Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zuzanka07

Pielęgnacja twarzy

Polecane posty

Gość zuzanka07

Hej dziewczyny :) W jaki sposób pielęgnujecie codziennie swoją twarz, by wyglądała pięknie, świeżo i zdrowo? Może dowiemy się tu jakiś fajnych praktycznych rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC1952
moja kolezanka,ktora miala tradzikopodobne krosty.dowiedziala sie od pewnej starsze kobiety,ze oklady z moczu moga poprawic wyglad skory.i faktycznie,kolezanka z oporami to stosowala,ale po pol roku byly juz efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw musisz znalezc mocz który jest bez toksyn, a nie pierwszy lepszy. Z resztą pomysł śmierdzacy i obrzydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka07
Też o tym słyszałam, ponoć działa, ale mocz to jednak substancja toksyczna, której pozbywa się nasz organizm - z drugiej strony mocznik czyli składowa moczu występuje w różnych kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka07
halo dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis czas temu zaczełam serie zabiegów oczyszczających u kosmetyczki i przyznam ze buzia wyglada rewelacyjnie.. myje zawsze twarz rano i wieczorem zelem z mikrogranulkami potem tonik oczyszczajaco-nawilazajacy no i oczywiscie odpowiedni krem, na dzien gleboko nawilzajacy a na noc z kwasem migdałowym 5%..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anżelka
Do pielęgnacji twarzy polecam Krem z serii Bielenda Professional Aqua Porin. Należy on do całej serii preparatów do pielęgnacji cery. Dostałam go od koleżanki, zebym spróbować, gdyż większość mnie uczula. Ten jest inny, nie uczulił, wygładził buzię, szybko się wchłaniał. Myślę, że warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaaaa1
Jam spooro zmarszczek wokół oczu - tzw. "kurzych łapek" , dlatego aplikuję sobie codziennie ten żel - www.skracaj.com/1b8d.html. Moja skóra jest teraz dobrze nawilżona, wygładzona, szczególnie w okolicach oczu, no i przyjemna w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kurze łapki nigdy nie żaden żel. Żel jest dobry tylko dla młodej skóry. W przypadku kurzych łapek musi byc cos o gęstej konsytencji, żeby od razu nie odparowało. Moje ulubione kremy pod oczy, a mam 38 lat to krem z serii Gold Philosophy Bandi i krem silicium eye z Thalgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalinka8
Codzienna pielęgnacja mojej twarzy, to przede wszystkim prawidłowy demakijaż, mycie twarzy dobrze dobranym żelem (ja akurat używam Nivea), a następnie nawilżanie (bo mam suchą skórę) kremem Floslek :) no i co jakiś czas robię sobie masaż twarzy :) bardzo mnie to relaksuje. A raz w roku wybieram się na specjalne zabiegi do http://www.nawzgorzu.com.pl/. Oferują tam fajny pakiet zabiegów na twarz i ciało. Każda z nas musi czasem poczuć się niesamowicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne z tych "cudownych" kremow niz nie pomoga jesli skora nie jest odpowiednio nawilzona od srodka, a mozna to zrobic tylko przez odpowiednia diete i picie duzych ilosci wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię co kilka miesięcy softtrix - polecam zabieg na drobne zmarszczki, pory i szarą cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo pomogła szczoteczka do twarzy kupiona w rosmanie za śmieszne pieniądze. Działa to jako peeling i naprawdę bardzo pomaga w codziennej pielęgnacji. Należy jednak uważać gdy ma się skórę trądzikową. Do tego używam serum http://alegratka.pl/ogloszenie/baikal-herbals-serum-do-twarzy-do-24839273.html?h=0ca8d2c8350bdc1a i cera naprawdę się bardzo poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jas mam cere tlusta i dla mnie jest bardzo wazne zeby produkty do mycia dokladnie oczyszczaly i wchlanialy toksyny, a kremy matowily i nadawaly sie jako baza. Bardzo fajnie sie sprawdzaja produkty carbo detox na bazie aktywnego wegla i spelniaja w calosci moje oczekiwania, cere mam gladka, swieza i zmatowiona. Produkty nie naleza do drogich, mrka bielenda jest znana z niskich cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina78
Ja do swojej codziennej pielęgnacji stosuję tylko naturalne kosmetyki. Nie potrzebuję zbędnej chemii, a cera wygląda bardzo dobrze. Zaopatruję się tutaj - http://sanaja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne kosmetyki - pianka do oczyszczania, tonik z witaminą C, krem do pielęgnacji twarzy, krem pod oczy, regularnie co 4-6 tyg kawitacja, a następnie zabieg np. mezoterapia igłowa. Takie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuję w Klinice Sfera, http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna, zawsze u dra Migały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja co jakiś czas korzystam z trików pielęgnacji, które znajduję tutaj http://odpoczynekspa.pl/ . Polecam, skóra jest miękka, jaśniejsza i wyraźnie młodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Myjesz twarz pod prysznicem? Ten błąd będzie cię wiele kosztował Większość z nas, przy okazji kąpieli pod prysznicem, myje twarz. Okazuje się, że to błąd. Niewłaściwa pielęgnacja może spowodować, że twoja skóra będzie przesuszona, szara i pozbawiona warstwy ochronnej. Skończ z niezdrowymi przyzwyczajeniami raz na zawsze." To artykuł na pierwszej stronie kafeterii. Jak można pisać takie brednie i polecać produkty chemiczne zamiast wody ?! Dziewczyny, myjcietwarze pod prysznicem, używajcie zwykłego mydła w kostce, odstawcie kremy i kosmetyki, przestańcie jeść produkty odzwierzęce, cukier, uprawiajcie sport a będziecie miały piękną skóre i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, szukałam forum na którym będzie dyskusja o kosmetykach anti-age i znalazłam ten. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i chciałabym poznać opinię konsumentów kosmetyków przeciwstarzeniowych. Proszę jakbyście mogły wypełnijcie moją ankietę :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDD2kw0wCnnl4-MuU-eUGfJ6Indzs_JszK6zt7A2seuVUpKg/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w porze jesienno-zimowej powinny się sprawdzić kosmetyki kwasami np, glikol z bielendy albo jakieś serumz witamina C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamajka
1) myję przy użyciu przegotowanej wody i wycieram ręcznikiem papierowym 2) raz w tygodniu robię maseczkę z miodu i kurkumy 3) używam kosmetyków "pink grejpfrut" z www.neutrogena.com.pl - żelu, peelingu, toniku 4) dwa razy w tygodniu robię masaż twarzy z aplikacją oleju kokosowego extra virgin 5) latem staram się chronić od słońca i stosuję filtry 50-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku do pielegnacji mam zel i płyn micelarny różany z rose care, bo mam skłonności do zaczerwienionej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
By poprawić kondycję skóry wokół oczu, kupiłam AWADERM EYES, który znakomicie radzi sobie z problemami, ur******* wewnętrzne procesy regeneracyjne, wygładza zmarszczki i pomaga zachować młodość przez długi okres czasu. Produkt ma miły zapach i lekką konsystencję, swojej skórze poświęcam tylko kilka minut dziennie, a rezultaty są porównywalne do zabiegów w salonach piękności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×