Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość Indiańskielato vel Czterdziech
Dzisiaj poczytałam sobie topik o Justynie Kowalczyk.O , nie o jej sukcesach, ani klasie , ale o jej wyglądzie.Że taka mało kobieca, sucha, niezgrabna, podobna do faceta.Noweżkom też się oberwało.Banda dorosłych chłopów zamiast być pełnym podziwu dla wysiłku, poświęcenia, sukcesów widzi tylko to jak ona wygląda.Kobieta ze złamaną nogą wygrywa złoty medal - a dla nich jest najważniejsze, że nie jest śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womaxxx
Jakby była śliczna to też by nie wszystkim się podobała. ZAuważ co się dzieje na portalach jak pokazują jakąs aktorkę czy inną celebrytkę. Na ogól ładne kobiety, a sa krytykowane ze wszystkich stron. Zawsze się coś wynajdzie, jak wszystko jest w miarę OK to nastepuje przytyk do jej złego prowadzenia. ZApewne przed komputerem siedza same skończone pieknosci obojga płci o szlachetnym charakterze i bez żadnych najdrobniejszych przewinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
sie tam przejmujecie co pisza internauci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna co ma swoje zdanie
Wiesz co Indianskie Lato alias czterdziecha/gosc/asterka/pazurki/zwiedla ruta itp. sama zapracowalas na swoja opinie. Ludzie przestali ciebie brac na powaznie, bo zachowujesz sie jak zagubiona nastolatka w cyber przestrzeni, a nie kobieta po 40sce, ktora szuka porady czy ciekawej dyskusji. Zadna kobieta w twoim wieku nie ma czasu by spedzac na kafe pol doby, zakladac 100 watkow o podobnej tematyce i dochodzic kto jest trolem, a kto nim nie jest. I jeszcze budujesz swoja opinie o facetach sugerujac sie kto, co i jak napisal o Kowalczyk na kolejnym Forum. Nie jestem od tego by ciebie tutaj osadzac, ale nie dziwie sie ze zaden facet sie toba nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
Womaxx , chodziło mi o to czym kobieta dla facetów jest - wyglądem, ciałem, urodą.W tym kontekście pisałam.Wygląda przeciętnie, jest szczupłą i zgrabna - WYBITNA, odważna, twarda, silna psychicznie.Ale dla nich NIE DOŚĆ ŁADNA JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
TROLLU , WRÓCIŁEŚ MÓJ UKOCHANY.w NOWEJ KEACJI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmikaZZ
Usiadłam do komputera w końcu zeby ci 40cho wysłać dietę .... I zrezygnowalam tak po prostu. Dlaczego? Jak mogłas tak zjechać 40 bez pecha i jej topik tylko dlatego ze kobiety rozmawiają o życiu codziennym, a to jest poniżej poziomu jakiegokolwiek? Chciałam ci pomoc bo mi było cię żal ale wiesz co ... Karma to świnia i wszystko kopnie cię jeszcze nie raz w tyłek. Te wszystkie obelgi, wywyższanie sie, krytykowanie wszystkich innych a zero refleksji na własny temat. Twoja dieta w egzemplarzach 6 została przede mnie rozesłana do potrzebujących dziewczyn i kobiet z vitalii. Nie chce mieć z tobą nic wspólnego i oszczędź nam swoich komentarzy w topiku 40 bez pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Nie wierzę łajzo że wogóle miałaś jakąś dietę palantko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Nie wierzę łajzo że wogóle miałaś jakąś dietę palantko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
Przyznaj się Ammiko , że diety żadnej nie było.Zaglądam na pocztę cały wczorajszy dzień i nic.Chcesz mnie karać, za to , że trzymam się własnych poglądów?Dziwisz się?Nie obraziłam Czterdziechy - jej wątek był po troszę o gotowaniu, sprzątaniu i jak jest miło.Nic nie dające przelewanie z pustego w próżne. Bądz ponad to.Pokaż , że jesteś lepsza ode mnie i masz klasę.OBIECAŁAŚ. Gnoiłyście mni tak ładnie przez tyle stron , a teaz pokazujesz wała, pod byle pretekstem.Zawsze się znajdzie kij jak się CHCE psa uderzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmikaZZ
Żadnej diety nie było. To znowu ja nowe wcielenie Baldachima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmikaZZ
To wyżej to nie ja. Trollowanie mnie nie interesuje a dieta była i jest ... po prostu nie chce pomagać komuś kto wg mnie i tylko mnie na to nie zasługuje !!!!!! Jak pisałam było mi sie żal , chciałam pomoc ... bez sensu zupełnie bo ja juz w nic nie wierze na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmikaZZ
Diety nie buyło, po prostu mam coś z głową i lubię oszukiwać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
"Pani CygańskieLato" nareszccie Panią odnalazłem, tuzin róz ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Palma mi odbija, ciągle podszywam się pod kogoś innego, po prostu roochać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
AmikaZZ sama zes sie przekonala jak wredna jest Asterka vel Czterdziecha :-O:-O:-O:-O:O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
Asterka vel Himalaja nad Wiezycami ale z ciebie wredna rura :-O tutaj zjechalas 40 bez pecha ale wlazlas na jej temat i swoje 5 groszy wtracic musisz. Nikt cie nie lubi franoc :-O sama tu zostalas :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
Znowu mam napad szału, mój psychiatra wali w drzwi, ale ja znowu świruję teraz wydaje mi się, że jestem 40 z pechem i jakąś aterką, ale nie mogę sobie przypomnieć kto to właściwie jest, ratuuuuuuuuuuunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
Mój doktor wywalił drzwi i jest wmieszkaniu, chyba chce mnie wyroochać, bo wali do mnie z wzwiedzionym kootasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
Alesorry, to tylko strzykawa ze środkiem nasennym, każe mi zdejmować spodnie, czyżby jednak chciał mnie roochnąć? O nie, on tylko chce wbić mi igłę w moją wielką spasioną doopę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
Już mi lepiej, juz nikogo nie będę obrazał, nie będę siępodszywał, to już ja wasz zwykły cuchnący Troll Psychopierdek Mamuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
Jeszcze raz chcę Was serdecznie przeprosić za moje wygłupy na tym forum, ale to choroba nie ja, teraz jadę do wariatkowa na kurację, będę już grzeczny, przepraszam najbardziej 4 0bez pecha i Zwiędłą Rutę oraz wszystkich których uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
Sorry ale to srodek nasenny mnie zmula, 40 z pechem chiałem najbardziej przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Amiki ZZ
"po prostu nie chce pomagać komuś kto wg mnie i tylko mnie na to nie zasługuje !!!!!! Jak pisałam było mi sie żal , chciałam pomoc ... bez sensu zupełnie bo ja juz w nic nie wierze na tym forum." lo jezu jakie to glebokie! sie wzruszylam i lze wycieram ukradkiem bo szloch wstrzasa mna z trzewii.. taka jestes dobra i (bez)interesowna ze az mi ciebie jest zal ze piszesz takie glupoty. A ja z kolei brzydze sie ludzmi takimi jak ty, typowe egoistyczne podejscie: cos moge dla kogos zrobic ale ten ktos MUSI mi pokazac, ze na to zasluguje (i ch*j bo taka jezdem i juz!). Zgaduje, ze musisz myslec o sobie jako o kwintesencji dobroci, co? Ile masz lat dziecino? Jeszcze sie nauczysz zycia, wiec ci wybaczam teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 40 co ma pecha
psychiczna 40 trolla trolem pogania a ona wciąż sama.... i p********** do troli do rana.Idź się lecz klempo, upośledzony przy tobie to geniusz,,,, I nie jestem tym trolem schizofreniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Po prostu...... kafetria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] "Czterdziecha co ma pecha Nie mówię o tych gorących towarach, które i po 59 będą kręcić facetów.Myślę o tych przeciętnych.... Mężczyzn dziwi strasznie, że nie zachowujemy się jak dziewczynki, nie flirtujemy i nie jesteśmy takie śliczne. Zapominają, że oni najczęściej tkwią w swych problemach z ex żonami, dziećmi i są zwyczajnie męczący i nudni." Może dlatego, że kobieta w tym wieku jest zwyczajnie nieufna, zbyt wymagająca i w ostatnich czasach owładnięta tą dozą pogardy dla mężczyzn. Nas to po prostu zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×