Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość Aaron Goldbaum
ja uważam że sex jest przereklamowany ale może mam niskie libido ale skoro mam niskie to zdaję sobie sprawę, że ktoś może mieć wysokie. Po prostu trzeba wyrozumiałości dla cudzej odmienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
napisaałm już trzy, a teraz szukam tematu do czwartej :( szukam jakiejś ciekawej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Skoro piszesz ksiazki i brakuje ci wlasnych pomyslow, a czerpiesz je z kafe to wspolczuje troche smutas.gif i tych ksiazek i pomyslow :D no i juz sie zaczyna :-O widzisz ograniczony babonie, nie czytalas jej ksiazek i juz p********z nudziaro ze zwiedla doopa. Ja chetnie poczytam Aaron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaron zaluz bloga, bo widzisz masz problemy ze zrozumieniem tekstu, a ten topik jest o czyms zupelnie innym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
wypierd, sorki psychopierd, mysle ze zaden chłop cie kijem dawno nie tchnal, stad ta frustracja i wyzywka na forum buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
w wielu miejscach jestem, choćby po to, żeby mózg zresetować po jakiejsc scenie czy sekwencji, ale tutaj najlepiej się bawię Pomysł może przyjść nagle, nie wiadomo skąd, nie musi być oczywiście żywcem wzięty z neta ale czasem dobrze poczytać o cudzych uczuciach, to kopalnia wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
Mam dwa blogi, dobrze mi idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no i juz sie zaczyna pechowiec.gif widzisz ograniczony babonie, nie czytalas jej ksiazek i juz p********z nudziaro ze zwiedla doopa. Ja chetnie poczytam Aarona" A czytaj czytaj Trolinko w koncu cos trzeba, a ty nic innego nie zrozumiesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
[zgłoś do usunięcia] zwiedła ruta wypierd, sorki psychopierd, mysle ze zaden chłop cie kijem dawno nie tchnal, stad ta frustracja i wyzywka na forum buhaha :D tak Asterko masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
wypierd czyta ino pierdy...weza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
moja pisanina jest na ogół zrozumiała. ;) Marquezem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Aaron daj linki na blogi. Zwiedla doopo dzis rano maz mi palca w pupcie wsadzil i czekam na powtorke a ty sobie dalej pisz sama do siebie. Himalajo nad Wieza buhahaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
o nieee za dużo tutaj naświntuszyłam spadam do zajęć , potem zajrzę jak ta gigant pyskówka się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopierdzie zasmrodziles cale Forum :( A teraz juz otwarte okno nie wystarczy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
tak wypierd kopernik tez była kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
ja się czasem wstydzę, ze tutaj wchodzę... :( ukrywam się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
a o co chodzi z tą Himalają ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Re: Gdzie 40 może poznać wolnego faceta.... Autor: asterka10 04.07.13, 10:36 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Ame, dlaczego nie randki....Dlatego, że 99% facetów tam kłamie.I ma zony w pakiecie, albo multum kochanek po drodze.A jak myslisz , dlaczego mam takie nastawienie - 6 lat na randkach pozbawiło mnie złudzeń nie tylko o randach, ale o mężczyznach. Co do reszty znajomości zawartych , gdzieś w plenerze, na kursie - owszem mam znajomych głównie kobiety.Ostatnio nawet faceta fajnego poznałam, nie dość , że żonaty to 8 lat młodszy.Nie mam problemów z zawarciem znajomości.Tylko pozostają one TYLKO ZNAJOMOSCIAMI.Jestem fajną kumpelą, ale nie staję się niczym więcej. :-O no to c*****o :D 6 kat na rndkach i wszyscy oszusci :D nosz k***a :D : :D :D kto w to uwierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaron nie truj wiatraka, zachowujesz sie jak Heniu po flaszce spruty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
tp tylko wypierd wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
6 lat na randkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
Jestem po lekach na serce, powodują senność. Nawet nie mogę się alkoholizować bo wątroba nie wyrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
Ale to trzeba być pogietym typem, żeby takie brednie wypisywać, wypierd wypierd móżg tou ciebie jak i u meduzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty psychopierdzie zachowujesz sie jak niespelniony Literat w podrozy przez galaktyke :( Analizujesz kazdy post, ktory ci wpadnie w twe niewybredne oczy :o A te sa dosc malo wybredne, jak i cala otoczka wokol ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
chyba wredne, albo wraże oczy buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Brzuch to pikuś, ale brak zębów, łysiny, okropny sposób ubierania i duchowe zwapnienie to norma.Intelektualnie, osobowościowo, energią do życia góruję nad nimi jak Himalaje nad Wieżycą.Wielu jest bardzo podobnych do Ciebie - są szowinistyczni, wybredni, a do ofiarowania nie mają nic.Podkreślam TY JESTEŚ SAMOTNY NA WŁASNE ŻYCZENIE.Ja dlatego, ze większośc wolnych facetów ma Twoje podejście do życia -chcieli by młodą, śliczną najlepiej dziewicę by żaden samiec alfa jej nie bzykał. :D Asterka z****** kolesia bo ona to Himalaja nad Wiezyca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
Wypierd wiesz ze kopernik też byla 40 co ma pecha buhahaha i astreką zarazem uheeehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
Wow, sama poezja, Jaka malownicza metafora. Może gramatycznym podrasowaniu było by co z niej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
Hehe a mówicie, że nie mogę czerpać pomysłów z tego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×