Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak wygląda praca w piekarni

Polecane posty

Gość gość

Jestem w liceum , chciałam dorobić sobie gdzieś żeby mieć na swoje wydatki , wyjścia itd. ale z racji tego że w tygodniu się ucze , od rana do popołudnia , a potem jakiś zajęcia dodatkowe albo dużo nauki, to szukam pracy na weekendy. Jak wygląda praca w piekarni , na czym polega ? Dostalam propozycje pracy w weekendy. Niektorzy mowia ze jest bardzo ciężko , nie dają rady fizycznie.. jak widzę sprzedawczynie w piekarni to nie wyglądają na przemęczone :) więc już nie wiem jak to jest.. tylko proszę bez głupich komentarzy , mam prawo nie wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli sprzedawczynie w piekarni pracują też przy piecu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedawczynie w piekarni nie pracuja przy piecu. Od tego sa piekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie sprzedawczynie w piekarni po prostu stoją i sprzedają , nic więcej ,tak ? :) Tak naprawdę nie wiem dokładnie co mam robic , dostałam tylko informację że po znajomości jest praca w piekarni na weekendy , mam 18 lat , jestem dziewczyną . Więc może chodzi o cos łatwiejszego , sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pare bagietek do reki bedziesz musiala zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka pracuje w piekarni już kilka lat, musi sama robić chleby, bułki, mimo ,że ne jest piekarzem tzn po liceum poszła , tam ją nauczyli no teraz można na nią mówić piekarz :) do tego jest też sprzedawczynią, ogólnie mówi,że ciężka praca, wiadomo latem gorąco, ale z kolei zimą mówila że można isę było wygrzewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa w ppierarni jak sprzedawca wcale nie jest prosta sprawą, tzn trzeba piec pieczywo w dodatku byc na kasie i obsługiwac miło klienta, trzeba byc na pełnych obrotach a ludziska są wybredni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w piekarni jest zależna od stanowiska, możesz sklejać dżemikiem ciasteczka i bez wysiłku robić to 12 godzin, a możesz myć blaszki na dworze w mrozie pół dnia schylona i ze zmarzniętymi rękami :o idź i zobaczysz, najwyżej nie pójdziesz drugi raz, a od jednorazowego wysiłku nie zdechniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze to zawsze zalezy od sytuacji :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekarski na mekach
praca w piekarni jest fajna zwlaszcza jak podpalisz ogien w piecu w chwili gdy piekarz czysci komin 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekarz34
To ciezka praca, jak sie pracuje i ile płaca to najlepiej poczytac fora piekarzy np. gowork.pl/opinie_czytaj,791708 tu krakowskie wypieki z krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tak ciężko korzystać z wyszukiwarki? Skoro pytasz na takich głupich forach jak kafeteria to nie dziw się, że dostajesz durne odpowiedzi. Tu masz kolejny wątek w wyszukiwarce pod Twoim w którym wyjaśniono wszystkie aspekty pracy w piekarni: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Jak-wygl%C4%85da-praca-piekarza-w-piekarni-t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy do jakiej piekarni bedziesz szla ? :-) ja pracowalam w oskrobie prace zaczynalam o 4 rano musialam do 7 powypiekac wszystkie chleby,bulki i wyłożyć dostawe.lalo sie ze mnie jal z pod prysznica i bylo mi az slabo z goraca od tych wypiekow...a o 7 otwieralam piekarnie i do 13/14 zap*****l,obsluga,dopiekanie i w miedzy czasie robienie kanapek i jeszcze tel od szefostwa,gdzie to gdzie tamto.Nigdy wiecej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie, piecze sie chleb i bułki - trzeba tylko miec dobry sprzet, na przyklad linie do bulek i chleba - bez tego ani rusz. moj wujek prowadzi piekarnie i cos takiego wlasnie kupil tu www.guztech.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magie22
