Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka czwórki

Kobieta która nie ma dzieci jest moim zdaniem bezwartościowa

Polecane posty

Gość gość
Bezdzietnym mózgi się gotują. Po co tak tyracie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robię co chcę
Ty, od 4 dzieci, a kogo obchodzi twoje zdanie tak w ogóle ? Hahaha, też mi autorytet kafeteryjny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shirapuranam
A ja napiszę tak: Katarzyna W. jest morderczynią i nie zasługuje na litość ... jednakże dzięki temu iż w tym kraju kobieta nie może decydować o sobie, swojej macicy dzięki katolickim dewotom i zdewociałym prawnikom i dzięki tej całej moralizującej bandzie dokonywane są takie morderstwa. Ona jest doskonałym przykładem tego jakie są konsekwencje rodzenia niechcianego dziecka i przymusu wpasowywania się w przyjęte ramy kobiecości. Kobieta która nie chce mieć dzieci jest zmuszana do rodzenia bo osoby trzecie tak zadecydowały. Kobieta jest traktowana przedmiotowo- własność państwa i kościoła i to każda, nawet jeśli do tego kościoła nigdy nie należała. Natomiast Chazan i jemu podobne kreatury nie ponoszą żadnych konkretnych konsekwencji swojego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shirapuranam
No przecież jest " wartościowa" bo rodzi. Jak nic się we łbie nie ma to się tylko rodzi, no bo co innego może robić? Trzeba się czymś zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robię co chcę
Shirapuranam, dobrze prawisz ale chyba trochę za bardzo się wczuwasz jak na tak debilne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miec dziecka to zyciowa porazka ... miec ich czworke tez p********e jedno jest ok ale nie miec wcale? Ale dol... posrozowac mozna dzieckiem dabilny argument poza tym taka podroz to 2-3 tyg dziadkom bueraz oddaje sie dziecko na wakacje i nie ma problemu ja nie mam dziecka jeszcze ale to nadaje zyciu sens wychowac takiego malego czlowieczka a nie tylko zrec imprezowac i zwiedzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shirapuranam
Wiem... ale może debilne prowo coś zrozumie, może coś dotrze do tego pustego łba... może coś ruszy te zwoje. Do piszącego/cej poniżej: A dlaczego "życiowa porażka" ?? A dlaczego dawać dziadkom dziecko na czas wakacji? Dziadkowie już odchowali i mają prawo na starość odpoczywać zamiast niańczyć wnuki. Nie każdy imprezuje i chleje. Sens swojemu życiu można nadać innymi czynnościami niż rodzeniem i chowaniem dziecka. Jest cała masa różnorodnych aktywności. Dla każdego coś dobrego. Na świecie jest przeludnienie, poza tym wieloródki za mnie naprodukują masę dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robię co chcę
Jeśli ktoś próbuje narzucić mi swój punkt widzenia to będzie to jego ewidentna życiowa porażka :P Albowiem ja wiem lepiej co jest dla mnie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shirapuranam
Tak... tyle że tfu tfu za chwile może być tak iż człowiek w tym kraju będzie zmuszany albo karany za " nieposłuszeństwo" i "odstawanie" od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie samymi dziećmi się żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to krowa rozpłodowa z inteligencją ameby w dodatku pasożyt, utrzymanka i prostytuta tyle że w związku żebrająca o kasę od pana i władycy za seks, ci "gówniarze" sami na siebie pracują i sami się dorabiają ciężką pracą a na ciebie kto tyra prostytuto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyżej jesteś męskim k****arzem :D wiemy o tym wszyscy o twoich ceregielach rozporkowcyh :D:D:D k***a to jest twoja stara :D odp*****l sie od nirmalnych,łajzo j****a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shivapuranam
autorka to krowa rozpłodowa z inteligencją ameby w dodatku pasożyt, utrzymanka i prostytuta tyle że w związku żebrająca o kasę od pana i władycy za seks, ci "gówniarze" sami na siebie pracują i sami się dorabiają ciężką pracą a na ciebie kto tyra prostytuto? --------------------------------------------- Bardzo dobrze napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robię co chcę
shirapuranam dziś Tak... tyle że tfu tfu za chwile może być tak iż człowiek w tym kraju będzie zmuszany albo karany za " nieposłuszeństwo" i "odstawanie" od reszty. xxxxxxxx Miej na to wyj****e, tak jak i na tzw. resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męskie k***y to są nieudacznicy zazdrośni o normalnych inteligentnych facetów których stać na pięknosci ,i tyle wal sie *****czu :D pocałuj na s w doopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shirapuranam
