Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość seb4568
Jak ktoś chce posłuchać jak podczas mszy o. Daniela dokonują się uzdrowienia wystarczy wejść na stronę http://mimj.pl/aktualnosci/ wybrać nagrania np. z 16.08.2014 i kliknąć "Modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co seb możesz spac spokojnie na tym forum nie ma czegos takiego jak nadmiar zarodkow.Wyjatkowo zle trafiles.Podchodzac do procedury,ktora kosztuje ok 20000 uwierz mi modlimy się zarliwie aby mieć choc 1,2,jak sa trzy zarodki to jest sukces.Na tym forum można na palcach jednej reki policzyć zarodki zamrozone.I nie musisz się martwic o ich duszyczki bo te kobiety,ktore obecnie sa w ciąży i maja zarodek zamrozony wroca po rodzeństwo dla swoich dzieci albo oddadzą je do adopcji w geście dobrej woli. Bardzo Cie proszę nie sprawiaj nam więcej przykrości i nie baw się w kaznodzieje.Wiecej dobrego zrobisz jak podczas modlitw w które tak wierzysz i polecasz pomodlisz się i za takie osoby jak my. Ja w tych rozważaniach jak zechce mogę pojsc dalej,dlaczego Wszechmogący w swojej laskawosci pozbawil mnie macierzyństwa?Jestem prawym i uczciwym człowiekiem.Ile lat mam się modlic i zrezygnować z ivf żeby zostać matka?Czy nie wystarczy cierpienia,ze i tak nigdy nie będę miala biologicznego dziecka?Wprowadziles na forum ,które jest dla nas pewnego rodzaju ostoja i ogromnym wsparciem tylko chaos,zamieszanie i niesmak.Krzywdzisz nas a to dopiero jest grzech i trzeba się będzie z tego wyspowiadać biedaku.Idz z Bogiem gdzie indziej glosic swoja dobra nowine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SevenTwo
Dziewczyny, kocham Was! W invikcie każa robić bete juz w 3dpt, tym razem sie wybronilam. Mialam przygody bo spoznilam sie i z tą krwia w garsci sama do laboratorium przez pol miasta gnalam ;-) znaczy kolezanka prowadzila, bo ja jeszcze na relanium to na odlocie ;-) Uspokoilyscie mnie i teraz nafaszerowana luteiną od góry i od dołu leżę w lozeczku sluchajac relaksujacej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seven zmienie adres na interie ale jutro bo już mnie wkurza ten onet. Jeszcze poczytałam jest takie forum Ciaza po in vitro i tam się pzrewinely setki dziewczyn i bywalo tak,ze 10 czy 12dpt były dopiero bety dwucyfrowe.Spij dobrze a muzyke relaksacyjna polecam Krysztalowa cisze:) Wszystkie Kadetki 3majcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Seven Two - cos sie tam dzieje ! Mi tez w Invikcie robili tak wczesnie ale glownie aby zobaczyc progesteron i estradiol aby dostosowac dawki lekow Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Seven będę czekała na dobre wieści od Ciebie,nie wiem po co Invicta wprowadziła taką procedurę -tylko stres dla przyszłych mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seven chyba coś jest bo ja jak się nie udało betę mialam 0, 1 Monalisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża7
nie bardzo teraz mogę, bo jestem w pracy, potem się odezwę , ale tak na szybko Seven no cóż :), dalej trzymam kciuki, cos mi sie zdaje, że będziemy gratulowały :):), z całego serce życzę Ci upragnionej ciąży, i myślę, że to się własnie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Do wszystkich trolli, osób, które szukają tu miłości, rozgrzeszenia czy rozwiązania życiowych problemów... podkreślam to forum, którego tematem przewodnim jest in vitro z KD, spotykają się tu kobiety, które podchodziły lub będą podchodzić do tej procedury. Jeśli ktoś ma inne wątki do poruszenia, na kafeterii