Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bacala

jaki domek kupiliście w Uk

Polecane posty

Gość a chce wiedziec tylko
13ewe57 - wydaje mi sie, ze jakby mial sie pojawic to juz byscie cos zauwazyli moze, tylko sie cieszyc co do innych komentarzy to kazdy preferuje co innego i nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaMI
każdy ma prawo do swoich wyborów no i co życie przyniesie ja też bym chciała mieszkać w Polsce, mieć ładny dom i pracę, żyć blisko rodziców niestety czasem trzeba podejmować inne decyzje,lepsze czy gorsze my kupiliśmy malutki domek w Anglii, dwie sypialnie na górze, nawet spore jak na warunki angielskie, maleńka łazienka z oknem co mnie bardzo cieszy ogródek z przodu i z tyłu zbieramy na remont żeby upiększyć domek po swojemu, choć jest w dobrym stanie ale jak to mawiają dom nigdy nie jest ukończony :D życzę Wam samych szczęśliwych chwil w tym Nowym Roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chce wiedziec tylko
wlasnie. zycie roznie sie uklada. Najlepszego w Nowym Roku 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistifi
jakie macie podłogi? panele drewniane czy laminowane? gdzie kupowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LondonGirl
Hej. bardzo fajny temat. Sami chcecmy kupic dom z męzem na obrzezach Londynu, wiec będę śledzic ten topic. Prosze piszcie - każda rada się przyda w sprawie kupna domu/mieszkania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chce wiedziec tylko
ja nie lubie podlog, ale mam je na parterze a na pietrze juz wykladziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vento
po poprzednim właścicielu mamy wykładziny dywanowe,może jest cieplej i nie stuka,ale jakoś wydają mi się mało higieniczne zamierzam zedrzeć je i położyć panele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamut
czy u was tez tak schody skrzypią ? z czego one są robione, mam wyłożone wykładziną , żeby zobaczyć musiałabym ją zerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupujecie stare domiszcza zatem nie dziwota ze skrzypi wszystko nowe kupujcie a nie takie zapchlone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 2014-01-06 19:42:50 ciesz się że masz kasę i możesz sobie kupić super nowoczesny domek , nie oceniaj, jeżeli nie masz nic do powiedzenia w temacie to dziękujemy za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13ewe57
My w całym domu mieliśmy wykładziny, ale sukcesywnie się ich pozbywamy i zmieniamy na panele. Rzeczywiście może i z nimi jest miękko i cieplej w stopy, ale z higieną to już nie bardzo. Ja wolę wypucować sobie podłogę z kurzu, a takiego w wykładzinie się nigdy do końca nie pozbędzie. Poza tym mamy kota i królika, więc sierści też łatwiej jest się pozbyć z paneli. Moim zdaniem każdy kupuje to na co uważa że go stać. Niby można kupić większy, droższy dom, ale po co? żeby pokazać się przed rodziną i znajomymi? A kto mi to będzie potem spłacał, bo oni na pewno nie. Dla dwojga ludzi taki dom jak kupiliśmy pasuje idealnie. Dzieci aktualnie nie mamy i nie wiadomo czy będziemy mieli, więc po co mi więcej niż 2 sypialnie? Jak zrobi się ciasno, to można przecież sprzedać i kupić większy... Co do nowego budownictwa, to ja nie jestem do niego przekonana. Mieszkaliśmy w nowym domu i uważam, że starsze domy są lepsze, zbudowane bardziej solidnie, bo teraz buduje się szybko, aby tylko coś stało (jest dużo więcej ludzi chcących kupić dom, niż domów). Jednak to moja opinia i moje odczucia - jeśli ktoś woli nowe domy, to nie neguję wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ma sprawa ogrodzenia, mamy przed domem od frontu niski płotek ze sztachetek ale nie podoba nam się, chcieliśmy przerobić na taki jak są w Polsce, czyli sztachetki z odstępem, czy trzeba mieć na to pozwolenie? bo tam wszyscy mają jednakowe te plotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaytek
interesuje mnie jaki styl macie we wnętrzach, mi koleżanka koniecznie radzi nowoczesny,ale ja skłaniam się do lekkiej klasyki meble drewniane wyszukuję na szperach, szlifuję odnawiam bo lubię drewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
