Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tymtyrym

przyrządy do ćwiczeń

Polecane posty

Gość tymtyrym

macie doświadczenie z rzeczami typu rowerek stacjonarny, hula hop itp? Napiszcie co wam się podobało, na co warto zwrócić uwagę i najważniejsze: co działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam hula i stepper hula rzezbi talie - dziala. Stepper mam od tyg. Cwicze po 30 -40 min dziennie i juz widze ze skora jest jedrniejsza i cialo bardziej napiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyrym
a ja właśnie czekam na hula hop, jutro raczej przyjdzie, z allegro z takimi kulkami masującymi, czy jak to się nazywa, a Ty jakie masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja mam wlasnie z wypustkami. Takie jest najlepsze. A jakie partie chcesz wyrzezbic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyrym
a no talie, brzuch i też boczków nie chce mieć :( i jeszcze uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to hula jak najbardziej bedzie ok . Na pewno bedzie Cie bolec na poczatku ale dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyrym
a pewnie, że dam :D jak nic nie czuje i nic nie boli podczas ćwiczeń to mi się nie chce ćwiczyć, bo 'nie działa' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyrym
a pewnie, że dam :D jak nic nie czuje i nic nie boli podczas ćwiczeń to mi się nie chce ćwiczyć, bo 'nie działa' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ja tez tak uwazam ze musi bolec bo wtedy dziala.albo ostro meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyrym
a Ty od jakiego czasu tak już kręcisz? i ile czasu dziennie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz dlugo pare miesiecy. Ale z przerwami czasem trace wene :) a z kreceniem to roznie czasem 15 min czasem 30 min zalezy jak mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyrym
a liczysz centymetry które straciłaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja ogolnie mam sama w sobie szczupla talie ale ze 2 cm spadly i tak duzo jak na nie regularne krecenie . A TY ile chcesz "zrzucic" z talii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłka do fitness jest fajna. dużo ćwiczeń na niej można robić (głównie brzuch), ciężko ją zepsuć, a na upartego może służyć jako taboret dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale stepper tez C***olecam tak poza hula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyrym
ciężko powiedzieć, bo jestem dość 'przy sobie', ale oby jak najwięcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyrym
ciężko powiedzieć, bo jestem dość 'przy sobie', ale oby jak najwięcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno CI sie uda ale musisz byc regularna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyrym
a na tej piłce to jak się ćwiczy? ja jej nie ogarniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja hula hop kupiłam sobie około tyg temu. Wydawało mi się że umiem na tym kręcić. W dzieciństwie umiałam. Niestety ale nie potrafie utrzymać go dłużej niż 5 s. Ponieważ było za lekkie musiałam do niego wsypać ryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznerska88
trenuję na zwykłym rowerze crossowym http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-stratos-grafitowo-zolto-szaro-bialy-2014-250-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,273860.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75778746&qrtc_pos=4&skad=quartic, za to w domu mam bieżnię i stepper - wystarczy, by utrzymywać figurkę w dobrym stanie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dojeżdżam do pracy w sezonie na rowerku miejskim http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-retro-lux-7-damski-bialy-2014-romet,263201.html?qrtc_slt=slt_product_2&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75773198&qrtc_pos=2&skad=quartic, długo się zastanawiałam czy warto, ale nie wyobrażam sobie siebie za kółkiem w korku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s/p/i/e/p/r/z/a/j z ta reklamą rowerów, rzygac sie chce jak dzisiaj od 10-tej siedzisz i tylko CtrlV wklejasz te swoje durne reklamy? sklep płaci ci za to, głupia lafiryndo... taaaaak, bieżniesz i stepper masz.... debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam nic poza rowerem, konkretniej to tym http://www.cyklotur.com/rowery/crossowe/p,rower-grand-asl-2015-grafitowo-rozowo-szary-250-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,436172.html.... i tak chudnę, wystarczy dobra dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka21
Ja mam w domu orbitreka:) Ćwicząc na tym sprzęcie ruszamy aż 70% naszych mięśni i nie obciążamy stawów! Osobiście postawiłam na firmę HAMMER: http://lord4sport.pl/orbitrek-hammer-crosslife-xtr.html Ten model ma świetne parametry, m.in 18-kg koło zamachowe!!!!! Najlepiej wybrać się do jednego z salonów i samemu przetestować, np. Salon w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej 1a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekSznurekKłębek
cyklotur.com i centrumrowerowe.pl to jedno i to samo CCR SPORT sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Miechowskiej 9, 85-875 Bydgoszcz! SPAMUJĄ jak mogą na każdym kroku! Udają sztuczną konkurencję. Mają 2 sklepy a w każdym inne warunki. W jednym wysyłka za free jest za 250 zł a w drugim 500 zł. Masakra a nie sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam ćwiczyć z hula-hop. Ćwicząc spokojnie można oglądać telewizję czy słuchać muzyki i dobrze się przy tym bawić. A jeszcze fajniej jest gdy razem ze mną chce ćwiczyć moja córeczka, która ma swoje hula-hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek112
Trzeba też pamiętać o swoim ubiorze :) o dobrych butach np z http://free-run.pl/ by mieć dobra stabilna postawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×