Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zuzanka07

Pielęgnacja twarzy

Polecane posty

Gość raszka34

Bardzo ważne jest odpowiednie nawilżenie skóry, krem Royal Snail Eveline jest bardzo dobry, mam ten ultranaprawczy, dobrze się sprawdza, wygładza skórę, nawilża, nie jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę polecać żadnych konkretnych kosmetyków, bo akurat ja mam dość kapryśną i specyficzną cerę, ale baaaaaaardzo mi pomogła pielęgnacja wielostopniowa, coś na wzór kreańskiej tylko że trochę zmodyfikowana do moich potrzeb. Czyli tak: oczyszczanie dwustopniowe, tonizacja, esencja, jakieś serum i dopiero krem. A 2 razy w tygodniu złuszczanie i maseczka w płachcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

W codziennej pielęgnacji u mnie dobrze działają kosmetyki Resibo i Cosnature - najlepsze marki kosmetyków naturalnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Próbowałyście to afrykańskie masło? https://szanujezdrowie.pl/afrykanskie-maslo-shea/

Jest w sumie do zdobycia w wielu sklepach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara2236

Najgorzej wygląda z pielęgnacją twarzy w okresie zimowym. Choć teraz ostatnio dowiedziałam się o bardzo fajnym zabiegu  z wykorzystaniem takiego preparatu jak Restylane Skinboosters Są specjalne zabiegi z jego użyciem. Podobno bardzo ładnie regeneruje skórę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2019 o 15:16, Gość Monika napisał:

W codziennej pielęgnacji u mnie dobrze działają kosmetyki Resibo i Cosnature - najlepsze marki kosmetyków naturalnych!

U mnie lepiej sprawdziły się kosmetyki Senelle. Ich zapach bardziej mi odpowiada, są niezwykle naturalne, delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja mam suchą skórę, najprawdopodobniej jeszcze mam azs jeszcze nie mam postawionej diagnozy... ale używam kosmetyków z serii Atopis, które świetnie się sprawdzają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaLis

A ja wybrałam sie na zabieg regenerujący skórę z użyciem Restylane Skinboosters. Skóra jest ładnie naprężona i nawilżona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Ja od niedawna używam serum Black Sugar Detox, które detoksykuje i nawilża i muszę przyznać, że spełnia swoją rolę w 100%. Twarz jest dobrze odżywiona i miękka oraz co najważniejsze dla mnie nie świeci się i makijaż długo się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diamond88

Również byłam na zabiegu z  użyciem Restylane Skinboosters 😉 Niestety nie pomagały mi żadne kremy czy inne specyfiki. Dopiero po tym zabiegu w końcu przestałam mieć taką suchą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita

Ja polecam kolagen DH, super bomba witaminowa dla skóry 🙂 no i od środka działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bela

ja używam szczoteczki sonicznej od Beautifly - beautifly.eu/produkt/szczoteczka-soniczna-mr-1595 i powiem Wam, że dawno nie miałam tak ładnie doczyszczonej skóry twarzy a co więcej przestały mi się na niej pojawiać różnego rodzaju zanieczyszczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattra81

Regularnie chodzę na masaże twarzy Rejuvance , jako że dopiero po nich zaczęłam zauważać realne efekty na swojej cerze. Nawet nie macie pojęcia ile już zdążyłam przerobić tych wszystkich kremów ujędrniających czy nawilżających. Taki masaż to mega relaks, zarówno dla twarzy jak i dla całej mnie. Za każdym razem wychodzę odprężona i zadowolona. Chodzę do studia zdrowia i urody Lipowa w Nałęczowie. Pani Agnieszka czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinię wyżej. Też korzystałam z usług Pani Agnieszki ze studia urody w Nałęczowie na Lipowej. Niesamowite przeżycie, bo Pani Agnieszka ma bezpośredni kontakt z każdym klientem i bardzo indywidualne podejście. Zabieg mnie bardzo odprężył, a przede wszystkim sprawił, że moja skóra już nie jest tak napięta i zmęczona, a i zmarszczki nie są już tak widoczne. Niesamowity talent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focuska