jest milion różnych tematów. Można się przyłączyć :) i proszę nie burzyć spokoju naszych Kadetek... ;) ja zaczęłam już leki brać, także powoli się przygotowuję myślę że to może być wtorek środa za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Dziewczynki mam pytanie - wszystkie ostatnie badania mam z przed roku czy nie uważacie że powinnam je powtórzyć ? mam na myśli -badanie nasienia(mąż oczywiście) -badanie tarczycy -cytologia -chlamydia -HIV -Kiła -wirus zapalenia wątroby typuB i C a może są jeszcze inne potrzebne badania do invitro z KD o których nie wiem. Serdecznie pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi te badania napewo będziesz musiala powtórzyć.Moze z wyjątkiem badan nasienia meza.Jeszcze badnie na grupe krwi jeśli nie masz potwierdzonego.Przynajmniej tak sobie zyczy Gameta.Ale co klinika to inne obyczaje, ja bym się wstrzymala do konsultacji z lekarzem prowadzącym.Ale tarczyca i zoltaczka na bank tak samo weneryczne.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Coconut 2009 -dziękuję , masz rację poczekam do wizyty ,ech taki ze mnie raptusek. Jagódka - To już tak blisko -cieszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Wstrzymaj się z badaniami może nie będziesz musiała ich zrobić po co kasę wydawać w sumie badania infekcyjne są potrzebne do mrozenia zarodków a przecież nic od Ciebie nie ma. Musi zrobić je mąż. Badanie nasienia może zrobią sami jak mąż odda do zapłodnienia komórek pytaj lekarza. Te badania możesz zrobić będąc w ciąży po co teraz. Ja tak robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monalisa badanie na zoltaczke jest ważne trzy miesiące jeśli nie bylas szczepiona to klinika przed każdym zbiegiem takiego wymaga.Ja nawet przed IUI musiałam mieć ważne to przed transferem raczej tez, a poziom TSH powinien być znany przed ciaza,zeby później nie było,ze jest za wysoki.Ale może ja się nie znam.Mowie tylko o moich doswiadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Cytologie to zrób bo to niezależnie czy zajdziesz w ciążę jest potrzebne podobnie grupa krwi natomiast tarczyca jeśli wiesz że wcześniej nie było problemu to po pozytywnej becie podobnie jak cała reszta teraz możesz dołożyć toxoplazmoze chyba że masz przeciwciała to nie rób . Ewentualnie stopień czystości pochwy bo może mieć wpływ na zajście w ciążę. Ja z lekarzami o konieczności wykonywania innych badań dyskutuje i z reguły przyznają mi rację i nie robię. Ty też może ale jie rób zanim lekarz nie zleci. Natomiast po pozytywnej becie jak najbardziej trzeba je zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Jestem nosicielem wirusa hcv i nic to nie zmienia et i tak się odbywa. Co innego gdyby mrozili zarodki z moich komórek wówczas by tego nie zrobili. Natomiast tsh ma wpływ ale jeśli nie masz z nią problemu i masz w normie badania wcześniejsze to ja z lekarzami dyskutuje i jak pisalam najczęściej nie robię być może na takich lekarzy trafialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
