Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość Jagoda13
Marzę... bardzo się stresuję tym Twoim transferem... znów czuję takie ściśnięcie, niepokój... Co będzie jak ja będę podchodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się denerwuję., a 12 już za parę minut. / / Mamy już grupę krwi mojego M. i w sumie jest możliwość, że nasza dawczyni mogłaby mieć grupę A, B i AB jak ja. Tylko, że jak będzie A i B to jest szansa na grupę 0 i wtedy nie wiem, jakbym miała dziecku wytłumaczyć skąd ją ma. Ale będę się martwiła jak już znajdą komórki i wtedy podejmę decyzję. Teraz już zaczynają szukać bo mają wszystkie dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda13
Aniu, a jakie macie z mężem grupy krwi? Bo jeśli jedno z Was ma A a drugie B, to naturalne jest, że dziecko może mieć każdą z grup w tym 0. Tak wynika z tych krzyżówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda13
Już kumam masz AB...teraz doczytałam, to 0 faktycznie wypada. Ale i tak możliwości jest dużo więcej niż w przypadku dwa razy A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marze mysle,ze już jesteś po trzymamy tu za Ciebie lapki:) Napisz później jak się czujesz .Wszystko jest dobrze i będzie dobrze. Dziewczyny ja wyjezdzam ,nigdy na urlop nie zbieram komputera ale będę się za Was modlic tym bardziej,ze odwiedzę kilka pięknych zabytkow architektury sakralnej.Wiec polacze cos dla ciala i dla ducha. Odezwe się za tydzień.Pozdrawiam cieplutko i wyślijcie czasem usmieszka dla Coco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda13
Coco ja cały czas się do Ciebie uśmiecham... jak tylko widzę Coco... w ogóle kojarzy mi się Coco z Chanel a mam w związku z tą marką i tą kobieta najlepsze skojarzenia :) wypoczywaj, ja również czegoś szukam, jeśli macie propozycje to poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam AB, mąż A. Z naszych krwi może być dziecko A, B, AB. Jęśli jednak weźmiemy dawczynię z grupą A i B, by mieć większe szanse to dziecko może mieć grupę 0 i wtedy niestety nie wytłumaczę się skąd ta grupa 0. Ale któraś z Was ma AB i znalazła dawczynie ? Po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda13
To rzeczywiście dylemat... bo na dobrą sprawę wchodzi w grę tylko dawczyni AB, jakoś źle na to spojrzałam. Bo jeśli będzie inna, to może wyjść grupa 0. Na każdym kroku jakieś ale.... Aniu nie wiem, jak jest w Twojej klinice. Pamiętam jak dwa lata temu byłam w Gamecie, oczywiście gotowa z miejsca podejść do KD (wcześniej doweidziałam się, że nigdy nie będę w ciąży) i lekarz mi powiedział - proszę podać grupę krwi i być może za chwilę będą dla Pani komórki... Ale oczywiście odradził początkowo i zachęcił jeszcze do starań naturalnych. W każdym razie wiem, ze w Gamecie ten bank dawczyń jest całkiem spory, ale średno czeka się ok. 3 miesięcy w innych. Aniu, AB + to rzadka grupa... ale nie jest powiedziane, że się takiej nie znajdzie, myślę, ze już dawno to w klinikach pzrewidzieli i mają kontakt z takimi kobietami. Ile Ci wstępnie kazali czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówili, że zawsze chcą zmieścić się w 3 miesiącach. Ja miałam robioną grupę krwi w szpitalu jak teraz miałam operację i wyszła AB, ale od zawsze mama mi mówiła, że mam A. Teraz się tego wypiera i mam jakieś dziwne przeczucie, że powinnam jeszcze raz oznaczyć grupę krwi bo to jest teraz bardzo ważne. Dlatego też zaraz idę do kliniki. Muszę mieć pewność na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak masz dobrze z tego co wiem w Invikcie nie powinnaś mieć raczej problemów z dawczynią. Ja i mąż mamy taką samą grupę krwi i jesteśmy ograniczeni tylko do tej jednej grupy - na którą dodatkowo jest spory popyt - więc liczę na Gametę. Wstępne info było, że mają takie osoby, ale czas leci i może ubiegnie mnie jakaś inna Pani...odliczam do 8mego jak mantrę. One Wish wstępnie chcemy z mężem zostać w Łodzi do 10-ego, ale 30-04 będzie decyzja konsylium lekarskiego co z teściem dalej więc nie planuje tego do końca...na pewno będę 8-05.Zostawię w Klinice moje modlitwy za Twój poniedziałek. Ja też marzę...wszystkiego naj...niech Twoje Kropeczki zostaną z Tobą na najbliższe 9 m-cy Pozdrawiam wszystkie dzielne kobiety;););)Jakby ten świat wyglądał bez takich walecznych babek jak My.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda13
Aniu, postaraj się oznaczyć raz jeszcze, ale skandal by był, gdyby szpital się pomylił. Ile czasu minęło odkąd wpisali Cię na listę oczekujących w gynocentrum? Rozumiem, że zależy Ci na czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda13