styl BIEDA :D ciekawy styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu ten od stylu biedy, ucieszyłeś się? lżej ci na duszy że komuś dokopiesz? pokaż co ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nieche sie pochwali ten co kupil dom w londynie, bo jednak wiekszosc polakow tutaj mieszka. Dom za 100k to moge kupic dzis za gotowke ale nieche mieszkac na jakims zadupiu bez pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wańka mwstańka
moja koleżanka mieszka w Londynie, kupiła mieszkanie w systemie 50/50% czytając forum Moja Wyspa gdzie jest temat """ kupiłem dom" dużo ludzi pisze że kupiło domek w Londynie my do Londynu nie chcieliśmy, nie lubię wielkich miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm...50/50 to nie kupno domu. Co to w ogole ma byc ? 50% beirzesz na kredyt i 50 wynajmujesz, jaki sens ? To dla ludzi ktorych niestac nawet na depozyt, Wiec jak oni maja zamiar cokolwiek splacac. Dla mnei to jakas paranoja. Szukam kgos ktos kupil dom wart jakies 350 tysiecy czy nizsze-sredna cena mieszkan lub domow tutaj. Znam kilka osob na mojej ulicy ktorzy maja wlasne domy ale oni je kupili 10 -15 lat temu za niecale 100k wtedy a teraz sa warte ponad 350 k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wańka mwstańka
no nie przesadzaj że to dla ludzi których na depozyt nie stać, im pasuje taki układ pracują w zawodzie który studiowali, maja niezłe zarobki ,ale woleli zadłużyć się na mniejszą kasę z czasem chcą kupić domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domy w Anglii te tańsze odbiegają od tych co są w Polsce ale np ja kupiłam domek szeregowy, maleńki jakieś 92 m2 za 130tys funtów w sporym mieście a w Polsce na wiejskim osiedlu jest szeregówka do sprzedania , co prawda większy metraż i większy ogród za 360tys zł ile musi ciułać w Pl na kupno takiego domu para zarabiająca najniższą krajową? bo kredytu nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to całe conservatory to przydatne jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wolala dobudowke niz conservatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Conservatorium bardzo przydatne pod warunkiem ze ocieplone i z ogrzewaniem. Kupilismy dom 3 bed z duzym ogrodem za £209tys w zeszlym roku. Zadnych niespodzianek, nic nie trzeba bylo wymieniac. Wczesniej zrobiony survey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podlogi tylko drewniane, zadne panele, trzeba je tylko dobrze ulozyc i jakies dobre underlay, nigdy panele bo panelach to tylko lekko wilgtna szmateczka sie przejedziesz, cos spadnie to sie odbije, bron panie boze jak ci cos gdzie zaleje, wtedy podloga do wymiany, po czasie zaczyna pekac, w wicksie maja fajne oferty, my tam kupilismy koncowke slicznej podlogi drewnianej po 1/3 ceny.co do wilgoci, mieszkam w kamienicy z polowy lat 70 , i mam 0 grzyba, sucho, sciany grube, dobrze izolowane, kolezanka mieszka w nowym bloku, 4 letni, co tam sie dzieje dopiero...grzyb wszedzie , smierdzi, woda na oknach, spia obecnie z dzieckiem w kuchni...ot i masz nowe mieszkanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londyn halo
radze poczytac Money week I posluchac niezaleznych ekonomistow ktorzy mowia ze 2015 UK bedzie miala trylionowe zadluzenie, wiecej niz grecja,hiszpania, portugalia razem wziete funt padnie, bank zaczna szalec I nie wyplacac ludziom pieniedzy z kont, ludzie straca emerytury, nieruchomosci zjada o przynajmniej 50%...Anglia juz kuleje tylko rzad angielski nas klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie, kto jeszcze kupił lub zamierza kupić dom w Anglii? czy ma ktoś kominek i jest używany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@wańka mwstańka no nie przesadzaj że to dla ludzi których na depozyt nie stać, im pasuje taki układ pracują w zawodzie który studiowali, maja niezłe zarobki ,ale woleli zadłużyć się na mniejszą kasę z czasem chcą kupić domek - Ty czytasz sama siebie ??? Rozumie sz co to 50/50 i dla kogo to jest? Gdzie tu jakas oszczednosc bo nie kumam. Co ma to ze pracuja w zawodze d tego jaka podjeli decyzje i z eich nie stac na depozyt nazwyczjaniej.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kominek i nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×