Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
Precz idiotko - czy ty siebie czytasz.Tyle złości, podłości jaka bije z twoichtekstów rzadko widać.I to nie twój piewszy wpis tutaj.Pojawiasz się cały czas i ZIEJESZ NIENAWIŚCIĄ.Wiesz może i jestem żałosna, złośliwa, ale przynajmniej nie zakłamana.I nie tak podłą jak ty.PODŁOŚC TO TWOJE DRUGIE IMIĘ.Uwielbiasz ubliżać ludziom.Dręczyć ich psychicznie, kopać i lżyć.to widać w każdym twoim słowie.Dlatego nie wierzę, że jesteś szczęśliwa.Bo szczęśliwy człowiek tak nie postępuje.I wiesz z takim zerem nie chce mi się gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dziecko ma 15 lat. Jeśli rozwija się normalnie, gada raczej z równieśnikami, a nie mamusią. 15-latek powinien już umieć posprzątać i ugotować obiad. Nikt nie chce pracować po 12h żeby mieć odrobinę lepiej. Niektórzy pracują po 12h żeby mieć dużo lepiej. Albo pracują tak czasowo i odkładają, albo inwestują w kursy, albo się przebranżawiają i pracują w domu, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Problem w tym, że Ty chcesz mieć dużo lepiej, nie robiąc nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tak przywiązana do tej pracy w urzędzie jakby była pewna do końca życia że nie chcesz nawet rozważać nic innego. A to nie komunizm, że masz pewność zatrudnienia. Co zrobisz, jak Cię zwolnią? Powiesz na rozmowie kwalifikacyjnej: będę pracować tylko na umowę, niedaleko i za podobną pensję, absolutnie i wyłącznie 8h dziennie, bo mam gdzieś tę pracę, chcę mieć czas na komputer i rodzinę, znaczy się dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu facetka
Mężczyzna potrzebuje pieniędzy, żeby zdobyć kobietę. Kobieta potrzebuje urody, żeby zdobyć mężczyznę. Mężczyzna z wiekiem ma coraz więcej pieniędzy. Kobieta z wiekiem… Okrutne, ale oczywiście w dużej mierze prawdziwe. Na tym bowiem polega dyskryminacja płciowa, że nam, kobietom, za młodu polowanie przychodzi bardzo łatwo - trzepnięcie rzęsami, głębszy dekolt i szeroki uśmiech w większości przypadków wystarczą. Bo młoda dziewczyna jest fenomenem jak tęcza czy zorza polarna. Z jej gładką, świeżą cerą, jędrnymi piersiami, prężnym ciałem i spontanicznością nastolatki. Mężczyźni inaczej - oni muszą się napracować, pokonać nasze opory i własne kompleksy, sprawdzić się wśród rówieśników, nauczyć bycia cierpliwym kochankiem, stawiać kino i lody… Potem role się odwracają, bo im przybywa tego, za czym kobieta tęskni - stateczności, siły, sukcesu, a nam ubywa, tego, czego oni pożądają najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precz z toba idiotka - jezuuuu kobieto jaka ty jestes wulgarna i chamska :-o nie dziwie się ze nie mozesz znalezc faceta na stale, jeśli masz w sobie tyle negatywnych emocji :-o żaden porzadany i stateczny człowiek nie zechce takiej partnerki jak ty... soryy ale taka jest prawda :-o czekasz tylko żeby w ataku furii wylac stek obelg i co? to podnosi twoja samoocenę? Autorka tez nie należy do "kulturalnych" ale ty jesteś z pewnoscia gorsza od niej. sam nick już wiele o tobie mowi ;-) teraz oczywiście przelejesz swoja agresje na mnie, to normalnie, bo ty inaczej nie potrafisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko nie jest gospodynią domową i ma swoje hobby, znajomych - może pomóc ale domu za mnie poprowadzić nie będzie.Moje dziecko potrzebuje matki mimo, ze ma 15 lat - jest w wieku, gdzie trzeba mieć na niego oko i czas dla niego.Mimo wszystko.A co do reszty - jesteś pracoholikiem lubisz mieć?Proszę bardzo - pracuj.Widocznie jesteś bardziej zaradny, kreatywny i aktywny.Ja nie jestem.Choćbym nie wiem co skończyła i jak się starała nowej pracy nie znajdę.Tak jak miliony Polakó w tym wieku.Jak jest tak wspaniale to dlaczego 50% społeczeństwa zarabia mniej niż 2.000?Bo bajki piszesz o możliwościach.I tych super zarobkach.To twój sposób na życie nie mój.Dla mnie ważniejsze jest moje zdrowie, moja rodzina i moje przyjemności,.A nie kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, przecież ta trollica cały czas tu przesiaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu facetka - do Ty chrzanisz? To nieprawda, że większość