Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dlaczego faceci potrafią milczeć przez kilka dni

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie - załóżmy, że są zainteresowani dziewczyną, dążą do zwiazku, spotykają się,a potrafią na 2-3 dni zamilknąć i zero kontaktu. Po wszystkim odzywaja się jak nigdy nic. Dlaczego oni tak robią? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np nie lubię kontaktu sms dlatego milcze. Czasem lubię się spotkać ale nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy, że wy nie możecie buzi zamknąć na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro 2-3 dni nie ma kontaktu to znaczy, ze i ty sie nie odzywasz? dlaczego? to dziala w obie strony, skoro sama milczysz nie miej pretensji do kogoś o takie samo zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak im nie zalezy to milcza,albo nie twoja kolejka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie z powodu takich dylematów kobiet nie chcę się nigdy wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moja kolejka, czyli moge podejrzewać że jest jakaś inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak masz staroswieckie poglady to sie męcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chore gierki stosujecie Nie dziwie się, że facet siedzi cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak uważam, ale to nie jest tak, ze siedzę cicho. Odzywam się, ale on potrafi milczec kilka dni, po czym napisać ni stad ni zowad, jakby nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co, zadajesz mu jakieś pytanie a on nie odpisuje 3 dni? czy dzwonisz a on nie oddzwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomy napisal mi maila. Odpisalam od razu. Czekalam na jego odpowiedz 2 dni. Cisza...Co zrobilam? Zamiast sie domyslac napisalam smsa: "Dlaczego sie odzywasz pytasz o cos ja Ci odpisuje a Ty nic?" Zaraz dostalam smsa, ze klawiatura mu sie zepsula. ;d I pisal juz potem non stop. (I to chyba nie byla wymowka bo bylam u niego i faktycznie mial nowa. :) Wszystko wyjasniam na biezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest twoim chłopakiem, czy kolegą? Jeśli tylko kolegą, to twoje pretensje, że 3 (słownie: trzy!) dni się nie odzywał, są śmieszne. A jeśli jest twoim chłopakiem, a ty potrzebujesz codziennego kontaktu, to sama do niego dzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę jakiegoś smsa albo jakaś wiadomość w internecie, na którą nie odpisuje. Zazwyczaj odzywa sie często, ale kilka razy w miesiącu jest tak, ze milknie na parę dni. Rozumiem, ze mozę zapomnieć odpisac, no ale nastepnego dnia już chyba powinien "wyczuć" ciche dni miedzy nami. Nie wiem, moze ma inną, dlatego pytam, jakie moga być powody cichych dni ze strony faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy jeszcze parą,ale nie jest na pewno moim kolegą, tylko kims wiecej. On sam zresztą mówi, ze jestem dla niego kimś wiecej. Randkujemy na razie, niby wszystko idzie w strone związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tez byc psychopata. :) Nie zartuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ma wyczuć ciche dni? litosci... moze nie ma potrzeby codziennego kontaktu, moze jak zapomni odpisac od razu to potem wypada mu to z głowy, może rozmawia nie tylko z toba, powodów może byc milion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle sie wyraziłam, chodziło mi o to że nawet jesli zapomniał odpisać powinien wyczuć, ze do tej pory kontakt był normalny, a nagle taka przerwa. Wiec to chyba musi być celowe z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mial moze juz nic do napisania na dany temat wiec jak sie odzywa nastepnym razem to rzuca już inny temat do rozmowy? co w tym takiego dziwnego? i od razu dopiszę, to ze Ty wyczuwasz te "ciche dni" i tym żyjesz nie znaczy ze on ma tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozesz sie zapytac dlaczego nie odpisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze się o tym, że jak mężczyzna ma problemy czy jest mocno zajęty, to wycofuje się z kontaktu z kobietą nawet na kilka dni. Ale moim zdaniem to bzdury, bo z własnego i innych kobiet doświadczenia wiem, że jak facet z którym się umawiasz nie odzywa się kilka dni, a tym bardziej, jeśli to się powtarza, to robi tak dlatego, że spotyka się w tym czasie jeszcze z innymi kobietami i nie może się zdecydować (albo chce zjeść ciastko i mieć ciastko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie się, dlaczego mężczyzna nie odpisuje, zwykle nie ma sensu. Jak nie chce odpisywać, to i na to nie odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mozna na postkaniu poruszyc ten problem... i zapytac.... a nie opzwalac na nie odpisywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gościa wyżej: dlaczego nie rozumiesz, że zwykle mężczyźnie, który nie odpisuje, nie zależy na tej kobiecie. A skoro tak, to nie odpisuje i zwykle nie chce też się spotykać, to jak Autorka ma się tego dowiedzieć? Ja kiedyś zapytałam takiego mężczyznę przez e-maila i do dziś nie dostałam żadnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są durnymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej samej przyczyny co kobiety,jeśli lubią pogrywać.Cała reszta zdrowych relacji dotyczy ludzi dojrzałych,jednak najpierw należy takich poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie facet odzywa sie tylko jak chce sie spotkać, co o tym myśleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak czasem mam jako kobieta i wcale nie pogrywam, potrzebuje po prostu duzo przestrzeni, zeby przemyslec sobie, dlugo sie otwieram jak juz przywiazuje to na dobre, pilnuje swoje samopoczucie, bo np. nie chce narzekac i zatruwac komus zycia jak jestem zajeta w pracy i mam stresy, wiec wole pogadac jak sie czuje dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.07 a uprawiacie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko oralny, to znaczy ja uprawiam a on nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×