Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ElżBieTaa_

Moje postanowienie~~ schudnę przynajmniej10kg do maja 2014

Polecane posty

Gość gość
aby dieta była skuteczna trzeba zmienić pewien sposób myslenia ;). Człowiek jest tak skonstruowany że kazde działanie podejmnuje na skutek dwóch uczuc cierpienia i przyjemnosci. Zrobimy wszystko by sprawic sobie przyjemnosc i zrobimy wszystko by uniknąc cierpienia. Te dwa uczucia dotycz sie takze odchudzania. Jedzenie np czekolady uznajemy za przyjemnosc ale bieganie za cierpienie, dlatego trudno nam się zmotywować. Trzeba znaleźć sposób by to myslenie odwrócić wtedy odchudzanie stanie się czystą przyjemnoscią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka0105
Witam:) Chętnie dołączę, bo w grupie raźniej:) Chcę schudnąć 20 kg do maja 2015, myślę że to realny cel tym bardziej że 6 kg już za mną:) Przyznaję że najgorsza dla mnie była ta straszna ochota na słodycze, mogłam je jeść w każdych ilościach. Ale odkąd zaczęłam pić herbatkę ziołową jakoś nie smakuje mi słodkie, herbata słodzona to dla mnie ulip i dużo mniej jem. Strasznie się z tego cieszę bo moja silna wola wcale nie jest taka silna a to duże ułatwienie:) Do tego wiadomo zdrowa dieta z przewagą warzyw, 3 posiłki dziennie i ćwiczenia z Chodakowską. I kilogramy lecą póki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straciłem 3 kg w 2 tygodnie w super zdrowy sposób. Biorę od 2 tygodni witaminę D3, K2 i piję jodynę . Witaminy D3 biorę po 50 tys jednostek dziennie, a jodyny razy po 10 kropli z miodem i czasami mlekiem. Jeszcze 1-2 tygodnie a będę brał 5-10 tys jednostek witaminy D3 i 2-5 kropli jodyny. Od D3 poprawił mi się nastrój, kondycja i spadł apetyt. Jodyna zaś przyśpiesza rozkład tłuszczów. Witamina K2 zaś chroni mnie przed zwapnieniem tętnic, narządów. Jest ważna, bo przy suplementacji D3 organizm więcej wyłapuje wapnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×