facetów w każdym wieku leci wyłącznie na młode ładne ciałka a kobiety na kasę. Może Ty od młodości byłaś pazerna na pieniądze, a Twój ojciec i mąż gdy przekroczyłyście z matką 40 zaczęli pluć na Wasz widok...ale mówcie za siebie. Młodym wcale nie przychodzi łatwo znajdowanie facetów za młodu. Spójrz ile młodych jest spasionych, mają cellulit czy też ich twarze to jeden wielki pryszcz. Mogą sobie trzepać rzęsami. A młoda babka co ma poukładane w głowie nie zwiąże się z mężczyzną tylko dlatego że jest bogaty. Musi mieć też poukładane w głowie. I jeszcze piszesz tak, jakby każdy facet z wiekiem się dorabiał i awansował. Sporo z nich ani nie jest bardzo dojrzałych emocjonalnie, ani majątku nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś facetem?Czy młodą kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu facetka
Nie zgadzam się. Moim zdaniem to prawa, mężczyźni wolą młodsze kobiety, a kobiety - starszych mężczyzn. Tak to wymyśliła natura, że kobiety poszukują stabilizacji, a mężczyźni zdobyczy. Można oczywiście powiedzieć, że inne rzeczy też są ważne, ale natury nie jeszcze nikt nie oszukał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu facetka
Nie pomaga też statystyka - na wolnych 10 mężczyzn w wieku 40-49 lat przypada 12 wolnych kobiet i różnica ta rośnie - po sześćdziesiątce na 10 panów ostrzy już zęby 25 pań! Mężczyźni szybciej umierają, szybciej żenią się na nowo po rozwodzie, miewają średnio więcej partnerek seksualnych w życiu. Mężczyznom zmarszczki i szron na skroniach dodają często seksu, a wybierać mogą nie tylko spośród rówieśniczek, ale nawet kobiet o dwie, trzy dekady młodszych. Nasz pociąg do „tatusiów” to nic nowego. Tymczasem kobieta po czterdziestce, za wyjątkiem nielicznych przypadków hollywoodzkich, nie będzie raczej polować na trzydziestolatków - jej opcja to zwykle rówieśnik albo starszy. Wybór więc mocno zawężony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu facetka
Zadbana kobieta po 40-ce może byc atrakcyjna dla mężczyzn również, ale bardziej jako kandydatka do gorącego romansu, a nie jako stała partnerka życiowa. Oczywiście mówię tu o mężczyznach z przedziału wiekowego do granicy mojego wieku. Starsi ode mnie więcej niż dwa lata już mnie nie interesują. A więc coraz bardziej dochodzę do przekonania, że znalezienie tego wymarzonego partnera życiowego z moimi oczekiwaniami jest coraz mniej prawdopodobne. Może również ten niedawno kochany przeze mnie Mężczyzna, którego tak uwielbiałam, nie potrafił byc mi wierny, bo szukał nie tylko nowych wrażeń ale może szukał młodszej. Dookoła obserwuję mnóstwo dowodów na niewiernośc mężczyzn. Widzę co tu się dzieje na emigracji. Ludzie w związkach szukają kontaktów z innymi partnerami. Najchętniej z młodszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest .drodzy państwo jedno z wyjaźnień dlaczego kobiety po 40 są pzeźroczyste.Statystyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie płaczcie na statystykę i wejdźcie w związek lesbijski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak argumentów?Lesbijski związek to rajcuje facetów, a nie heteroseksualne kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu facetka
Mam wrażenie, że cały świat chce mnie przekonac, że dla mnie skończył się okres w życiu, kiedy miałam prawo byc szczęśliwa jako kobieta. Teraz powinnam schowac się i nigdzie nie pokazywac, bo przecież to aż nieprzyzwoite w takim wieku chciec jeszcze się podobac i byc szcześliwą! Niestety zdarza mi podsłuchac jakieś teksty w stylu stara d.., stara p… , babcia… Pracując jako inżynier muszę z racji zawodu przebywac również w środowisku robotników budowlanych i jest to żródło najbardziej wulgarnych zwrotów i słownictwa jakie można gdzieś przypadkiem podsłuchac. A nie jest to trudne podsłuchac takie rozmowy, bo większośc z nich stosuje taki właśnie wulgarny język w rozmowach między sobą. Co ciekawe w rozmowie ze mną starają się byc kulturalni na ile potrafią i nawet zalotni, jakby chcieli okazac zainteresowanie dla mnie jako kobiety. Niestety odnoszę wrażenie, że również mężczyźni wykształceni mają taką rozdwojoną jaźń w stosunku do kobiet. Co innego mówią między sobą a co innego do kobiety. Uświadomienie sobie przez kobietę, że jej wartośc jako kobiety spada z wiekiem jest bardzo przykrym doświadczeniem. Sama czuję się jeszcze pełna energii i entuzjazmu oraz chęci osiągnięcia jeszcze wiele w życiu osobistym i zawodowym, ale deprymujące i podcinające skrzydła jest to, że odbieram pewne sygnały z otoczenia, które mówią mi, że im kobieta młodsza tym jest bardziej atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj ładnych i mlOdych kobiet zazrosnico .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu facetka
