Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak wygląda praca w piekarni

Polecane posty

Gość Dragon

Pracowałem w Piekarni Rąba i dużo mnie ta praca nauczyła, poznałem wspaniałych ludzi, douczylem zawodu piekarza. Uważam, ze można się tam rozwijać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj

Może być przyjemna ale wymaga dużego  zaangażowania, wysilku a mogloby sie zdawać że takie proste. Ale miejsce pracy też ma wielkie znaczenie, sam pracowalem w Otrębusach i mi sie podobalo bo zawsze bylem szanowany i doceniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robek

Moze byc wyczerpujaca, ale jak masz dobre miejsce do pracy, to wynagradza wszystko:) Zespol jaki mi sie trafil w Otrębusach- niezastąpiony i to dzieki im ta praca jest taka fajna. Szef wyrozumialy i zyczliwy. Piekarz jak lekarz, kazda receptura musi byc znana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEROBEK81

NAIWNY I GLUPI JESTES...PRZEKONASZ SIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna

Chyba zależy od miejsca tak naprawdę i od atmosfery. Ja pracowałam w wielu piekarniach, z kazda mam jakiś sentyment, ale najmilej wspominam Otrebusy. To tutaj tak naprawdę nabralam doswiadczenia i miło mi się pracowało ze zgraną paczką. Wypieki były zawsze według najlepszych receptur, a sama praca piekarza jest wymagająca, ale satysfakcjonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Sympatycznie, ale to też chyba zależy od piekarni 🙂 Ja pracowałam w Otrębusach i warunki miałam naprawdę dobre. A że z zamiłowania jestem piekarzem to dobre miejsce pracy i nie może być lepiej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madiza

Chyba wiele zalezy od piekarni  Ja pracuje w piekarni Otrębusy  i jest miło i się opłaca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka
20 godzin temu, Gość madiza napisał:

Chyba wiele zalezy od piekarni  Ja pracuje w piekarni Otrębusy  i jest miło i się opłaca 🙂

To fakt, miejsce ma największe znaczenie. Ja akurat w piekarni Rąbie , ale również jestem zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca w piekarni jest ok. Kumpel jeździ w piekarni Otrębusy i już jest tam prawie 2 lata i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2020 o 11:43, Krato88 napisał:

Praca w piekarni jest ok. Kumpel jeździ w piekarni Otrębusy i już jest tam prawie 2 lata i jest zadowolony.

Moja koleżanka pracuje w Otrębusach od roku i jest zadowolona. Często biorę od nich pieczywo i zawsze smakowo super 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×