Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość bizuuu
do gość pytający o cenę. Procedura in vitro z kd kosztuje średnio 18-19.000 zł w zależności od kliniki, w cenę wchodzi stymulacja dawczyni, 1 transfer, wizyty i leki. Za tę cenę dostaje się średnio 6-8 komórek z czego zwykle jest ok. 4-5 zarodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 20:28 mogłabyś napisać jak można obliczyć poziom bety, który dobrze rokuje, w 18tym dniu po transferze i w kolejnych dniach też. Czy jest dostępny jakiś kalkulator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c.d. chodzi mi o 5-cio dniową blastocystę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raporty z klinik nieplodności, przynajmniej te które znam, określają rokowania tylko dla dnia 14 i 16 od zapłodnienia. 18 dni po transferze blastocysty (czyli 23 dpz), to już dosyć duża ciąża i wysokości beta hcg u poszczególnych kobiet beda sie coraz bardzej róznić. Dobry kalkulator jest na: http://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html On pokazuje jak nasz wynik plasuje się na tle średnich wyników (tyle ze to srednie dla ciaz naturalnych, ale daja jakiś obraz). Ale za parę dni najlepszym prognostykiem dalszego przebiegu ciąży będzie obraz usg. W 6tc (28 dni po zapłodnieniu) bardzo dobrze rokuje zobaczenie zarodka z akcją serca powyżej 100 uderzeń na minutę. Serduszko zresztą czesto widać z 2-3 dni wczesniej, ale na poczatku ma prawo trochę wolniej bić, a można się niepotrzebnie zestresować. Trzeba tylko iść do dobrego fachowca, z profesjonalnym sprzetem do usg. Jesli te warunki sa spełnione, to już prawie można odetchnąć z ulgą. Tu znajdziesz więcej szczegółów: https://parenting.pl/portal/6-tydzien-ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki bardzo, obecnie jestem 14 dni po crio i robiłam tylko test paskowy - mocne dwie kreski. Myślałam zrobić w poniedziałek betę na własną ręke, chociaż nie wiem czy się uda. Na USG mam wyznaczony termin 02.11. Nie mieszkam w PL. Będę po prostu czekać do USG:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizuu masz rację, wrzucę na spokój. Ale jak wiesz jak trudno z emocjami na wstępnym etapie ciąży. P.Gość proszę się nie tłumaczyć, tu wiele dziewczyn radzi ale bez uwag typu- podobno jesteś lekarzem i winnaś to wiedzieć. No cóż z egzaminu z ginekologii na studiach dostała 3 i obiecałam egzaminującemu, że nigdy nie zaintetesuję się tą ecjalizacją. Proszę już dać mi spokój. Bizuu, koszt tego Atosibam to około 1200 zł. Panie się decydowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka, bałam się że beta jest niższa od mojej pierwszej bety z Antosiem o tym samym czasie. Wówczas beta wynosiła 129. A co do mnie :) Nieźle mnie nastraszyłyście wczoraj. Nocka nieprzespana. 6 rano zrobiłam test. 2 kreski :) co prawda kreska T mogłaby być wyraźniejsza, ale z Antosiem było bardzo podobnie ;) 6:30 wyciągnęłam Męża z łóżka i pojechaliśmy do Szpitala. Trafiłam na super Panią doktor. Zrobiła mi usg dopochwowe. Stwierdziła, że wszystko jest jak najbardziej OK. Beta dobra jej zdaniem jak na 2 dniowy zarodek. Krwawienia nie ma. Wczorajsza sprawa wg niej to jeszcze po zagnieżdżaniu zarodka. Brać duphaston i no spę. No i najlepszy hit na uSG było widać dwa pęcherzyki płodowe :) :) :) jeden taki porządny i drugi mniejszy. Pani Doktor powiedziała, że coprawda wszystko może się jeszcze zdarzyć, ale przygotujmy się psychicznie na BLIŹNIAKI :) Bardzo się cieszę i trochę boję... ale jak wszystko pójdzie dobrze będziemy mieli wesołą Trójeczkę :) Pozdrawiam Was Wszystkie :) Koala trzymam moooocno kciuki !!! Jutro już 9 dpt. Za chwilę testujemy :) Bedzie dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa póki pamiętam ;) proszę powiedzcie mi jak dodawać posty za pomocą telefonu ??? Nie zawsze lognę się na kompa, z tel byłoby łatwiej a odpowiedzi mi nie wysyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Gościa pytającego o cenę. Białystok - całość 3000,00 zł Póki co skuteczność u mnie 100% - jedna ciąża ma 21 miesięcy i obok mnie śpi, a druga... się rozpoczęła !! yuppie !!! i to chyba podwójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosna nikt cię nie atakuje, mam wrażenie że sama podgrzewasz atmosferę. Życzę spokojnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Gość od wyliczeń może coś pani wyjaśniła wiośnie, ale mnie tylko pani nastraszyła. I to pani stresuje tymi procentami. Co nam z tego, kiedy jak beta niską to mamy nadzieję że nadrobji. A pani wali w brzuch. Zresztą chyba Gościuwa dosadnie oceniła pani pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Antka- cuuudnie, tak się cieszę przyznam Ci się , że dzisiaj nie wytrwała i poczłapałam do szpitala zrobić betę, ładnie narosła, ale Ty już masz pewność no USG... Mocno Cię ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
