Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

z tego co nas informowali juz 2 tyg temu, to transfery w Invimedzie są wstrzymane na 2 tyg. I jest to tylko kwestia "papierkowa". więc myślę, że nie trzeba się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMama
Nas też informowali o wstrzymaniu transferów bo kliniki muszą na nowo dostać certyfikaty, podobno nie powinno trwać to dłużej niż 2 tygodnie a może być tak że ruszą już za kilka dni, mam nadzieje że dla nas invimed okaże się szczęśliwym miejscem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam TVN24 i mówią teraz o ustawie...nie chce mi się nawet tego komentować, mam nadzieję, że ten "okres przejściowy" nie potrwa długo i że to wszystko będzie miało ręce i nogi Dordonowa, jak tam nastrój? Czy ktoś tu jeszcze będzie testował wkrótce? I myślę, że założenie tego zamkniętego forum jest jak najbardziej sensowne - tylko jak to mamy zrobić, kto wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją gdzieś czytalam że podnieśli wiek do 42 roku życia kobiety dofinasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje samopoczucie..hmm..do d**y.. parzą mnie jajniki, ale zawsze po krótki czasie po lekach.. nie wiem kiedy zrobić te bad. z jednej str już bym poleciała (dziś 7 doba od ET 3 dniowego)... a tu każą czekać tydzień jeszcze. i mówili aby najlepiej u nich zrobić badanie, a ja akurat planuję w pt wyjechać do środy do rodziców troszkę odpocząć.. sama nie wiem.. może w czwartek zrobię je już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to jeszcze za wcześnie, ja bym już poczekała do tego poniedziałku i zrobiła test najwyżej gdzieś poza kliniką, ewentualnie piątek najwcześniej, bo w czwartek będzie dopiero 10 dpt a czasem zarodeczki wolniej się zagnieżdżają...będzie dobrze! Tylko nie stresuj zarodka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMama
dordonowa będzie dobrze, zobaczysz. Zajmij się czymś, nie stresuj się a za kilka dni zobaczysz ładną betę. Ja bym pewnie tygodnia jeszcze nie wytrzymała na Twoim miejscu i pod koniec tygodnia leciała sprawdzić ale postaraj się wytrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam po weekendzie :) Bizuu mój lekarz to prof. Jacek Szarmatowicz. Mnie się udało u niego zajść w dwie ciąże, natomiast nie uważam Go za jakiegoś cudotwórcę. Myślę, że miałam sporo szczęścia :) muszę też napisać, że nie mam żadnych innych kłopotów zdrowotnych poza bardzo niskim AMH, mąż też bez problemów. Tak więc, jeśli się zdecydujesz na Białystok, to życzę z całego serducha powodzenia :) :) :) ale nie namawiam Bóg broń ;) i podkreślam, że profesor nie jest wylewny, a raczej szorstki w obyciu :) Moja wizyta serduszkowa w piątek 06.11 o 17:00 :) i nie mogę się już doczekać !!!! Brzuch czasem pobolewa, ale bez większych złych dolegliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńkaaaa
Cześć dziewczyny, podczytuję już Was od jakiegoś czasu. Po pierwszym nieudanym transferze tylko bolał mnie brzuch. Teraz jestem po drugim transferze, dwóch zarodków w 3 dobie. 5dpt dostałam lekkiego plamienia jakby w śluzie były nitki krwi, 6dpt to samo. 7dpt i 8dpt delikatne jasno brązowe plamienie. Zwiększyłam dawkę duphastonu. Czy to mozliwe, że to początek @. Czy komuś zdarzyły się takie cyrki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już encortonu nie mam, tzn została mi jedna tabletka, ale to się chyba na wiele nie przyda :/ co do plamienia zabarwionego krwią - ja tak nie miałam, miałam tylko beżowe lub lekko brązowe plamienie i to było nic groźnego, ale takie bym na pewno skonsultowała z lekarzem MamaAntka - dawaj znać co tam z lekarzem wypatrzycie! życzę podwójnego bicia! :) Gabi77 - dopiero teraz przeczytałam o 6 zarodkach - wow! co Ty zrobisz tą całą ferajną?