One, kiedy będziesz na najbliższej wizycie, bo będę miała pytanie. Zgubiłam numer do mojego MR i nie mogę zadzwonić a potrzebuję informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - zależy na czasie ale jak będzie trzeba to poczekam. Jutro idę rano na oznaczenie grupy krwi i tak Zgubiłam karteczkę ze szpitala to się przyda. / Agusia jeśli mam AB to tez tylko muszą szukać AB bo inaczej wyjdzie grupa zero która z mojej krwi nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że zaczynają szukać od dzisiaj bo dzisiaj otrzymali grupę krwi mojego męża. A tak to tydzień temu podawałam swoje cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Trzymam kciuki za szybką odpowiedź z kliniki :) niebawem będę na tym samym etapie... Ciekawe co tam u Marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marzę odezwij się :) Jak już troszkę ochłoniesz, ale daj znać bo wszystkie tu myślimy i trzymamy kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Nadal tu jestem, tylko czytam. Chyba sobie przerwę jakąś robię od analizowania leków, zarodków, endometriów i dni cyku. Boję się. Boję się że już nigdy. Teraz jeszcze mniej zależy ode mnie. Czekam na dawczynię. Czas leci. Rozumiecie dlaczego nie piszę. Nie chcę tu gorzkich żali urządzać. A zresztą gdzie - jeżeli nie tu. Kto jeśli nie Wy mnie wesprze. Ściskam mocno. 72.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
72-myślałam o Tobie ostatnio...czekanie jest najgorsze, wiem. Czekałam krótko, ale jak sobie myślę, ze mam 34 lata to zła jestem, że tak późno się za TO wszystko wzięłam. Minęło 6 lat odkąd usłyszałam diagnozę a dopiero teraz działam. Zaluję, ze tak późno ale widocznie tak musiało być. Miej to na uwadze przy oczekiwaniu na dawcznię. Jeśli czekanie się przeciąga pomyśl nad zmianą kliniki bo szkoda czasu... Ściskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja teżmarzę
Witam Was wszystkie kochane Starczki. Dzięuję za każde dobre słowa, dobre myśli i fluidy, były bardzo potrzebne. Moje 2, trzydniowe, ośmiokomórkowe (jeśli w tym szoku dobrze zapamiętałam) maleństwa są już ze mną i modlę się żeby zostały. Wczoraj byłam bardzo zdenerwowana, nie mogłam się wyluzować no i były jakieś niewielkie problemy (bolało) więc po transferze, jak juz dotarłam do domu wyszłam na taras na leżaczek poczytać i zeszło z mnie całe napięcie to z tego wszytkiego usnęłam. Obudził mnie dopiero mąż po powrocie z pracy. Dziś już jest OK, wróciłam na właściwe tory i czekam czyli najgorszy czas do testu. Buziaki i trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marzę - cieszę się, że się odezwałaś. Domyślam się, że były nerwy, teraz już spokojnie czekaj na badanie. Myśl pozytywnie. Teraz parę dni wolnego :) Trzymam mocno kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seven Two wiem dokładnie co czujesz ja między innymi też niewiele się udzielam, bo co tu mądrego napisać jak się czeka.Ty czekasz na dawczynię, ja na wizytę, a zapewne po niej tez od razu będę czekać na dawczynię , bo zakwalifikowana już jestem w innej klinice i wszystkie badania mam - innej drogi niż KD nie ma.Czekam też na dalsze wieści od lekarzy w sprawie leczenia teścia z nowotworem i na męża cały tydzień (przyjeżdża tylko an weekendy chwilowo). Oszaleć idzie . Zawsze byłam raptusem, ba... jestem nim na co dzień do dziś i czasem sobie myślę, że to taki psikus od Boga ta zła płodność - uczy mnie w ten sposób cierpliwości i pokory cwaniaczek;) - Tu ja nie mam prawie na nic wpływu sama - nic nie mogę przyspieszyć wszystko muszę przeżyć od a do z bez skrótów. Mam jednak nadzieję, że już niedługo będę czekać na bicie serduszka i to pewnie będzie drugie najdłuższe czekanie w moim życiu - jedno już mam za sobą. Poprzednia ciąża - cud dla medycyny - była zagrożona, a patrząc z pryzmatu czasu przebiegła zupełnie zwyczajnie prawie do końca.Tylko My baliśmy się o każdy dzień, co 2 tyg. usg, codzienne ktg...ale warto było. Na końcu tej drogi była nagroda na tyle piękna i wspaniała, że się o tej całej drodze już nie pamięta. Dopiero teraz to do mnie wszystko wraca i zastanawiam się jak sobie z tym poradzę - jestem starsza mam już kim się opiekować i nie mogę nic zaniedbać...Trochę się boję, mam też chwile zwątpienia, ale wtedy zawsze pomaga to forum. Kto wie co by było, gdyby Was nie było tutaj. Wiem, że nie jestem sama, ba czuję się tutaj nawet wielką szczęściarą...bo