MamaAntka z takim fartem to Ty możesz śmiało w totka zagrać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc matematyk
Do gościa z 21.40 To chyba faktycznie nie ma sensu już robić bety. Pojedynczy wynik niewiele wyjasni, chyba, że byłby skrajnie niski. Ale przy dwóch mocnych krechach raczej taki nie będzie ;-) Lepiej juz poczekac do usg. Dla porównania - u mnie w 13 dniu po tranferze, przy becie 512 druga kreska była ciągle jasniejsza od testowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Dziewczyny cieszę się waszym szczęściem, tak bardzo bym chciała być jedną z Was Szczesciar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala- zamelduj nam się, chcemy wiedzieć jak się masz, jak Twoje samopoczucie. Wytrwasz do12 doby. Idź za nami z betą ładną. MamaAntka- weż też Mg o ile nie bierzesz, bo ciąża mnoga potrzebuje wyjątkowej spokojnośc***ięknie bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny myślę że jak macie sobie coś do powiedzenia to pod swoim nikiem. Atmosfera robi się gęsta, a mam wrażenie że pisze to jedna osoba. Forum jest otwarte więc nikogo nie wyganiajcie a to czy zostaniecie to wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wiosenka :) lecę po Magnez :) również ściskam :) niestety dziś pracowałam - i badanie bety dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekany na Ciebie Koala, Bizuuu też się nie leń. Jesteś następna w kolejności. Idźcie po naszych śladach. Może jutro też poczłapié do szpitala i zmolestuję ginekologa na wykonanie USG. To chyba będzie jakiś mój koleżka i tak przed nim na tron wchodzić. Zobaczę. Ale mama Antka- tak mnie natchnęłaś. Spokojnej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Ja w poniedziałek zrobię bete w 9 dpt. Chyba mi odwala, chodzę i rycze cale dnie to chyba od tych hormonow mi się łeb lasuje.:-PMamaAntka a czy w obu przypadkach dawczyni była ta sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, może zalogują się panie Gość! Bo niby piszą 2 lub 3. A to może ta sama osoba Ale po co tak robicie. Jesteśmy tu anonimowe, ale jak Panie odróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala, ryczeç możesz, nawet męża podrapać w kostkę albo łysinkę, jeśli ma łysinkę. Prawo serii działa! Ma być ładną jutro pogoda to spacer musowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość matematyk
Popatrz na godziny wpisów. Jeśli są dwa w odstępie minuty, to logiczne, że nie mogła tego napisać jedna osoba. A logowanie się akurat niczego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala były 2 różne dawczynie. Klinika je dobierala. Wiosna może być magnez forte? Jutro kupie zwykły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Antka- kup MagneB6, poza Ty suplementuj kwas foliowy. Teraz modne są kwasy dha- wpływają na intelekt dziecka i także bardzo dużo dobrego mówi się o wit d3. O progesteronu wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co kojarzę, żeby było cokolwiek widać na tak wczesnym etapie ciąży, beta powinna wynosić powyżej 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm myślę że moja nie ma jeszcze 1000 ;) a mam zdjęcie z dziś. Są na nim dwa punkciki. Maleńkie pęcherzyki płodowe. Pewnie ze nie widać nic w środku, ale wiem ze są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując te wywody Gość matematyk- onkolog jeden mówił mi kiedyś, że ludzie chorujący na raka w 70% nie są zainteresowani statystykami. Nie cieszy ich to, że mają 50 % szansy np. Wierzą, że w ich przypadku statystyka będzie lepsza. Pytają jest szansa na wyleczenie? Cyfry ich nie interesują. Niezależnie od poziomu wykształcenia tych pavjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×