Pielęgnacja twarzy w domu to jedno ale jeśli się zaczniesz starzeć to nie ma lepszej bezinwazyjnej metody jak Focus Rf talus - czyli fala radiowa. Dziwię się tym dziewczynom co zaczynają od igieł kiedy dobra fala radiowa zdziała cuda. Focus zdecydowanie zmniejszy wszelkie zwisy , nawisy, fałdy , nadmiar skóry czy widoczne zmarszczki na długie lata. Metoda nie tania ale skutek niemal ntychmistowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimuni

Warto pielęgnować świadomie... Nie tylko smarować się na zewnątrz ale i działać w środku. Źródłem dobra dla skóry jest woda.... dlatego ja postanowiłam zupełnie zrezygnować z kremów i teraz tylko piję dużo wody oraz wzmacniam skórę Kolagenem DH do picia. Moje małe zmarszczki mimiczne o dziwo zniknęły 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja generalnie do niedawna używam kosmetyków Bielendy z serii Fresh Juice. Mam z tej serii hydro-esencje i żel miceralny z ananasem. Oba produkty są naprawdę super. Z resztą nie tylko ja się nimi zachwycam :P. Wystarczy poczytać opinie w internecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

U mnie zabieg mezoterpii bardzo dobrze się sprawdził na zmarszczki jakie miałam pod oczami. Bardzo fajnie wygładza skórę oraz niweluje zmarszczki. Ja robiłam w J&J Art Derma Clinic Rzeszów    i moge ich jak najabardziej polecić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola

Chodzę regularnie do kosmetyczki, sama nie radzę sobie z moim problemami ze skórą. Mogę polecić Madame Art z POznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia

Dostałam od siostry serum intensywnie nawilżające z kwasem hialuronowym Biodermic, jej nie za bardzo się sprawdził, bo ma inny typ skóry niż ja, za to dla mnie jest rewelacyjny. Odkąd go dostałam używam codziennie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Koper

Ja miałam bardzo przesuszona skóre po zimie, kremy nie pomagały za bardzo. No nic a nic. W końcy wybrałam się na zabieg z Restylane Skinboosters i wtedy dopiero skóra była dobrze nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia111

Z własnego doświadczenia wiem, że te maseczki niewiwele dają. Są pełne silikonów i zapychają pory;/ ja co jakiś czas chodzę po prostu na jakąś rewitalizację do La Guel i pozniej mam spokoj na kilka miesięcy. Cera marzenie, a to naprawdę spoko sprawa, bo samo miejsce jest bardzo przyjemne i to dla mnie zwyczajny relaks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

A ja właśnie widzę duża poprawę dzięki NovaClear super linia dermokosmetyków dla właśnie takiego typu problemowej cery jak moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia

Potwierdzam, dermokosmetyki NovaClear to niezawodne produkty! Ja akurat posiadając skórę bardzo suchą i wrażliwą używam kremów z serii Atopis i naprawdę przynoszą ulgę mojej skórze ciała i twarzy, nie jest szorstka tylko pięknie wygładzona i nawilżona, a co najwazniejsze - efekt jest długotrwały, nie tak jak w przypadku zwykłych kosmetyków drogeryjnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2014 o 15:41, Gość zuzanka07 napisał:

Hej dziewczyny 🙂 W jaki sposób pielęgnujecie codziennie swoją twarz, by wyglądała pięknie, świeżo i zdrowo? Może dowiemy się tu jakiś fajnych praktycznych rad 🙂

Ja Ci polecam Mydło oczyszczające SEN  od biovella bo to nie tylko mydło ale i działania lecznicze, na początku podchodziłam do tematu sceptycznie ale gdy zaczęłam mieć w końcu lepszą cere, doceniłam :)) 

 

Kosmetyki ajurwedyjskie dają rade :P) słyszałaś o nich? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

NovaClear lepiej spróbuj, dają super efekty, cera wygląda pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACupOfTea88

Ja miałam zabieg, gdzie byłam ostrzykiwana kwasem jeśli chodzi o twarz. Ktoś tutaj nawet miał zabieg z Restylane Skinboosters. Mój lekarz miał od nich taki zestaw- Custom Pack o ile pamiętam, odpakowywał coś takiego, bo czepek dostałam na głowę z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×