Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ignalina

Jaka macie objetosc biustu w ml

Polecane posty

Gość ignalina

Pytam bo wielkosc implatow i ,,wstrzykniec,, sie wlasnie w ml podaje i trudno miec jakis punkt odniesienia slyszac ze z A na B biust sie powiekszyl. Inne bedzie 80 A a inne 70 A. Ja mam przy 70 C (32 DD wg angielskiej skali) 200 ml normalnie i 300 przed miesiaczka. Mierze to wkladajc piers do miski pelnej wody, i ta wypchnieta wode mierze ( wpada do drugiej wiekszej miski ) No chyba ze ktos zna taka tebelke porownawcza rozmiarow i ml to prosze o linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żeś temat wymyslila niewiadomo czy sie śmiać czy płakać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale polewka! Płakać do miski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Dawajcie do misek! Zmierzmy sobie objętość piersi i nie pozostawiajmy ignaliny samotnie i z niewiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Dawajcie do misek! Zmierzmy sobie objętość piersi i nie pozostawiajmy ignaliny samotnie i z niewiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnika81a
ja sobie nie mierzyłam, ale czytałam przed chwilą na ekatywni.pl o naturalnych tabletkach na powiększanie biustu i chyba się skuszę na coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnika81a
sorki chodziło mi o stronę eaktywni..pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monnika81a ale pamiętaj żeby nie przedawkować bo efekt po takich tabletkach jest trwały a tabletki działają bardzo szybko. Na przedawkowanie nie ma antidotum. Tak więc uważaj, bo po co psuć sobie żołądek kolejnymi tabletkami, tym razem na pomniejszenie biustu. No i jest to dodatkowy, niepotrzebny koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignalina
do goscia niby ,,zabawnego,, - dziewczyny codziennie wkladaja piersi do misek...biustonosza a jak patrze na znajoma to mam wrazenie ze jej do biustu 200 ml-litrowego wlozyli 250 ml i efekt jest taki ze wydaja sie nawet 3 razy wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka

Stary temat, ale może ktoś będzie szukał: 

http://www.doctorkinsley.com/wp-content/uploads/2018/04/image-3.png

 

z tym ze wyszły inne wyniki dla Twojego aktualnego rozmiaru. (aktualnego w momencie zadania pytania jeśli już zrobiłaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×