Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KlaraMałgosia

czy jest nadzieja na powrót do eks Proszę o pomoc

Polecane posty

hej! Proszę bardzo o porady, 5 miesięcy temu rozstałam się z chłopakiem z którym byłam 3 lata. Powód? Nawet nie pamiętam odkładnie o co poszło, ot stres przemęczenie, oboje stopniowo oddalaliśmy sie od siebie. Po kłótni, która się wywiązała się między nami rozstaliśmy się w zgodzie. Jednak ja od razu zaczęłam żałować, wyznałam mu, że go kocham- on powiedział mi, że on mnie też- ale następnego dnia zmienił zdanie, powiedział, że nic do mnie nie czuje, "że coś w nim pękło", na koniec rzucił mi słowa "kto wie czy za pół roku ja nie będę błagał o powrót". I tak nastał koniec, cierpiałam, błagałam go o powrót- był nieugięty. W końcu przestałam sie do niego odzywać, zaczęłam żyć dla siebie, schudłam, zmieniłam fryzurę, udało mi się nawet zmienić pracę na bardziej korzystną. Widzieliśmy się na imprezie parę dni temu, usmiechałam się do niego miło, on zagadywał ale bałam się, że skoro jestem troche wcięta to rzucę mu się na szyję i zacznę błagać znów o powrót, więc unikałam go przez cały wieczór. Nast dnia napisałam smsa z zapytaniem co tam u niego, on oddzwonił i okazało się, że przegadaliśmy prawie godzinę. Kolejnego dnia ja zadzwoniłam i znów miło nam sie rozmawiało. Dowiedziałam się, że on nie ma co robić w sylwestra więc go zaprosiłam a on odmówił, tłumacząc że nie ma ochoty na większe imprezy. Zaprosiłam go na spacer, a on odmówił znów tłumacząc się zobowiązaniami rodzinnymi, więc go zapytałam czy mam sie odzywać czy on woli nie bo nie chcę robic z siebie kretynkę. Odpisał, że na spacer pójdziemy za tydzień. I teraz chcę się zapytac Was- Czy jest szansa? Czy powinnam się z nim widywać? Albo nawet przyjaźnić? Jak to rozegrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas sobie przypomniec co to duma i olac go cienkim sikiem facet ktory odmawia ma nad toba wladze a ty skomlisz jak pies po co ci taki gowniany nierowny uklad ? zajmij sie soba ik miej go w d***e oraz to czy sie namysli czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go , gdyby kochał to by poszedł z tobą już teraz na impreze i na koniec swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! On nie wróci! Ewentualnie na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob to co czujesz ze powinas zrobic,to najlepsza rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie nie wiem co mam zrobić W sumie ktoś dobrze napisał, że poszedłby na imprezę jak go tylko zaprosiłam Ale jak całkiem o mnie zapomni? i wtedy nie wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×