ok,dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Potwierdzam z własnego doświadczenia, co pisze Monalisa. Nie rób badań na te wszystkie wirusy, bo pewnie i tak będzie trzeba je powtórzyć. Poza tym każda klinika życzy sobie inne. Grupa krwi, cytologia, ewentualnie na czystość pochwy... to można zrobić teraz. Chociaż w Gamecie i tak podają antybiotyk chyba przed ET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Ja czasami odnoszę wrażenie że lekarze coraz więcej badań zalecają tylko po to żeby klinika zarobiła bo jaki jest sens wykonywania badań infekcyjnych typu hiv i hcv hbs skoro wpływu na zajście w ciążę nie mają żadnego albo po co wykonywać tsh co trzy miesiące u pacjentów którzy nigdy z tarczyca problemu nie mieli. Nie robią natomiast innych badań np glukoza która ma znaczenie morfologia mocz tych już nie tylko jadą z grupej rury. O ile w przypadku mrozenia zarodków ma to znaczenie i badania infekcyjne muszą być wykonane żeby zapewnić bezpieczeństwo innym pacjentom o tyle w przypadku naszym czy inseminacji nie znajduje to żadnego uzasadnienia. Zapewniam was że w przypadku hcv ciąża jest prowadzona jak każda inna. W przypadku hiv są podawane leki ale przed ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda: Fantastyczna wiadomość, Odliczamy! Hoduj piękne endometrium :D Pipi: mi badania kazali powtarzać nawet po 3 miesiącach, zgadzam się z tym co pisze Monalisa, nie wychylaj się i nie rób zanim nie zlecą, bo to kupa kasy każde takie badania. I tak, też odnoszę wrażenie że większość tych powtórzeń jest po to żeby klinika zarobiła - np jak ta nieszczęsna beta w 3 dpt. Co do antybiotyku - to ja tym razem nie dostałam przed transferem, poprzednio raczej dostawałam przed pickupem. xx Odnośnie mojej bety to już myślę sobie spokojniej: nie wzięła się z ocierania o ciężarną koleżankę ;) No i tym razem nie ma możliwości żeby została ze stymulacji (tak miałam przy pierwszym podejściu na własnych komórkach: pierwsza beta była koło 3 ( w 3 dpt), potem spadała - ta pierwsza mogła być pozostałością po hormonach od stymulacji - tak czytałam gdzieś na forum, ale nie wiem czy to prawda. Głaszczę się po brzuchu żeby stymulować moje cebulki :) Albo cebulkę ( z takim zdjęciem Anne Geddes mi się kojarzy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Seven trzymam kciuki . Tak beta może być wyższa po stymulacji z uwagi na podanie od 24 do 36 godzin przed pick up ovitrelle lub pregnylu które zawierają hormon hcg i stąd zawyzona sztucznie beta. Także złudzenia żadnego nie miałaś tylko zawsze tak jest. Rzeczywiście robienie bety trzy dni po et mija się z celem. Ja to mam ochotę invicte zapytać w jakim celu ja zalecają jak wiadomo że zarodek nie miał szans na zagniezdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Seven a invicta każe przyjeżdżać do siebie na tą betę czy możesz zrobić gdzie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robisz gdzie chcesz, wynik wysyłasz smsem, lekarz oddzwania mówiąc jak masz brać leki. To kosztuje 180 zł za 3 takie telefoniczne konsultacje. Komplet hormonów do weryfikacji w Invikcie kosztuje 96 złotych, w UCK taniej, ale tam czuję się w tej pobierani jak na poczcie (4 stanowiska obok siebie, nawet bez parawanu, jak nie masz krótkiego rękawa to się rozbierasz przy obcych ludziach), a w Inviccie już znam wszystkie panie i idzie szybko, sprawnie i bez bólu. I wszystkie panie kontaktowe i miłe są - bez wyjątku. To chyba pozwala to jakoś przetrwać. Dlatego jadę do Invicty, pomimo że mam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Czyli oni zmieniają dawkowanie pewnie progesteronu a beta po co? Tak z ciekawości pytam w jaki sposób wyciągają pieniądze. