaj. wiesz, że teraz czujność jest ważna. ale z pewnością wyczujesz każdą czerwoną lampkę. Twoje samopoczucie i spokój jest najważniejszy;) . życzę wszystkim Dziewczynom, które do nas dołączają, żeby czuły to wspaniałe uczucie ciepła w środku, które mi się codziennie rozlewa w środku. ja codziennie czuję się jak na haju, jest mi niesamowicie dobrze z tym co mam tu i teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha wyczuje lampkę...chyba wina...i sru hahahaha na haju wow, chyba samotności. tabletki wziełaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_p
a co do "nudnych" facetów. nagle przestałam w ogóle tak ich kategoryzować. teraz bardziej widzę w kategoriach - "dojrzały"/"alarm". póki co ja daję sobie jeszcze czas na zauroczenia, nie czuję się gotowa. chcę jeszcze popracować nad sobą i nad lękiem samotności, które czasem potrafi się pojawić. na szczeście już w pełni uświadomiony. zresztą, wierzę, że przyjdzie odpowiedni moment, a wowczas nie będę nawet rozmysląc o czerwonych lampach, nudnych facetach i lękach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak upływa czas i tylko klawiatura i monitor bla bla bla, a wasi toksyczni partnerzy bzykają inne hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ost.gościa, co Cię obchodzi czy ktos coś/kogoś ma? Wiesz co to Alzheimer? A toksyczne zwiazki? Jak nie wiesz to lepiej nic nie pisz niż zasmiecać watek. Pzdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FatalnieeeZauroczona
gość_p - jak zwykle masz rację.... ;) Wiesz, ja niby mam ochote kogos poznac, ale tak jak mówisz, jeśli cos będzie nie tak, to wtedy dam sobie spokoj, ale chce sprobowac bo trzeba dac sobie szanse na bycie szczesliwa a ja już na tyle jestem gotowa ;) A jeśli się okaze ze to za wcześnie, to ok. Szczególnie, ze pojawily się osoby ,którym mysle ze mogę zaufac, wiec może dam komus sznase. Mimo, ze sa to ci nudni faceci, tzn normalni, nie toksyczni... ale wlasnie jeśli kiedykolwiek mam kogos poznac to kogos normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam to w d***e, pisze dla spory, żeby was po w******ć, jesteście takie żałosne. Przecież o toksykach to ogólnie dostępna wiedza. A wy tutaj piszecie jak potłuczone wciąż to samo. To jest już śmieszne po prostu :) I tak się bulwersujecie komicznie. Takie znawczyni hahaha. Same budujecie sobie takie życie, a potem tak wspaniałomyślnie się z niego uwalniacie haha, komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.41 to samo pomyślałam, ty ubralas to w słowa, DOSADNIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja jestem facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj facet, może toksyk, czy podniosło Ci się ciśnienie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic, facet czy kobitka, bez znaczenia, ważne, ze myślisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę :) chyba kpisz ze mnie :) W tym wątku takie rzeczy nie uchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'37 Musisz mi wtórować? Poczekam az Ci się znudzi i wtedy wrócę tak,jak kiedyś,by wesprzec Fatalnie.Ona/one będa wiedzieć,że ja to ja, Niepotrzebny mi nick tylko dla jakiejs maniaczki,która pojawia się w okreslonym momencie. Pozdrawiam Was Forumowiczki.Te od dawna piszące na tym wątku:) Pzdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę Ci wtórować bo mnie przyzwyczaiłaś do siebie :) kibicuję ci w tym męczeniu samej siebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fatalnej to już nie pomożesz bo ona już wie wszystko i jak to zakończy to zacznie się normalne życie i w tedy będzie problem bo nudą zawieje. I bedzie trzeba zmierzyć się z normalnym życiem. Ale zawsze będzie można sobie znów urozmaicić jakimś toksycznym akcentem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ciebie też pozdrawiam. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leżę :D:D:D wroc koniecznie z nowa porcją opowieści smiesznej treści :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ja się nie meczę więc zbyteczna troska. Nie jestem też w żadnym związku,zwłaszcza w toksycznym.Piszę,bo mam na ten temat wiedzę fachowa więc żadnej z nich nie zaszkodzę. Mam tez sporo lat i nie bawie sie już w piaskownicy i śmiesza mnie takie słowne przepychanki i z serii "mądrzejszy musi ustapić głupszemu"teraz to czynię. Jestem pewna,że odszczekniesz,ale jak już musisz mielić jęzorem(po klawiaturze),to choć na temat pisz a nie dajesz polewkę. Mnie nie podpuścisz i nie zmanipulujesz.Bywaj. Wątek zostaw zainteresowanym pt."Toksycznie". Dobranoc. Pzdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze toksyczni faceci wybieraja sobie panie o niskim poczuciu wlasnej wartosci, przecietnej urody, z nadwaga. Takie ktore wiedza ze nie maja szans na super faceta, wiec zgadzaja sie na takiego, ktory sie nawinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe też teraz leżę hahaha, ja jestem toksyczny do szpiku kości, ale dzięki temu bardzo przewidywalny, więc bardzo łatwo ze mną zyć :) o Tym nie pomyślałyście ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ciebie tez pozdrawiamy kochaniutka :-D :-D :-D Dobrej nocy. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.08 ty tak poważnie czy po prostu jestes glupia?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyczni faceci wybieraja sobie: albo mlodziutkie dziewczeta w wieku 15-20 lat albo podstarzale panienki po 30-tce. Tak mysle :-) Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, alez ja niewychowana, oczywiscie pzdr. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×