Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie 45

osobna wigilia i sylweste w zwiazku

Polecane posty

Gość taka sobie 45

Jeśli dwie osoby, po przejściach, są razem w związku małżeńskim i po 5 latach spędzaja osobno wigilie, a w następstwie sylwestra....czy ma sens to dalej ciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie 45 latka
w tym roku mój mąż zbojkotował wigilię.....ja sama pojechałam do swojej rodziny, on zostal w domu, oszukał swoich, że zostawil telefon w pracy...zostal sam w domu....w swieta goscilam jego dzieci....jestesmy zwiazkiem z osobnymi dziecmi z poprzednich malzenstw...wspolnych dzieki bogu nie mamy. Sylwester....mialam wyjechac z siostrą, na jej zaproszenie, ale widząc jego dylematy.....nie pojechałam....on wyjechał....zostawił mnie samą w domu...pojechał na impreze ze znajomymi, na którą ja nie chciał jechać....po 5, wlasciwie niedlugo 6 latach bycia razem, p 2 latach małżeństwa, maż nadal nie pamieta moich imienin i rocznicy ślubu...urodziny tylko dlatego że ten sam jak matki...a prezent...masz 200 i kup sobie coś....nie jestem upierdliwa...ale tensylwester, mnie dobił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do taka sobie 45 latka nie che byc zlosliwa, wyjatkowo:), ale ostrzegam, jestem troche podpital;/ po kija z nim jestes? No chyba ze oproz akcji z sylwkiem jest przykladnym mezem;/, takk jest? boisz sie byc sama? czy o co chodzi? a dlaczego nie pojechalas z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie 45 latka
no wlasnie mam zamiar przestac z nim byc....nie boję sie samotnsci, jestem niezależna, mam własna firmę, a taki numer wykręcił mi kolejny raz....dlatego jak tylko wróci, każę się mu pakować........mam też własny dom....facet ie jest mi potrzebny, szkoda tylko jednego był świetny w łóżku, ciężko będzie go zastapić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, w moim małżeństwie też się zdarzyło spędzać osobno. Urok teściów, albo jakaś większa kłótnia i gotowe. Ale co za problem? Przynajmniej się od siebie nieco odpocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie 45 latka
ale to nie osobny sylwester jest problemem, bo przeciez ja nie chcialam jechac...tylko otoczka tego....nie wrocil w Nowy Rok....w zasadzie wrócił w nocy, przywieźli go w stanie....i odtsawili samochod, on nie raczyl zadzwonic, zlozyc mi zyczeń jak zwykle....o wszystkich pamięta, tylko nie o zonie, nie raczył zadzwonic potem, że nie wraca cały dzień, no chyba jeśli sie jest w związku to jakieś miimum informacji sie należy. Nie pamięta o moich imieninach urodzinach czi innych okazjach....nie sory o urodziach amieta ale tylko dlatego że jego matka ma w ten sam dzien...zreszta jest duzo takich ,,drobazgów" z których uzbieral sie kielich gorzyczy..i sie przepelnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×