przecież mam już swoje szczęście -wspaniałą mądrą córeczkę.W pierwszej kolejności dla Niej walczę, żeby w życiu miała kogoś bliskiego jak Rodziców już nie będzie. Ja teżmarzę poszukaj tego co Ci daje poczucie wewnętrznego spokoju,a to czekanie powinno szybko minąć, będziemy tu odliczać z Tobą każdą godzinkę - tego możesz być pewna;) Groszek, One, Avocado i Kola będą Cię gonić już niedługo rozpoczną swoją drogę. Powodzenia dziewczynki. A ja chyba zacznę liczyć barany, bo zwariuję - dziś dowiem się co dalej z tatą...Jakoś dużo zbiegło się w czasie i psycha mi pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzę - teraz tylko spokój, odpoczynek, relaksik i nade wszystko proszę Cię byś nie doszukiwała się w sobie objawów bo można od tego zgłupieć a bywają one mylące. Jesteśmy tu wszystkie z Tobą i mamy te same wielkie nadzieje :) dbaj o siebie bardzo :):) / Agusia_13 - codziennie o Tobie myślę. Mam nadzieję, że za Twoje wielkie i dobre serce spotka Cię największa nagroda. Życzę Ci dobrych wieści i by Twój teść wyzdrowiał. Mam nadzieję, że doceni Twoja troskę i to jakim jesteś człowiekiem. Wszystkiego dobrego. Niestety, nie będę mieć możliwości by się z Tobą spotkać. Wybywam na 3dniowe szkolenie. Mam jednak nadzieję, że spotkamy się przy mojej wizycie w 3mieście w sierpniu, ale wcześniej jak będziesz w Łodzi następnym razem. Wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda13
Dziewczyny witam ciepło. Przed chwilą przeczytałam dobrą wiadomość od forumowej koleżanki z innego forum, od którego zaczynałam. Jest w ciąży. Także mam nadzieję, że to będzie dobry początek tych majowych starań. Marzenie - dwójeczka... świetnie, życzę Ci, żebyś za tych kilka tygodni usłyszała dwa bijące serduszka. To będzie dla Ciebie najlepszy prezent na Dzień Mamy. 72 - również o Tobie myślałam, bo jakoś dawno się nie pokazywałaś. Też czasem zastanawiam się, co pisać, ale podtrzymując kontakt coś tam piszę, chociaż staraniowo stoję w miejscu. Za to staram się realizować na innych płaszczyznach... póki mam czas i możliwości. A jak masz ochotę się żalić, to się żal. Po to jesteśmy i każda z nas ma takie chwile. Ja ostatnio również tak miałam, że strasznie się niecierpliwiłam, bo ogólnie jestem niecierpliwa. Mój M mnie stopuje w takich chwilach, tłumaczy i za moment jest już dużo lepiej. Dlatego staram się nie podgrzewać atmosfery. Agusia - jesteś raptusem... patrz wyżej. Skąd ja to znam. Co do jednego się zgadzamy.... czekanie jest najgorsze Pozdrawiam słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AvocadoStar
Cześć Dziewczyny! Już odpowiadam. Czytałam cały czas. Która z Was będzie miała transfer w przyszłym tygodniu i w który dzień? :) Ja od piątku biorę ultrogesan i odpowiadając One dodatkowo prolutex. Kilka dni przed transferem biorę fraxiparinę. Dodatkowo te wszystkie leki, o których już pisałam. Jestem bardzo podekscytowana, ale też boję się niepowodzenia... To już byłoby kolejne. Poprzednio miałam tylko jedno "wejście" w procedurę bo rozmroził się jeden słabiutki mrozaczek... :( Staram się myśleć pozytywnie jednak. Gdzieś przeczytałam, że czerwone winko jest na endo lecz w pierwszej fazie cyklu. Różne informacje czytałam natomiast na temat grubości endo niezbędnego do transferu i nie wiem w sumie jak to powinno być - może wiecie? Na pewno endo musi być trójwarstwowe, cokolwiek to znaczy :) Pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AvocadoStar
Kibicuję Wam Wszystkim chociaż może nie wymieniam Was Wszystkich z imienia.. Kiedyś musi nam się udać! Ściskam Czy któraś z Was dostawała fraxiparinę i prolutex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu mam dawczynie tyle ze ma zielone oczy a ja nowinę a mąż szaro niebieskie co robić? Jeju ale mi serce bije. Byłam na spacerze z psem i się modliła o znak czy będę mama. Czy to ten znak? Pytam się Was bo jesteście mi bliskie. Niech się ktoś odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13 Anik to bardzo dobra nowina :) kolorem oczu się nie przejmuj, chociaż brązowy to piękny kolor :) ale niekoniecznie dziecko musiałoby brązowe mieć, także to jest tylko szczegół. Ale to musi być niesamowite uczucie. Ciekawe... Avocado jesteś coraz bliżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowaliśmy się. W piątek dowiem się o której będzie wizyta w sobotę. Z jednej strony ciesze się. Z drugiej mam żal ze tak to wygląda. Nie myślcie o mnie źle ale ciągle targaja mną różne uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×