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baleboste a w którym tc przestała brać encorton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaAntka... jakie masz AMH? I Jakie leczenie miałaś, że udało się zajść w ciąże? Ja mam AMH 0,97 i od prawie roku staramy się o dziecko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj :) czyli pod koniec 8 tygodnia, albo 9...nie wiem jak to się liczy! w każdym razie w 8t6d :) własnie Dziewczyny, wszystkie chyba mamy tu niskie amh, jakie macie? ja mam 0,3 zastanawiałyście się skąd macie niskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to witajcie, jestem tutaj nowa :-) W sumie nigdy wcześniej nie miałam badanego AMH wiec nie wiem jakie miałam rok temu czy wcześniej, dopiero przed badaniem drożności jajowodów badałam. U mnie 2 razy jakies torbiele na jajnikach miałam i mięśniaki mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Hej Dziewczyny Moje AMH jest juz chyba nie oznaczalne ... Odnosnie encortonu czy mialyscie jeszcze inne sterydy zapisane? ja mam jakis inny (zapomnialam nazwe) I mam zaczac duzo wczesniej niz przed samym transferem Jak dlugo sie to to bierze: od kiedy do kiedy.... widze , ze szczesliwa Baleboste :) juz zakonczyla - a od kiedy zaczelas? Och jak fajnie byloby juz byc na Twoim etapie! Naczytalam sie o sterydach I jestem przestraszona mocno. Nie tylko odn skutkow ubocznych ale czy to moze zaszkodzic malenstwom :( Wiem, ze te informacje o leku sa na ogol tak napisane, ze potem strach zarzyc jakiekolwiek lek.... X Taida jak u Ciebie - to chyba juz bardzo niedlugo :) Coreczka pewnie podekscytowana X Jagoda? - co jakis czas musisz nam cos tu napisac co u Ciebie hihi X Roma jak sie trzymasz - to juz za chwile. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Smutasek :) moje AMH było <0,7. Niestety jedyną szansą była komórka dawczyni. I się udało. Pozdrawiam i życzę powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Smutasku :) Zuziu,ja własnie już sama nie pamiętam odkąd brałam encorton, ale wydaje mi się, że na tydzień przed transferem zaczęłam go brać. Najpierw brałam 10mg, potem 5, potem 2,5 no i tak zeszłam do 0. Ja też się bardzo obawiałam encortonu, ale mój znajomy lekarz uspokoił mnie, że on wcale nie szkodzi dziecku. Ja profilaktycznie sama sobie przepisałam kwas foliowy w większej dawce, tzn. 5mg, bo przeczytałam gdzieś, że działa jakby osłonowo przy braniu encortonu....chyba diabeł nie taki straszny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przy wcześniejszej próbie brałam Metypred już miesiąc przed ET i Estrofem. Teraz nie biorę go, a biorę Encorton, Duphaton, Estrofem i Clexane.. i w sumie nie za długo mnie przygotowywano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co u Jagody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMama
Dziewczyny Invimed już dostał zielone światło od ministerstwa i wznawia procedury, szybko się uporali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żydowska klinika to piorunem dostali pozwolenie..... ciekawe jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dordonova - ja mam na zbyciu 2 op. encortonu - jak jesteś zainteresowana jeszcze to napisz ;) jestem z trójmiasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiMama to super wieści! Oby wszędzie tak było :) Komentarza poniżej udam, że nie czytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baleboste, nie ma co się oburzać. Właścicielami tej kliniki są Żydzi. Wystarczy spojrzeć kto tam jest w zarządzie. A to nie jest bez znaczenia w tym kraju. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może po prostu są dobrze zorganizowani? :) najważniejsze, że ruszyli i pacjenci mogą być spokojni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś objawy ciąży masz czy nadal raczej cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdli mnie czasem i piersi już bolą nieźle i duużo śpię, ale poza tym jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×