Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kredek

Wszystkiego Dobrego

Polecane posty

Na przekór wszystkim jeszcze tak Niestała, choć tradycyjnie już życzą mi śmierci. :O Czekają tylko by zatańczyć na moim grobie. Chyba wtedy Sylwestra uznają za udanego. :O Co to za ludzie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy ;) wiec na przekor tym wszystkim stol lat Tobie i udanego roku ;) by Ci co Ci dokuczaja stale mieli powod a Tobie niech sprzyja 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie da się słuchać ? Ciekawe. Piję szampana, tani nie był, mówisz szkodzi na słuch ? Ok. To idę. Czas na nowe. Przyjaciołom i nie :P Wszystkiego najpiękniejszego w Nowym 2016 roku :) https://youtu.be/RvlmPQiS_u4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawzajem Kredosław :) 🖐️ A ci o, których wolę nie wspominać, pewnie wymyślą coś nowego, lub udoskonalą ograny schemat. :O Pożyjemy zobaczymy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredku. Radosci, zdrowia, usmiechu ( tak wiem oklepane , ale jak wazne ) i tego pisama, tych myśli, ze czytania Ciebie nigdy nie mam dość . Pozostań sobą, A jeśli miałbyś się zmienić, lub ktoś inny czuły by potrzebę zmienia Ciebie. To proszę na lepsze:) Nie podpisuje się, tak będzie lepiej. Żyć z nie wiedzą, że nie wiesz kto. Niepowtarzalnego 2016 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredek pojawia się i znika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
dzien dobry czytaczkom i czytaczom :) z calego serca dziekuje za piekne zyczenia swiateczne... lu 👄 ciziu👄 moi kochani, dzisiaj pierwszy dzien calkiem nowego roku. stare "ja" obumiera, aby moglo narodzic sie nowe. oby nowe "ja" przynioslo wam wszystkim wspaniale chwile, pelne milosci i calkowitego spelnienia na wszystkich plaszczyznach zycia osobistego. wszystkiego najlepszego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Wszystkiego najlepszego :) Fridko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocia!!! :) samych pięknych dni w tym roku:) jak najwięcej porankow z kawą i nogami do góry;) dni ciepłych i zielonych a nocy zarwanych na własne życzenie:-P ja właśnie tak zaczęłam;) i choć wiem, co ten rok ma w teczkach:-O to czuję że kilka razy poglaszcze mnie po głowie:) chyba lubi włosy żółte i spalone:-P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Free 👄 :) Wszystkiego co najlepsze. :) Niech będzie pięknie i ciekawie. Leniwych poranków, gorących nocy i tylko wartościowych ludzi na Twojej drodze. To ja może zagram ;) https://youtu.be/V5AztWseIdU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała Czytaczko a tobie zycze szczerosci tez i z samą sobą. Mniej zaklamania. I bycia człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Dziękuję Ci gościu. Wszystkiego dobrego i dla Ciebie :) p.s. Odpocznij od forum. Warto, na prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć frida stara prostytutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I by tradycji stało się zdość ;) Stary kredek na służbie Noworocznej jak przystało na mameja roku! Życze Wam wszystkim "Do siego Roku kochani! Niech się wiedzie i powodzi i niech nikomu nie szkodzi;) Bawcie się i Witajcie Nowy Rok i oby był dla Nas łaskawy jak ten co odchodzi albo i lepszy ! Zostje dziś na dyżurze gdyby jeszcze jaks ofiara losy nie miała gdzie iśc ! wiec o 24.00 będę tutaj z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inu twój kapitan
obyś turlał się cały rok pod górkę po śniegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredek
Haha! A więc mamy już 2017! Więc przyjaciel w spak czyli zbutwialy chłopek też czuwał z mameją;) tyle tylko że stary kredek nie ma już tyle siły i zasnął! Życzę więc Wam tego by jakoś było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Czuję się też adresatką życzeń, więc dziękuję, Kredku ;) W związku (albo bez związku ;) ) powiem, że dobrze rozumiem Twoją stopkę ;) To prawda, nie wiadomo, co wtedy (olaboga! ;) ), ale i tak warto. Życzę więc w Nowym Roku spełnienia marzeń i dokończenia marzeń ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że życzenia dla Wszystkich! Więc Tobie również lub przede wszystkim skoro pozdrawialem nawet wylenialego in spa jego ;) haha bo też mu życzę więcej szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było by Nowego Roku bez pożegnania starego a więc jest okazja na suchara odkopanego specjalnie na takie chwile! Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim i oczywiście postaram się być o północy tu z Wami bo gdzie przecież mógłbym iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreduś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęścia i zdrowia Kredku. Po prostu:) Życzy Lidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Wszystkie go naj najlwpszego dla wszystkich w nowym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
najlepszego mialo byc, sorry ale pisalam z komórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×