Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość jeden i pół
Wyszło, że nie dość, że jestem przeźroczysta to jestem życiowym nieudacznikiem.Bo mam pracę w budżetówce, bo nie chcę szukać fuchy, zmieniać pracy, wyprowadzać do większego miasta x Tak, właśnie taki obraz siebie przedstawiasz na tym topicu. Choć coraz bardziej skłaniam się ku myśli, że jesteś po prostu trollem internetowym, nudzącym się w domu, bezrobotnym leniem, który wymyślił sobie sposób na jakieś zajęcie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Kierujący ruchem , a ty udajesz czy nie jesteś w stanie zrozumieć? Nie mam problemu z podróżowaniem.Ale żeby z mojej dziury wyjechać (bo nie mam samochodu) trzeba wstać skoro świt i wrócić do 16.Do najbliższego dużego miasta mam 2 autobusy!, a pociąg jedzie minimum 3,5 godziny.Wizyta u lekarza to cały zmarnowany dzień, urolop którego mi brakuje zawsze i konieczność zatudnienia opiekunki na dodatkowe godziny.Może dla ciebie wydatek rzędu 300 zł to pikuś, dla mnie to ruina domowego budżetu.I chcę ci powiedzieć tak żyjących ludzi jest więcej.To są matki niepełnosprawnych dzieci, osoby tak jak ja opiekujące się bliskimi, osoby zarabiające najnizszą kajową i mieszkające w małych miasteczkach i wsiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam dopisać mam w d***e czy jestem chuda czy gruba czy ładna czy brzydka i czy ktoś ze mną będzie czy nie daj na luz czterdziecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 2014
Za rady dziękuje sie i robi swoje :-D Poza tym czasami wystarczy inny odcień szminki,usmiech,poświęcenie godzinki na tylko swój relax i juz czujemy się ładniejsze i to się przenosi na innych i juz jestesmy w tej grupie atrakcyjnej.Glowa do gory.Zrob małymi kroczkami coś na miarę swoich możliwości i żeby Tobie też było przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierujący ruchami powieze
Powtarzasz się. Chcesz,to się pochoruj.Twój wybór.Tu ci nikt pieniędzy nie da.Może o to ci chodziło.Jeśli tak to nie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozabzdury
czterdziecha odpowiedz mi prosze na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierujący ruchami powieze
Dołączam się do cozabzdury. Odpowiedz na pytania.Innych rad juz nie ma.Co każdy logicznie myślący zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierujący ruchami powieze
Tu brak faceta to mały pikuś widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Kierujący - a na stylistę to będę mieć sprzedając nerkę? Nie wiem jak już tłumaczyć rzecz dla mnie oczywistą, że w tym kraju żyje się od 1 do 1.Cieszę się jak sobie mogę kupić łądnego ciucha na allegro.Czy trochę lepszy kosmetyk.Bo myślę - Młodemu przydałaby się kurtka, albo bluza o której marzy.I mam wyrzuty sumienia. Niestety , nie będę atrakcyjną, dobrze ubraną i zrobioną na tip top kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozabzdury
sluchaj dlaczego mi nie odpowiadasz na moje pytania???Nie uwazasz, ze to chamskie ???Odpowiadasz tylko na te , ktore sa Tobie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha masz podobno wyzsze studia, a dziecko urodzilas kolo 30tki. Czy nigdy wczesniej nie przyszlo ci na mysl, zeby wyniesc sie za praca do wiekszego miasta? Odpowiesz pewnie, ze nie bo jestes przywiazana do swoich tradycji i rodziny blablabla. Twoja mama kiedys nie miala Alzheimera. Wybralas takie zycie i trzeba bylo kiedys przewidziec, ze tak sie to skonczy. Poszlas na latwizne, dlatego sama jestes sobie winna. Pewnie studiowalas tez i mieszkalas w domu rodzinnym. Nie uzalaj sie, bo kazdy jest kowalem wlasnego losu, a ty tak sobie poscielilas. Dlatego nie wspolczuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tobie czterdziecha zależy na atrakcyjności myślisz że tylko z atrakcyjnymi kobietami są mężczyźni?? zależy też jaki masz charakter, mi się wydaje jak tak czytam ciebie nie obrażając że jesteś strasznie sztywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozabzdury
Pytalam sie Ciebie, co czlowiek ma Tobie jeszcze doradzic? Co kobieto? czy my jestesmy jasnowidzami? czy my wiemy jak ty naprawde wygladasz? jakiej rady oczekujesz? +++Odpowiedz++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierujący ruchami powieze
Autorka robi nas w balona .Chce wywołać współczucie.Jak się to nie uda to wywala agresjęi ironizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierujący ruchami powieze
Cozabzdury --- dolaczm się znowu do pytań. Tylko niech autorka nie kręci,ze jakby wiedziała co robić to by nie pytała. I nie, nie jestem cozabzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziestko, myślisz, że my, nie będący Tobą, nie musimy poświęcać całego dnia urlopu (który też jest nam potrzebny albo go nie mamy bo pracujemy na zlecenie) aby udać się do endoktrynologa? U mnie w mieście jest endoktrynolog i są nieustanne kolejki. No i coś nie tak jest chyba z Twoimi wyliczeniami. Bilet, aby przejechać 2x100km + opiekunka na 1 dzień (za którą i tak płacisz tyle samo, jak jesteś w pracy) to 300zł? Może od razu 3 000? Albo 30 000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlatwiej jest narzekac i o wszystkie niepowodzenia obwiniac swoj wiek. A prawda jest, ze na wszystko nalezy sobie samemu zapracowac, nawet na fajnego faceta, czy ladna figure. Nic nikomu nie spadnie z nieba. A ty czterdziecha jestes typowa ciepla klucha, ktora do perfekcji opanowala sztuke uzalania sie nad soba. Na wszystko masz usprawiedliwienie swojego nieudacznictwa, a jak juz brakuje ci argumentow to zaslaniasz sie chora mama, synem i mala miejscowoscia. Gdyby nawet teraz ktos ci podarowal super wyglad, dal c****eniadze i sprawilby, ze bylabys 20 lat mlodsza, to ty i tak bylabys niezadowolona. Taka juz twoja natura :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozabzdury
mysle, ze jestes trolem autorko. Piszesz ciagle jedno i to samo jak robot i nie raczysz odpowiedziec na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s. żeby z mojej dziury, to znaczy z tej, gdzie pracuję (a mieszkam akurat w większym mieście) wyjechać, to trzeba albo poczekać kilka godzin, albo przejść kilka kilometrów do sąsiedniej miejscowości (jezdnią / autostradą), albo złapać autostop.Wyobraź sobie, że ja, od miesięcy, aby w ogóle wrócić do domu, muszę złapać tzw. "okazję" ;-)Do pracy mam niecałe 40km, ale jest okropny dojazd.A Tobie 300km urasta do rangi problemu..._Masz tyle możliwości, żeby dorobić. Zamiast pisać na forum, pisać precle - sama wspomniałaś, że jesteś oczytana, widziałam jakieś Twoje wiersze. To powinno mieścić się w Twoich możliwościach. Pisz artykuły, poradniki.Naucz się grafiki. Pisałaś w moim temacie, że Cię interesuje.Ale zaraz pewnie powiesz, że nie masz zdolności artystycznych i że nie masz czasu._Co zrobiłaś przez ostatnie dni aby poprawić swoje życie?Bo ja od piątku wysłałam kilka CV, wykonałam parę telefonów w sprawie pracy, a przez ostatni tydzień udało mi się dorobić do pensji ponad 400zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierujący ruchami powieze
Jakoś związek z facetem w tej sytuacji?Ciezko by było.A jakby on byl przewlekle chory np i wymagał dwa razy w miesiącu wizyty u specjalisty.A miałby najniższa krajowa .To co by było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Przez 9 lat mieszkałam w większym mieście.5 lat w czasie studiów, cztery po studiach.Mieszkałam w akademiku, we wspólnie wynajmowanych mieszkaniach, a w końcu na stancji.Własnego mieszkania dorobiłabym się przymierając z głodu i pracując od zmierzchu do świtu.Po kolejnej stancji na której miałam zero intymności, szlaban na pranie , za to podnoszone opłaty powiedziałam dość.Wolałam wrócić do rodziców, tym bardziej, że zaczął chorować tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, Tobie 100km wydaje się problemem. Nie 300.Zastanawiam się, co byś zrobiła, gdyby zwolnili Cię z pracy, masz w ogóle jakiś plan B?Chcesz, abyśmy Ci doradzili, jak wyjść z trudnej sytuacji. Ale bez poświęcenia jeszcze więcej czasu, energii, wysiłku, nie da się. A Ty takich rad oczekujesz - jak zupełnie bezwysiłkowo, bez starań z własnej strony dostać, co chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha co ma pecha "Mnie wiele osób próbowało zazucać wiedzę i przeintelektualizowanie.Nie potrafię być z kimś , kto nie rozumie moich żartów, moich odniesień do literatury czy filmu.Kto ma wąskie horyzonty" - - - - - - - -- - -- - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - Ty masz wiedze i jestes przeintelektualizowana? Jakich zartow, jakich odniesien do literatury czy filmu :o Kobieto, od tych twoich gornolotnych zyciowych madrosci az mnie mdli w zoladku :o Przez 60 stron watku ani razu nie napisalas nic ciekawego :( Ani razu nie skomentowalas czegos w inteligentny sposob, I ty uwazasz, ze jestes oczytana, bystra i elokwentna? I ze masz ciekawa osobowosc? Nie potrafisz nawet zrozumiec i ustosunkowac sie do najprostszej ironi czy sarkazmu. Ty wogole nie masz osobowosci, nie jestes ciekawym czlowiekiem i nie masz nic interesujacego do powiedzenia :( Za to jestes zgorzkniala i cyniczna i na kazdym kroku podkreslasz swoja urojona wyzszosc nad wedlug ciebie glupimi, ale atrakcyjnymi kobietami. Widzisz twoj problem polega na tym, ze ty jestes poprostu przezroczyscie przecietna, zarowno pod wzgledem fizycznym jak i intelektualnym. Nie potrafisz zrozumiec tego, ze w niczym nie odrozniasz sie od czarnej masy. Dlatego twoje ego na tym cierpi, bo chcialoby sie miec cos lepszego, a tu niestety szara rzeczywistosc smutas.gif I szarzy mezczyzni. Ubzduralas sobie w tej chorej wyobrazni, ze jestes Kims specjalnym, a wszyscy wokol ciebie sa do niczego. Bo poswiecilas sie opiece nad mama i synem, a zaden facet tego nie docenia :( Bidulko zrozum wreszcie, ze swoj do swojego ciagnie, takie juz prawo natury smutas. A ty jestes przecietniakiem z nizszej polki i tylko takich przyciagasz. Mialas minimum 30 lat na ksztaltowanie swojej osobowosci, intelektu, ciala i psychiki. Nie wykorzystalas tego, a teraz jest za pozno by plakac nad rozlanym mlekiem :( I poszukaj sobie przecietnego faceta, a nie takiego ktory stanie sie odzwierciedleniem twoich idealow - lustrem w ktorym bedziesz mogla ukoic swoje skolatane ego. Szukasz mezczyzny, ktory bedzie rozumial twoj cytuje humor sytuacyjny? Zyjesz w teatrze absurdu? Czy moze stylizujesz sie na drugiego Becketta o ktorym nie masz zielonego pojecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozabzdury
cozabzdury Pytalam sie Ciebie, co czlowiek ma Tobie jeszcze doradzic? Co kobieto? czy my jestesmy jasnowidzami? czy my wiemy jak ty naprawde wygladasz? jakiej rady oczekujesz??????????' +++Odpowiedz++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierujący ruchami powieze
Nie bierz ludzi na litość,bo to manipulacja.Chcesz znowu postawić się w roli ofiary,a wszyscy co zaoponują wyjdą na ergoistów nie czułych ,mających gdzieś rodziców.A to nie prawda. Nie manipuluj i odpowiadają na pytania,skoros sama ten topik zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Pisz poradniki - pewnie dotyczące jak znaleść mężczyznę i go zatrzymać.:-)))))). Albo jak być piękną i pociągającą.A wiem , jak być szczęśliwą po czterdziestce.... Zlituj się - grafiką zajmują się specjaliści, Ja coś tam w gimpie wyrzeżbię od czasu do czasu i wstyd mnie zbiera jak patrzę na profesjonalistów.Żeby coś sprzedać trzeba być DOBRYM, nawet bardzo dobrym, a ja jestem mocno przeciętna.I to wymaga czasu - nie tylko zrobienie czegoś, ale i sprzedanie.W 20 tysięcznej miejscowości raczej tudno, a na allegro to wymaga czasu i dobrze zrobionej strony.Zresztą szalika zrobionego prawo lewo nikt nie kupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierujący ruchami powieze
Też się Wam kafe wiesza? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Ale twoje "pytania" są postawione w formie twierdzącej.Jak na coś takiego odpowiedzieć?Zadaj pytanie to ci odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierujący ruchami powieze
Przepraszam bardzo udajesz ślepego,czy głuchego?Odpowiedz na pytania. Powtarzasz się tym bycie ma nie.To juz było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Wiesza, ale mniej niż 2 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×