Cukiernia Krakowskie Wypieki !!!!! Praca po 13 -14 godzin,w kazdym systemie pracy czy to 8 godzin czy 14 nie ma przewidzianej przerwy którą powinna obowiązywać. nadgodziny nie placone tak jak byc powinny a wrecz czasami nie placa w ogole. Wiecznie zle, wprowadzony ranking sklepow dzieki ktoremu mozna zaplacic 300 zl kary, dlaczego mamy jeszcze tym zlodziejom placic ? , choc jest wszystko na blysk na stoisku badz w lokalu to i tak szukaja czegos byle wpisac ocene nizej zeby tylko byla kara za ktora dostaja kase z naszych ciezko zarobionych pieniedzy. Tyrasz caly czas a oni i tak traktuja Cie jak roboty. W weekendy nie ma czasu na nic bo sa takie kolejki a menagerzy i tak sie dra na ciebie ze masz np. nie zamieciona podloge ale kiedy masz to zrobic ? Jak nie ma czasu sie napic lyka wlasnej wody to co dopiero isc po miotle. Nie ma przerw, jak pojdziesz do toalety lub cos zjesc juz sa wielkie problemy bo przeciesz musisz tyrac a nie odpoczywac chociaz 2 minuty w toalecie, kary za zle przyjecie torta np nie napiszesz kropki i juz 10 zl kary, na kazdym kroku chca zarobic na pracownikach przepraszam robotach!!!! W momencie kiedy prosza Cie wrecz karza zeby przyjsc na zastepstwo to musisz isc ale jak Ty potrzebujesz zastepstwa to jest wielki problem i mozna pomarzyc zeby miec dzien wolny bo np akurat masz wizyte u dentysty na ktora czekales pol roku. Wyzysk, zlodzieje,wykorzystywanie i brak empatii. Dziwne ze inspekcja pracy nie zainteresowala sie takimi przekretami i wykorzystywaniem pracownikow oraz urzad skarbowy gdzie pieniadze za nadgodziny ida pod stolem !!!!! Chyba tylko dlatego ze pracuja tam same mlode osoby i nie znaja dobrze kodeksu pracy przez co sa wykorzystywane i okradane i nie wiedza gdzie szukac pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaaa25krk
Ja pracuje właśnie w kawiarnio-cukierni Krakowskie Wypieki w Krakowie i powiem szczerze, że jestem zadowolona. Jest dobra atmosfera, mogłam się nauczyć robienia pysznej kawy. Praca bywa ciężka, ale generalnie w naszym lokalu jest bardzo miło. Przychodzą stali klienci na kawę i ciastko, można z nimi porozmawiać, nie mogę się zgodzić z powyższą opinią. Jest ranking pracowników, gdzie jesteśmy oceniane indywidualnie i można się wybić. Ja tam wolę dostrzegać plusy niż minusy. Dla uśmiechniętych, energicznych dziewczyn praca jak znalazł :D My z dziewczynami w kawiarni nie narzekamy, bo menadżerka nas pochwaliła, za wyniki obsługi klienta. A co do tego postu Meggie22, to trochę nie rozumiem, bo najpierw pisze, że nie płacą za nadgodziny, potem, że nie płacą w ogóle, a potem, że pieniądze za nadgodziny są pod stołem. Dziwne, ja zawsze 10. mam wypłatę i żadnych kar mi nie kazano płacić :) Pozdrawiam ciepło wszystkich z branży gastronomicznej! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że Magie22 to mega leń pewnie z konkurencji bo ten sam tekst został umieszczony na kilku forach ,jedno jest pewne kopiuj-wklej masz opanowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy swoją piekarnię. Praca nie jest łatwa, jest wymagająca, ale nie o to chodzi. Przede wszystkim moim zdaniem praca musi dawać satysfakcję, mi daje. Dobra ekipa, dobry sprzęt, samozaparcie i do przodu :) Co do sprzętu to najlepszy jest od Guz Technika Piekarnicza http://www.guztech.com.pl/ Pracujemy na nim od lat i jest bezawaryjny. To pół sukcesu firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćawgan
Piekarnia dziecko drogie to ciężki kawałek chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np pracuję w piekarni AK Otrębusy i nie narzekam. Trzeba rano wstawać, ale taki już urok pracy w piekarni :) Ja jestem zadowolona i uważam, że watro spróbować. Nie ma się czego obawiać. Wszystko wytłumaczą i pokażą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polllciaa
Na pewno trzeba rano wstawać, ale do tego idzie się przyzwyczaić :) ja jestem pracownikiem w AK Otrębusy i fakt - czasami bywa ciężej , ale lubię swoją pracę, atmosferę na piekarni i nie zamieniłabym pracy na inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik piekarni