Do tego wszystkiego jest jeszcze kwestia priorytetów - on z przyczyn genetycznych będzie szukał zawsze możliwości dobrego wykorzystania własnej spermy, która jest zdrojem niewyczerpalnym. Ona na pewnym etapie życia szuka bardzo sprecyzowanych warunków stabilności, bezpieczeństwa, czułości i zrozumienia. David Buss, słynny biolog ewolucyjny przeprowadził kiedyś badanie 37 kultur na świecie, aby stwierdzić w ilu kobiety preferują mężczyzn starszych od siebie. Wyszło mu, że w… 37. Skutek jest taki, że faktycznie młodzi mężczyźni często muszą rywalizować o kobiety ze starszymi panami, bo nie każda z nas patrzy w ogóle na rówieśników. Morał jest zaś taki, że jeśli usidliłaś sobie starszego mężczyznę po 40-tce, to tym samym zabrałaś okazję starszym siostrom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wręcz schizofreniczne rozdwojenie słyszałąm już dawno u moich męskich"przyjaciół"Jesteś fajna, ale ja chcę lepszą, ładniejszą.ale może jakiś inny fraje ciebie wybierze.Tak to odbierałam.Ta dwoistośc tkwi nawet w najmądzejszych, najbardziej kulturalnych facetach - z jednej intelekt, klasa, rozsądek z drugiej biologia - miłośc do atrakcyjnego , młodego ciała, osobowości d*********okietki i fame fatal.Nawet najfajniejszy facet traci kulturę broniąc swych niemądych wyborów partnerek i wybierając takowe.Oj przykrzy potrafią być tacy panowie - jak ćmy lecą do ognia, ale twierdzą, że to tylko kaloyfer grzeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy im młodszy tym jest bardziej atrakcyjny, to raz. Dwa, że obecnie to się zmienia. Mało która kobieta po 30 chce mieć starszego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oni chcą 30, 20.I uważają, że mają święte prawo takie mieć, bo są tacy zajefajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni chca i maja a ty nie masz nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te rozważania teoretyczne są żałosne . Mam 45 lat a 3 lata temu miałam przez 2 lata 25 letniego kochanka który błagał mnie bym za nIego wyszła . Oczywiście ponieważ jeszcze nie upadłam na głowę nie zgodziłam sie . Teraz od roku jestem sama, mezczyznyna życie nie potrzebuje ale jestem przekonana że nawet mając lat 80 bede miała adoratorow. Bo mam to " cos " . Widzisz autorko, od ciebie aż bije niechęć do życia i przerost analizowania nad działaniem . Jestes po prostu mentalnie stara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
czegos tu nie rozumiem, po co ci facet za wszelka cene? nie wystarczy ci praca, dziecko, chora matka, a pewnie masz wieksza rodzine. Wrzuć na luz i nie szukaj na sile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej nie chodzi o to ze ona kogos chce na sile, tylko o to ze jej nikt nie chce :) :) :) bo jest przezroczysta :) i jesli sie te wasze teorie zagdzaja to nie rozumiem po co te zale ? :-) trzeba sie pogodzic z tym i juz. A Asterke zazdrosc i zawisc zzera bo jest stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość86868686
45 latko nie wierze ze chcialas sypiac z chłopakiem w wieku syna :-( czy on nie miał matki w dziecinstwie ze potrzebowal ciagnac cyca od kobiety starszej o 2-0 lat? :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mam to "coś" . ;-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to NIKT NIE CHCE ???? W OGOLE ???? NIKT ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt a nikt :) wejdz na gazetke wyborcza forum o samotnych Asterka10 to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda mi jej :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×