Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość zwiędła ruta
Gdybym rzucała sie tak na bydle kogo, to nie siedziałabym teraz sama. Jednak wolę samotność niż np życie z niższą od siebie istotą o inteleigencji gumki myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisalam, ze jestem gruba. Gdyby mi ktos cos takiego powiedzial, uznalabym, ze jest chamem i nie zaprzatalabym sobie glowy. Statystycznie wieksze szanse sa na usmiech niz na obelge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Ale ja sobie nim nie zaprzątam, przeież piszę, że jestem sama a nie z jakimś burakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżance się w głowie nie mieści, jacy faceci zostali.I że kulturalnych, normalnych i niepopapranych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, dobrały się dwie pogardliwe kobiety gotowe skreślić faceta za to, że jest 1cm niższy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
wspomniałam tylko, że taki fakt miał miejsce. Poczytaj inne wątki, jakie faceci wykręcaja babkom numery, mam ci zalinkować parę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ten akurat miał 165, ważył, chyba 60 kg, a ja mam 174 cm i ważę 79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu by ci tego nie powiedział.Poczekał, aż mu się znudzisz.I wtedy byś się ciekawych rzeczy dowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście dwie bo k***a k****e łba nie urwie/Ruta twoja koleżanka / przyjacióła świadczy o tobie... podobne przyciąga podobne.Macie odpowiedź dlaczego mieścicie się w 4% odstępstwie od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
alegdybym rzucała ię na wszystko co ma gumke w kalesonach, tobym i jego zaakceptowaa, chcoaż do szablonu niektórych nijak nie przystaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ale dlaczego od razu nas wyzywasz? Czy ja też tak bluzgam? Czy to jest merytoryczna dyskusja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, dobrały się dwie pogardliwe kobiety gotowe skreślić faceta za to, że jest 1cm niższy...XXXXXXXXXXXXXXXXXA gdzie to któraś z nas napisała, że skreślamy faceta.To oni nas skeślają bo jesteśmy dla nich ZA DUŻE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ponadto 4procent to wcale nie tak mało statystycznie, gdyby to był nie ułamek proc.to jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to przysłowie o panienkach podejrzanej konduity to brednie.Nigdy chyba nie widziałeś jak się baby biją o chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-02-21 18:32:05 [zgłoś do usunięcia] Czterdziecha co ma pecha Oho, dobrały się dwie pogardliwe kobiety gotowe skreślić faceta za to, że jest 1cm niższy... XXXXXXXXXXXXXXXXX A gdzie to któraś z nas napisała, że skreślamy faceta.To oni nas skeślają bo jesteśmy dla nich ZA DUŻE. ........... 2014-02-21 18:24:44 [zgłoś do usunięcia] zwiędła ruta Gdybym rzucała sie tak na bydle kogo, to nie siedziałabym teraz sama. Jednak wolę samotność niż np życie z niższą od siebie istotą o inteleigencji gumki myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest ok 100.000 kobiet w podobnym wieku 4 procent to 4 tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O intelekt chodziło.Nie o wzrost .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
"Gościu wiesz co ostatnio usłyszała moja znajoma jak się uśmiechneła do przystojnego faceta - a dlaczego to babsko się tak szczerzy." Dziwne , ze moje kolezanki zawsze opowiadaja jak to im jakis mily Pan drzwi otowrzyl i jako pierwsza przepuscil albo jakis inny sie usmiechnal :) Dziwne prawda :) nie kazdy usmiech bedzie odwzajemniany i jest mnostwo chamow na tym swiecie. ale zdrowa kobieta pomysli tylko, ze cham i napewno zachowania takiego typa nie przyjmie do siebie. Jesli faceci was skreslaja bo jestescie za duze to widocznie bierzecie pierwszego lepszego. Niestety taka prawda. Ja nie daje sie skreslac. Ja skreslam. Mam wymagania i od nich nie odstapie. Jestem wysoka, nosze szpilki a wiec nie bede z facetem ktorym jest nizszy ode mnie a po za tym mam bzika na punkcie wysokich facetow. Po za tym mam jeszcze wiele innych wymagan i to ja wybieram i ja skreslam. Proste. a czy mam 30 lat czy 50-nie interesuje mnie to bo ja faceta na sile nie musze miec. Bedzie to dobrze, nie bedzie to tez dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
a gdyby cię tacy nie chcieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
to trudno :) tego kwiatu to pol swiatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
chodzi o to ze gdyby cie nie chcieli ci ci tobie pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
do tej pory nie mialam tego problemu, ze nie chcial mnie ten ktorego ja chcialam. tylko jak mowie : ja wybieram i ja skreslam. na faceta nizszego niz 185 nie spojrze i nic za to nie moge. Marzy mi sie taki wiking 2 metrowy z Norwegii, najlepiej zeby mial bardzo szerokie plecy, nosil koszule w krate i dzinsy, rabal drzewo, jezdzil na motorze i chodzil na ryby :D takiego szukam. A ze mieszkam w kraju skandynawskim to szanse sa duze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu taki by nawet na mnie nie spojrzał.tym bardziej, że brunetką nie jestem.Mężczyźni mają rozmaite fixacie wyglądowe - najczęściej są to eteryczne blondynki, szczupłe brunetki, śliczne rudowłose.Uśmiechnięte, pogodne, zadbane, szczupłe, dobrze ubrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
Ruta, a wiec trzymaj sie swojego szablonu i swoich piorytetow i tak jak faceci maja prawo wybierac tak samo ty mozesz. A na reszte nie zwracaj uwagi :) Bo jesli Tobie wyglad nie jest wazny tylko tyle zeby nie byl bezzebny i lysy to troche malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz , a my mamy.bo sensowni męzczyźni w Polsce już dawno zajęci są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
alez tłumaczę, że jeśli ja wybiorę takiego co mi się podoba, to on nawet na mnie nie spojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło, matko trzymaj się szablonu.Szalona kobieto, przyjedz do Polski zobacz jaki szablon jest wolny.I jakie ten szablon ma wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ja się własnie trzymam, bo jeśli bym się nie trzymała swego szablonu, to przecież byłabym teraz w ramionach 165 wzrostu krasnoudka, do tego po niepełnej szkole zawodowej, co to chyba żadnej ksiąki nie czytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×