Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tall_small

Jak namówić żonę na SPH

Polecane posty

Gość Tall_small

Temat był poruszany przy okazji innych tematów, ale postanowiłem sformułować jako oddzielny byt. Zwłaszcza że zniknął temat jak namówić faceta na cuckold... :( Sytuacja jest taka że mnie to strasznie kręci, a moja żona nie chce się w ten sposób bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest SPH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tall_small
small penis humiliation - ogólnie zabawy polegające na wyśmiewaniu małego członka. Ogólnie bardzo wyrafinowana i niezwykle emocjonujaca zabawa, którą można bardzo różnie uskuteczniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz małego członka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się do takiej nie nadawał z moim ponad 20-to centymetrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię zołzy
"Bardzo wyrafinowana zabawa" :D:D:D OK, szanuję twoje zdanie, ale mam wrażenie że raczej trudno znaleźć kobietę, która zrozumie i zaakceptuje twoje upodobania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na miejscu Twojej żony nie miałabym ochoty podśmiewać się Twojego korniszonka tylko usiąść i zapłakać :P nie ma nic gorszego niż malutki penis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tall_small
Jej się taki podobam, ale nie chce otwarcie bawić się w wyśmiewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie ;) jest wiele rzeczy gorszych od malego siura... Np prostak ;) lub prostaczka z malym rozumkiem albo brakiem wyobrazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie ;) jest wiele rzeczy gorszych od malego siura... Np prostak ;) lub prostaczka z malym rozumkiem albo brakiem wyobrazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że faceci cieszą bułe jak się ich chwali że duży , a tu prosze jednak nie , ciekawe , ciekawe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tall_small
No jak mają dużego to lubią jak ich się za to chwali. Ale ja mam maleńkiego... więc tak mi się porobiło, że podnieca mnie jak moją żona zwraca na to uwagę. W szczególności to aż trzęsę się z podniecenia jak sobie wyobrażę że ona intencjonalnie, celowo by mi dokuczała z tego powodu i wyśmiewała tą moją odmienność. Poczytałem w necie i wiem że nie tylko ja mam takie fantazje, to ma nawet swoją nazwę po angielsku - właśnie sph. (small penis humiliation) Tylko jak namówić na to żonę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tall_small
Jak to? nikt już się nie interesuje tym tematem? A tak się dobrze zapowiadała dyskusja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt w przelocie
Bo to do dvpy temat jest . I jak dla mnie z facetem jest cos nie tak gdy grzeje go taka zabawa . Trzeba miec choc jakies minimum meskiej dumy i ego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia onnnna
wcale nie prawda ja bym chętnie weszła w taką rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiemJakNamówić
Długim i bolesnym biciem! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha, bardzo smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha smerfwe rozmiary:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namawiac do wysmiewania czesci swojego ciala :O to niestety lekarz sie klania. jesli chodzi o kawiarnie, trzecie drzwi po prawej 🖐️ w rzeczywistym swiecie - co najmniej dobry psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś kopnięty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tall_ small
no a co ja mam poradzić jesli mnie to tak bardzo podnieca? Naprawdę psycholog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ja myślałem o klasycznym bzykaniu żonki na dwa baty jednocześnie żeby miała podwójną rozkosz i by la dobrze zaspokojona. Nie miałem jeszcze pojęcia o cuckold. Ale żonka chcąc mnie ukarać za samowolę nie dała mi się dotknąć i kazała tylko patrzeć z daleka. Ten klimat bardzo podobał się i jej i mnie i wtedy dopiero dowiedzieliśmy się ćo to jest ultimate cuckold. Od tamtej pory a było to ok 1,5 roku temu, ubarwiamy sobie sex w ten sposób. Tak raz lub dwa razy na kwartał organizujemy sobie chłopaka i całą noc świetnie się wszyscy bawimy. Ciągle w klimacie ultimate czyli żonka dominuje a rogacz robi co mu każe. Teraz to mam taką nową fantazę żeby żonkę umówić na randkę z jakimś przystojniakiem lub dwoma beze mnie żeby nie czuła się skrępowana i fakt że robi to w tajemnicy bardziej by ją podniecił, jak prawdziwa zdrada. No i mnóstwo białego lukru na niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
Po co sie hfalic malym penizem nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 15 cm ptaszka i uwazam ze za maly. Chcetnie bym zobaczym jak moja PANIA duzy ptaszek *****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×