Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość pipi186
Dziewczynki zapisałam się właśnie do Salve w Łodzi do pani .dr.Stefanowicz i sama nie wiem dlaczego jestem taka roztrzęsiona to chyba z emocji-19.września pierwsza wizyta. A już myślałam że mam szczęście-( w tym nieszczęściu) że mieszkamy w Warszawie i nie będę musiała podróżować po Polsce ze względu na to że w Warszawie jest wiele klinik niepłodności, a tu taka niespodzianka -zwiedzę Łódz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Pipi, super. Masz pierwszy etap za sobą. To dobry wybór. A wizyta szybciutko. Też do niej chciałam iść, ale przebywała wcześniej chyba na macierzyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Pipi możesz w warszawie iść do invimedu ale robią tylko na mrożonych komórkach z Ukrainy i za prawie 20 tyś ze wszystkim. Strasznie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
z tego wszystkiego nie zapytałam w Salve jaki jest koszt procedury z KD- z wykorzystaniem świeżych komóreczek , czy któraś z przemiłych koleżanek może wie? będę bardzo wdzięczna bo głupio tak co chwilę do nich dzwonić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Pipi 13 tyś ta przyjemność kosztuje w dawstwie planowym i 10 w spontanicznym w Salve a czy dalej transfer to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
dziękuję uprzejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb4568
In vitro to grzech. Jeśli ktoś ma problem z poczęciem dziecka niech skorzysta z mszy z modlitwami o uzdrowienie. Podczas takich mszy ludzie są uzdrawiani z wielu chorób w wiele par które nie mogły począć dziecka dzięki tym mszom poczęło dziecko. Dwa razy w miesiącu takie msze prowadzi o. Daniel. Mszy można słuchać także przez internet na stronie mimj pl Nie trzeba być osobiście na mszy żeby być uzdrowionym. Wystarczy słuchać przez internet. Warto skorzystać z takiej mszy jak inne opcje poczęcia dziecka zawodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Dziękuję bardzo, że uświadamiasz takie grzecznice jak my... grzechem też jest wchodzić na to forum... Mnie rozgrzeszy Bóg, gadamy sobie codziennie... nie wiem do końca co myśli o moim wyborze, czy jest z tego zadowolony, ale skoro mimo wszystko pozwala na to, by wiele dzieci dzięki tej metodzie zobaczyły świat, to znaczy, ze chyba ma gorsze problemy na głowie... Pozdrawiam serdecznie i dziękujemy za wskazówki, ale uwierz, że wbrew pozorom modlimy się dość często, może częściej niż Ty, drogi gościu. Zapewniam, ze w dzisiejsze rozmowe pomodlę się również o odrobinę empatii i rozumu dla Ciebie. Może następnym razem zastanowisz się, zanim cokolwiek napiszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb4568
Nie musisz się za mnie modlić bo modlę się prawie codziennie sam za siebie i przemyślałem to co napisałem. Piszę tylko to co usłyszałem z ust kapłana podczas jednej mszy z modlitwą o uzdrowienie. Powiedział on mniej więcej tyle że Jezus był niezadowolony z jednej pary która mu nie zaufała i poczęła metodą invitro i że Jezus da im kolejne dziecko ale poczęte już naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Witam Was kochane i trzymam mocno kciuki za Seven i Jagódkę, nie odzywam się często, ale czytam jak tylko mogę :) U mnie nadal nic nie wiadomo, czekamy dalej trochę już się wydłuża ten czas, ale co zrobić...pozdrawiam wszystkie Kadetki czekające na dawczynie, czekające na transfer oraz przyszłe mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbibi
Czy nie uważasz drogi Seb, że Jezus tylko im wynagrodził trudy związane z poczęciem? Drugie dziecko, to drugi cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb4568
Nie wiem. Z tego co mówił kapłan należy zaufać Bogu i zdać się na niego przy poczęciu a nie korzystać z invitro. Naprawdę wiele par poczęło dzięki tym mszom z modlitwami o uzdrowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu trole na forum pod postacią tych od świętych...Jezus dał człowiekowi wolną wolę nie powiedział tego Ci ten ojciec Daniel czy jakiś inny...żeby z niej korzystał, przeczytaj lepiej przypowieść o Celniku i Faryzueuszu-tylko ze zrozumieniem,,,kim jesteś żeby pouczać innych co jest grzechem.Istoto bez grzechu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb4568
Nie twierdzę że jestem bez grzechu. Poza tym nie trzeba być bez grzechu żeby innych pouczać o grzechu. Ksiądz też poucza o grzechach i sam grzeszy. Tylko Jezus i Maryja byli bez grzechu. Jezus dał człowiekowi wolną wolę ale nie do grzeszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Seba rozumiemy Twoją potrzebę głoszenia co jest grzechem a co nie , ale nie uważasz że trafiłeś w nieodpowiednie miejsce, może swoje nauki powinieneś kierować tam gdzie są one naprawdę potrzebne tj: do kobiet które świadomie usuwają ciąże,do kapłanów pedofili, do ludzi którzy wyrządzają innym krzywdę- oni naprawdę potrzebują uzdrowienia .Proszę daj już nam spokój i uszanuj to że chcemy spokojnie tu porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbibi
Z tego co widzę," samodzielne myślenie "przychodzi Ci z trudem, powtarzasz tylko bo " kapłan powiedział". Ja sama jestem osobą bardzo wierzącą i modlę się codziennie, ale dla mnie wiara a instytucja "Kościół "to dwie różne sprawy. Poza tym proponuję poczytać trochę o historii Kościoła. Kiedyś byli przeciwni przetaczaniu krwi, jeszcze kilkadziedziąt lat temu przeszczepowi serca ( gdyż uważali, że tam ukryta jest dusza człowieka). A dziś sami są właścicielami jednych z najlepszych klinik kardiologicznych. Są też właścicielami innych dóbr oraz fabryk, np. makaronów. To są biznesmeni. Jestem przekonana, że za jakieś 50 lat sami będą mieli kliniki leczenia niepłodności. Znam kilku księży, których bardzo cenię i oni mają zupełnie inny stosunek do tej sprawy, jak i wielu innych, które próbuje nam narzucić Watykan. Jeśli chcą kogoś umoralniać, to powinni zrobić porządki w swoich szeregach. Nie wiem również, co robisz drogi Seb na babskim forum dotyczącym niepłodności, bo chyba jesteś facetem z tego co napisałeś? Może, skoro jesteś taki wierzący i skory do pomocy innym, to zamiast wyszukiwać takich for gdzie cierpiące kobiety mogą choć w małym stopniu uzyskać wsparcie, popracuj trochę w hospicjum dla dzieci ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Dziewczyny/Jagoda_Proszę o sprawdzenie IP komputera,z którego osoba wysyła komentarze na forum podszywając się pod różne nicki.Tutaj potzrebujemy spokoju,najlepiej nie wchodzić w dyskusje z trolami,którzy nie mają pojęcia o temacie analizowanym na forum.Część z nas nie jest nawet wierząca i praktykująca,dlatego takie opinie należy ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Seba daj już spokój . Proszę uszanuj to że chcemy tu spokojnie porozmawiać o swoich sprawach . wybacz ale to trochę nie ładnie wtrącać się w cudze rozmowy,które Ciebie nie dotyczą. Mamy nadzieję że zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb4568
Przy metodzie invitro tworzy się wiele zarodków a zarodki które są niewykorzystane są zabijane. I to według was nie jest grzechem ? Z tego co wiem zarodek ma duszę od pierwszej chwili poczęcia więc po prostu niewykorzystane zarodki to zabite dzieci. Jeśli chodzi o przetaczanie krwi to chyba pomyliło Ci się ze świadkami Jehowy. Nie interesuje mnie to jakie interesy ma kościół tylko co jest grzechem a co nie. W tym wypadku kapłan słusznie powiedział że invitro to grzech. W hospicjum nie mam potrzeby pracować. Jak chcesz to sama popracuj może nie zabijesz nienarodzonych dzieci korzystając z invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
groszek21 Seventwo i jak tam? Czekamy kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbibi
Cześć dziewczyny, Wiem przez co przechodzicie, bo ja sama od kilku lat zmagam się z tym samym problemem, i chyba będę musiała skorzystać z KD, ale dopiero za jakiś rok gdyż, muszę podleczyć inne schorzenie. Dlatego już teraz chciałabym wiedzieć co mnie czeka, koszty, badania oraz czas oczekiwania na dawczynię. Bardzo się cieszę, że istnieje takie forum przynajmniej jest się komu zwierzyć, bo jak widać nie wszyscy mają w sobie na tyle rozumu i empati, że mogą zrozumieć naszą tragedię i cierpienia. Ale jak to się mówi, punkt widzenia zależy od punku siedzenia. Gratuluję wszystkim przyszłym mamom, i ściskam te dziewczyny, którym się jeszcze nie udało, nie traćcie wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Seb zostaw nas proszę i nie pouczaj. Uszanuj to ze nie potrzebujemy takich słów. Myślisz ze in vitro jest zle to tak myśl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbibi
Dziewczyny Ten pan ma chyba jakiś problem związany z grzechem, bardziej natury psychologicznej jak sądzę, więc proponuję udać się do właściwego lekarza. Dziękujemy za Twój punkt widzenia, my mamy inny. Chyba nie mamy już o czym rozmawiać, więc żegnamy z forum. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: IGNORUJEMY :) Seven... no właśnie, czekam na informację .. z niecierpliwością. Oby to były podwójnie dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Seven -daj znać ,bardzo czekamy na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbibi
Dziewczyny kochane, mam pytanie, prześledziłam większość wypowiedzi na forum i chciałabym się dowiedzieć, bo chyba niedoczytałam, kliniki zwykle oferują ok 7 komórek, z czego zapłodnić się może np. tylko 1 lub wcale. Jaki jest koszt ? Czy to moje ryzyko, że taka sytuacja się może zdarzyć i kolejne podejście kosztuje mnie tyle samo co pierwsze ? Dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Do gośćbibi Tak właśnie jest ,niestety ryzyko i szczęście.Procedura nie musi się udać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbibi
Dziękuję za info, czyli dobrze myślałam niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Zawsze możesz próbować negocjować z kliniką przy kolejnym podejściu-ale nie muszą się zgodzić na ustępstwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbibi
To nie są małe pieniądze, myślałam o Gamecie w Łodzi, bo ma dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×