Tak, normalni i inteligentni faceci owszem przez pewien czas są pod wpływem piękności ale z upływem czasu przekonują się że jednak prócz urody liczy się jeszcze to czy piękność korzysta ze swojego mózgu. Jeśli piękność z mózgu nie korzysta to facet zaczyna się z nią nudzić, no bo prócz spędzania czasu w alkowie o czymś trzeba gadać, a facetów niekoniecznie interesują tematy dotyczące kosmetyczek, salonów piękności i ciuszków. Toteż niejednokrotnie skaczą w bok bo piękność jest nudna, monotematyczna i po kilku ciążach już taka cudna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba pomyślę nad rozmnażaniem,by nabrać wartości jakiejś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robię co chcę
Mnie interesuje jedynie cudowne rozmnożenie ale nie chleba tylko pieniędzy, zwłaszcza tych które mam na kontach i lokatach dewizowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolałabym mieć kochającego męża,dzieci,i cieszyć się szczęściem niż kontami w banku,ale każdy ma inne priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię co chcę No i dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochający mąż może kiedyś kopnąć w dupę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni inteligentni faceci są z fajnymi kobietami co nie zawsze idzie z pięknością. Tylko frajer decyduje się znosić chumorki piękności. Pantofel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaje, konsumuje, wydala, seksi się i tyle. Bezwartościowe, jałowe życie spędzone na zaspokajaniu sztucznie wykreowanych przez reklame potrzeb. xx Przecież te co mają dzieci robią DOKLADNIE to samo, a z tego co czytam na forach to wlasnie takie roz\klapiuchy są najbardziej wyuzdane, bo i anale i orale, byle tylko mąz ich nie zostawil. Ja przynajmniej jestem ciasna i nie musze chlopakowi użyczac od\bytnicy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomyślałaś, że zwyczajnie lubią się pieprzyć ? Zacisze domowe jest idealne do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tak, to czy ktoś się lubi pieprzyć nie ma związku z tym czy ma dzieci czy nie. Ja mam 30 lat, nie mam dzieci i nie przepadam za sexem, moglby dla mnie nie istniec, dzieci nie chcę nigdy miec na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po cholerę mi dzieci ? Nie słucham ryków bachorów Mam czysto, ciszę, spokój. Nie muszę zrywać się w nocy z łóżka. Robię to co chcę i kiedy chcę. Mam własne pieniądze i nie muszę się nikogo o nie prosić. Mam czas na rozwijanie swoich zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie każda kobieta powinna mieć przynajmniej trójkę dzieci poza zakonnicami ikobietami które oodały swą czystość Maryi, jak ja. Zgadzam się w 100% z autorką. Sens życiu nadaje praca i wychowywanie dzieci. I nie opowiadajcie, że inne rzeczy takie jak kultura, tworzenie czy zwiedzanie są wartościami. Nieprawda! To wymysł szatana. Urodziłaś się w Polsce, to żyj w Polsce, a nie do Arabów, czy innych Hindusów będziesz jeździć. A kultura to tylko szokuje nic więcej. owszem, można obejrzeć w TV Klan, czy Ojca Mateusza. To są życiowe telenowele. Reszta to wymysły chorych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robię co chcę
Silene, dobre prowo teraz pocisnęłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silene Czyli należysz do ludzi głupich jak dziurawy but..... ja bym na twoim miejscu do tej głupoty się nie przyznawała ;-) albo prowokujesz .... Ja tam lubię kolorowych. Arabów niekoniecznie ze względu na ich religię , zresztą wszystkie religie to zło otumaniające ludzi. Kultura, książki i wszystko co z tym związane pozwala na rozwój człowieka. Dzięki tej kulturze ( nie ważne czy wysokiej j czy niewysokiej bo niech te kuchty domowe które mają w d***e naukę chociaż czytają te romansidła) nie jesteśmy debilami ( prócz rzecz jasna kretynów i kretynek słuchających Radia Maryja) wierzącymi w zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz? Korzystasz z kultury i już cię coś opętało. jak but może być głupi? Wygodny, niewygodny, skórzany, gumowy, sandał - to tak, ale głupi but? Żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×