Zależy co na tej piekarni masz robić,bo funkcji tam jest całkiem sporo.Piekarze zajmują się przygotowywaniem zakwasu,wyrabianiem ciasta,ważeniem go,formowaniem chleba,bułek i pieczeniem.Sa też osoby,które mają za zadanie skroić na maszynie upieczony,wystudzony chleb i spakować go we woreczki...piekarze się już tym nie zajmują.Kolejna rzecz to pakowanie towaru na trasy dla kierowców,wg zamówienia sklepow.Ogolnie ciężka praca,wymagająca niemalej siły fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję w sieci piekarni Otrębusy, co prawda jako sprzedawca, ale jakby to stanowisko też Cie interesowało to polecam 🙂 no i zawsze masz pod ręką najświeższe wypieki 😄 największa zaleta tej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek K.

Praca ciężka może jest, ale jak w dobrej piekarni się robi to inaczej też się to odczuwa. Pracowałem w AK Otrębusy i było bardzo dobrze. Z ludźmi w pracy się dogadywałem, dobre pieniądze jak na ten zawód, zawsze na czas, bez opóźnień. Wiadomo, pracy tak jak mówiłem dużo jest, ale satysfakcja była duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafon
Dnia 28.08.2019 o 09:28, Gość Bartek K. napisał:

Praca ciężka może jest, ale jak w dobrej piekarni się robi to inaczej też się to odczuwa. Pracowałem w AK Otrębusy i było bardzo dobrze. Z ludźmi w pracy się dogadywałem, dobre pieniądze jak na ten zawód, zawsze na czas, bez opóźnień. Wiadomo, pracy tak jak mówiłem dużo jest, ale satysfakcja była duża.

Robiłem tam praktyki parę lat temu i było ok. Co do warunków to nie ma co się czepiać, bo warunki pracy bardzo dobre. Teraz do Wwy przenoszę się za miesiąc może spróbuję tam się do nich dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka

Praca jest wymagajaca- gdyż trzeba tu starannosci i zaangażowania, dlatego też powinny zajmować sie tym osoby z pasji. Też pracowałam w piekarni Otrębusy i było mi tam naprawdę bardzo dobrze 🙂 Miła i przyjazna atmosfera panowała, dobry kontakt z szefem i godne wynagrodzenie. Zachęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik

Ja w Piekarni Rąba i jestem zadowolona. Jako sprzedawca, także nie mam co dużo narzekać. Bardzo lubię tę pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza
Dnia 30.01.2019 o 10:15, dada16 napisał:

Ja pracuję w sieci piekarni Otrębusy, co prawda jako sprzedawca, ale jakby to stanowisko też Cie interesowało to polecam 🙂 no i zawsze masz pod ręką najświeższe wypieki 😄 największa zaleta tej pracy!

Ja natomiast jako sprzedawca w Piekarni Rąba i uważam, że to nie jest tudna praca. Znaczy jako sprzedawca to nie, piekarz może ma trochę trudniej, dlatego uważam, że najlepszy piekarz to ten z powołania, i że swoja pracę nalezy lubić, wtedy się ani dnia nie przepracuje. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rys

Może nie należy do najlżejszych lecz z pewnością satysfakcjonujacych. Swego czasu pracowalem w piekarni otrębusy i szczerze przyznam że troche tesknie za tym miejscem. Miałem spokoj ducha bo zawsze wszystko toczylo sie dobrze, pieniadze i atmosfera pracy w porzadku. Wiadomo konieczne jest bycie mobilnym nawet o wczesnych rankach ale ogolnie rzecz biorąc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×