Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Projektanci

Szczęśliwego Nowego Roku

Polecane posty

Gość Projektanci

Szanowni forumowicze, najserdeczniejsze życzenia, spełnienia marzeń, także tych w zakresie udanych aranżacji Waszych mieszkań, oraz dotrzymania postanowień noworocznych, składają projektanci z firmy DecoRoom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wasza firma zajmuje się także remontami, czy tylko wykańczaniem i projektowaniem nowych mieszkań i domów? PS. Również najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Jak najbardziej zajmujemy się także remontami. Zapraszam na naszą stronę internetową, bądź facebooka , tam uzyskasz szczegółową informację dotycząca bieżącej oferty i promocji (*trwa promocja noworoczna, z cenami pakietów od 600pln/m2). www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytułem uzupełnienia promocja trwa tylko do końca miesiąca! Zapraszamy serdecznie do naszego showroomu w centrum Warszawy! www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie odbieram dopiero za 3-4 tygodnie, może załapię się u Was jeszcze na jakieś rabaty i się przymierzę do współpracy z projektantem bo przeraża mnie ogrom tego wszystkiego co raz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko nr G10 na mazowieckich Targach Mieszkań i Domów 15-16 luty 2014r. w Hali EXPO XXI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Kuźmik
Brałem odPaństwa na targach kontakt, niestety posiałem wizytówkę, czy mogę raz jeszcze poprosić o namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Kuźmik
Dzięki, niedługo odbieram mieszkanie, na pewno się z Wami skontaktuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Tytułem uzupełnienia można z naszych bezpłatnych porad skorzystać, ostatnio na Piaseczyńskich Targach Nieruchomości, Targach dzielnicy Praga, czy dniach otwartych w Aura Parku. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×