Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobre kosmetyki do cery suchej odwodnionej co polecacie

Polecane posty

Gość gość

Możecie polecić dobre/sprawdzone kosmetyki do cery suchej/odwodnionej? Chodzi mi o krem na dzień,na noc, maseczkę do twarzy ,serum itd. Mam 33 lata cerę suchą odwodnioną i cały czas poszukuję dobrych preparatów do pielęgnacji. Co odkryłyście,co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej kokosowy(kosmetyczny)Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze twoje odzywianie jest nieprawidlowe jak masz taka cere, czesto panie na diecie, ktore unikaja wszelkich rodzajow tluszczow maja bardzo wysuszona cere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe ale na diecie nie byłam i nie jestem (jestem szczupła). Lubię surówki,sałaty z dressingiem z oliwą z oliwek,olejem lnianym i innymi olejami ;-) Jem kasze,mięso,ryby, płatki owsiane. Jako nastolatka nie miałam problemów z cerą, z trądzikiem. Zawsze miałam gładziutką buzię. A z wiekiem ;-) a jestem już po 30 tce cera mi się wysuszyła trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cetaphil (md albo restoraderm), Fitomed półtłusty tradycyjny i nawilżający tradycyjny, Biochemia Urody serum odbudowujące i krem z lukrecją, Uriage Hyseac. A maseczka fantastyczna jest ta: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=34000&next=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, jeszcze tonik PHA z Biochemii Urody jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maska ze spiruliną z marizy jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja C**proponuję zabieg nawilżający z aminokwasami i kwasem hialuronowym, a dodatkowo wspomaganie od wewnątrz nutrikosmetykami np.seria my beauty z naturalnym kolagenem morskim i innymi składnikami nawilżającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej arganowy, na noc naprzemiennie z kremem nivea niebieskim zwyklym grubą wartswą. Ewentualnie krem w ciagu dnia kiedy sie da, ale argtan na noc zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co jej ten Nivea natłuszczający i olej arganowy skoro dziewczyna ma cere odwodniną a nie odtłuszczoną??? Zabiegi nawilżającę z kosmetykami zawierającymi aloes, kwas hialuronowy, ceramidy, algi. Najlepiej cała seria 5-6 co tydzień jeden a dodatkowo maseczki nawilżające do 3-4 dni z takimi samymi składnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest super seria kosmetyków nawilżających z firmy Bandi: mleczko, tonik, serum, krem intensywnie nawilżający. Poleciła mi moja kosmetolog. Na mnie działają, czytałam w necie, że wiele osób jest zadowolonych z tych kosmetyków. Z tego co wiem, można też zamówić u niej wysyłkowo w salonie na www.beautypremium.pl, powyżej 2 szt. różnych kosmetyków jest rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do cery odwodnionej polecam kremy o wodnistej konsystencji, np. La Roche Posay Hydraphase Intense Legere. Ale odkryłam całkiem przypadkowo tańszy odpowiednik z Lirene i też zdaje egzamin: Lirene Aqua Cristal. Polceam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z naturalnych kosmetyków na bazie kolagenu, sprawdź na colagen.info co będzie Tobie odpowiadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione to kosmetyki z firmy Thalgo, na www.thalgo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki posta o Thalgo,które ich produkty polecasz ? Co sama wypróbowałaś i byłaś zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×