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim jak płatne telefoniczne konsultacje. Ja mam lekarza u siebie w mieście który ode mnie czasami kasy nie bierze za wizytę prywatną bo wie że dużo mnie to kosztuje a oni biorą za ivf grube pieniądze i nie mogą poświęcić pięciu minut pacjentce która tyle forsy im zapłaciła są żałośni. Mogliby te 180 zł do procedury dorzucić i lepiej by to wyglądało. A recepty też płatne? Acha a czy płaci się za dodatkowe informacje od lekarza poza trzema telefonami, które jak rozumiem są obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Seven two pociesze Cię dziś widziałam owoc działań invicty w postaci dwóch sztuk chłopiec i dziewczynka fajnie prawda? A pytanie co by było gdybyś tych bezsensownych badań nie zrobiła? Bo tylko invicta zleca tyle badań po et inne kliniki każą czekać 12 dni i zrobić betę brać leki ustalone wcześniej do uzyskania wyniku i dopiero jak będziesz wynik dzwonić co nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLa
Witam, chciałabym się dowiedzieć ile dziewczyn na tym forum zaszło w ciąże po KD i w jakich klinikach miałyście robione in vitro. Bardzo Was podziwiam, ponieważ wiem przez co przechodzicie. Sama zastanawiam się nad taką opcją, a wybór kliniki nie jest prosty. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTM
WitamWas Kochane Kadetki, troszkęmnie niebyłona forum a tu tyle siędzieje. xx Seven - trzymam mocno kciuki i przesyłam fluidki ciążowe, niech beta przyrasta. Ja swojego czasu też byłam w Invikcie (na moich komórkach). Dwa razy małam sytuację że 3dpt była beta na poziomie 2,5 a 6dpt już 0. Więc z całychsił trzymam kciuki za Twojego maluszka. xx Jagódka - jestemz z Tobą, czekam na transfer, potem będę czekać na bete i przesyłąć fluidki a potem gratulować szczęśliwej mamusi. xx Biorczyni - Ty też już za chwikę, mocno trzymam kciuki za powodzenie xx Witam nowe forumowiczki xx Groszku - to my tak podobnie, ja też stawiam że rozwiązanie będzie na początku stycznia, bo ze względu na wiek i naciśnienie nie doczekamy do terminu. xx Gorące pozdrowienia dla Dreamer, Demeter, Agusi, AniP, Zuz, One, Koli, Coco, Monalizy, Gosi i wszytkich dzielnych i cudownych kobiet. xx A teraz szybciutko co u mnie, zaczęliśmy 22tc, ja i nasza Truskaweczka (nasze maleńkie szczęście to córcia) czujemy się dobrze a nawet jak gorzej się czuję (bóle w pachwinach chyba kości miednicy się rozchodzą, wiecznie zapchany nos, bezsenne noce bo nie mogę znaleźć wygodnej pozycji) to i tak jest nieważne . Zdrowie dziecka tylko to się liczy i ten stan rozanielenia i miłości to tej maleńkiej osóbki. Tych uczuć zyczę każdej z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: JTM ale suoper się to czyta. Wypoczywaj sobie. Wybieraj imię, oglądaj ciuszki, wózki i łóżeczka. Już bliżej niż dalej :) Pozdrawiam Cię tunezyjsko-słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
groszek21 JTM jakoś tak czułam, że u ciebie będzie dziewczynka:) wspaniałe wiadomości. Dolegliwości mamy podobne:) ja do tego wszystkiego mam jeszcze krwotoki z nosa i strasznie mi gorąco. Co do spania polecam nabycie kojca dla ciężarnych koszt ok 140 zł, ale nsprawdę warto....może się przydać też później przy karmieniu dzieciątka. My jutro mamy wizytę kontrolną....jak zwykle jestem pełna obaw, że chłopcy siedzą bardzo nisko pchając się na tą szyjkę i brzuch chyba nie duży jak na bliźniaki w 20tc, więc mam nadzieję, że wód płodowych jest wystarczająco.....byle do jutra:p Xxxx Seven czekamy dalej do soboty....jestem pełna pozytywnych uczuć jeśli o ciebie chodzi Xxxx Jagódka i biorczyni wy też już lada dzień:p Xxxx Agusia13 statystycznie u ciebie powinna być też mała kobietka, skoro u mnie mieszkają panowie:) Xxxx Witam nowe kadetki i pozdrawiam stałe bywalczynie Xxxx groszki3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×